Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Нд, 18.11.2018, 11:38

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
 
Форма входу

ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

Евакуація зі снігового за......
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
Відкриття офісу Партії регіонів:

День міліції:

---35:

Виставка робіт Олександра Бондаренка:


 
Опитування для Вас
Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?
Всього відповідей: 1738
 

 

 

- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
↓ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↓
загрузка...
На головну » 2016 » Травень » 30
Свободу українським політв'язням у Росії та 11 головних тез прес-конференції Надії Савченко
  Сьогодні Баштанка.НЕТ завершує інформаційну акцію щодо підтримки звільнення Надії Савченко натомість започатковує іншу акцію на підтримку звільнення усіх українських політв'язнів у Росії.
  Настільки довгою буде акція? Усе залежить від того, чи погодиться російська тоталітарна система відпустити українців. А ще багато залежатиме від успішної тактики ведення переговорів українським МЗС та керманичами України...

 
 
11 головних тез прес-конференції Надії Савченко
 
Надія Савченко дала велику прес-конференцію, на якій розповіла про перебування в російській тюрмі, плани на майбутнє та своє ставлення до подій в Україні. Еспресо.TV зібрав головні тези прес-конференції.
 
Про президентські амбіції

"Українці, якщо вам треба, щоб я була президентом, то я буду президентом".

"На Банкову я завтра ще не збираюся. Мені ще там немає що робити. Я ще там не можу щось зробити. Коли буду готова і зможу, і відчую сама, що я там потрібна, я туди піду".

 

 
Про плани на найближче майбутнє

"Я обов'язково піду в Раду у вівторок. Це мій перший робочий день. Мені вже 2 роки прогули ставлять"

"Я дуже люблю свою роботу, я люблю літати – і так, я хочу літати, хотіла б літати. Але для України я буду там і буду робити те, де буду корисна".

"Мені, напевно, як кожній нормальній, цивілізованій людині, хотілося б зробити турне світом і просто побачити світ. Але на все буде час".

"Стосовно робочого турне – так, я думаю, що обов’язково. Світ чує Україну, і кожна країна, особливо в Європі, повинні чути – бо ми всі сусіди. І якщо в тебе збоку сусід із гнилою душею і хворим розумом – то нам потрібно всім, у кого є совість, об’єднуватися для того, щоб зупиняти таких сусідів, тому що вони не дадуть жити нікому".

 
Про Тимошенко, "Батьківщину" і парламентську роботу

"У партії "Батьківщина" є голова, лідер. Я планую працювати ефективно, для цього абсолютно не потрібно очолювати партію. Буде треба – то треба, не треба – то я можу просто працювати ефективно її членом".

"Я дякую "Батьківщині", що вони взяли мене у список, коли я сиділа у в'язниці. Це було б добре, якби інші партії теж взяли у списки хоч по одному політв'язню. Щоб ми показали, що ці люди, які в Україні герої, в Росії сидять по тюрмах".

"Я буду вчитись. Я не перебіжчик. Я не прийшла сьогодні із "Батьківщиною", а завтра скажу "дякую" і вийду. Якщо мене щось не влаштовуватиме в колегах, то ми будемо домовлятись".

"Я знаю зсередини дві структури: армія та в’язниця. Перше, чим я буду займатися – це комітет чи створення спецкомісії по контролю. Я буду займатися в комітеті по армії, по логістиці, по тому, як все відбувається. Я знаю, як там на передовій. Я знаю всю корупцію в армії. Буде така комісія".

 
Про Путіна

"Є воша, а є гнида. От я Путіна бачу поки що як гниду. Це моє візуальне враження про нього".

"Відчепися від кожної країни, в яку ти вчепився. Залиш собі своє царство, не мордуй своїх людей, не знущайся над росіянами. Життя два рази не проживеш – здохнеш все одно. І ми всі теж помремо. Тому живи гідно як людина. Перестань не давати жити іншим".

 
Про ГРУшників

"Ви потрапили у таку саму м'ясорубку, як і я, розумію. Але, річ ось у чому. Ще раз прийдеш на мою землю зі зброєю вбивати мій народ - кадик рвати буду голими руками".

"Мені Єрофеєва і Александрова просто шкода. Тому що Україна показала, як ми своїх не кидаємо, а росіяни показали, як їм їхні не потрібні".

"Не такі вони були погані хлопці, щоб Росія їх не захистила. Для України вони погані і ми з ними вчинили так, як треба, але Росія повинна була своїх захищати, тому що воно так і має бути, тому що це твоя людина".

 
Про обмін і день звільнення

"Зайшли серед ночі, сказали "Збирайся з речами". Куди – не сказали. Я не знала, куди буду їхати – в Сибір, в Магадан у сторону Сенцова і Кольченка, чи в Україну».

"Як цей механізм вирішувався поза в'язницею, в якій я сиділа, не знаю".

 
Про Мінські домовленості і вибори на Донбасі

"Я не скажу, що вважаю їх достатньо ефективними. Добре, що вони загасили полум'я, яке на той час горіло дуже боляче для всіх. Стріляти стали менше. Дякую за це "Мінським". Хоча, дякую за це людям, які почали думати головою перед тим, як натиснути на курок".

"Якщо в нас будуть відкриті кордони і в нас буде багато радників, то ми довибираємося".

 
Про війну

"Назви дають політики, але як би війну не назвати, то її суть не змінюється. Це російсько-українська війна. Це не громадянська війна. Ворог – Росія. Є противники – це ті, хто задурені Росією, яких називають сепаратисти чи ополченці. А є ворог – це Росія".

"Люди різні скрізь. Так як їх чорнили, то я так не скажу. Святими теж не були. А те, що було, то пішли б послужили, все б знали. А то ви сидите на дивані і питаєте у нас, як ми воювали. Як приходилося, так і воювали. Чи ви думаєте, що там святі воюють".

 
Про Крим

"Як повертати. Я відчувала, що буде Третя світова війна. Якщо вона буде, то Крим повернеться. Якщо не буде, то Крим все одно якось повернеться".
 
Про українську мову

"Я не вважаю, що комусь потрібно щось нав’язувати. Кожен поки говорить, якою вміє, а потім піде говорити тією, якою по душі відчує".

"Як я бачу майбутнє України – то так, тільки українська мова, тільки українські телеканали. Ми будемо робити Україну для українців українською. Якщо зараз до цього хтось не дійшов, то ви зрозумієте, що ви любите цю державу, любите Україну всім серцем і готові заради неї змінюватися".

 
Про "закон Савченко"

"Ініціювати скасування закону – я не буду. Він правильний".

"Ті, для кого тюрма є домом, вони туди повернуться. Якщо там перетримати людей, то в’язниця нам зробить із нормальних людей більше злочинців".
 
 
Джерело: http://espreso.tv/article/2016/05/27/11_golovnykh_tez_pres_konferenciyi_nadiyi_savchenko
Категорія новин: Конкурси, акції | Переглянули 1817 чол.
Опублікував: vagonta
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

ПОШУК за КЛЮЧОВИМИ словами статті: в'язні сумління, звільнення політв'язнів, політв'язні у Росі
загрузка...
↑ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↑
Всього коментарів користувачів сайту: 4
avatar
1
1
Вже за першу тезу система зробить з Надії те.що зробила з Семена Семенченка "Суд признал Семена Семенченко фальшивым офицером".
avatar
0
2
Так, може. Тож і опублікував ту статтю. Хотілося, щоб хтось написав коментар до неї про те, що Семенченко якщо і навіть "фальшивий" офіцер, але він був там, де багато з нас просто не наважилися б побувати - у самому пеклі війни. Тож фальшивий, чи ні, а щодня ризикував життям за Україну.
avatar
0
3
Звільнено ще двох українських бранців у Росії.
Ось що пише "Українська правда":
У Києві у науково-практичному центрі профілактичної і клінічної медицини ДУС звільнені українці Юрій Солошенко і Геннадій Афанасьєв зустрілися із журналістами.

Солошенко розповів, що у Росії йому часто пропонували відмовитися від українського громадянства.

"Один рік, десять місяців і десять днів я чекав цієї хвилини. Чекав і вірив, що вона наступить", - сказав він.

"Мені весь час погрожували, що моя країна мене забула, що консул відмовляється зі мною зустрітися, що буде мені краще, коли я прийму громадянство Росії і мене візьмуть під захист не як звинуваченого, а як свідка. Хоча всі звинувачення і весь мій злочин писався в кабінетах ФСБ і вони ні разу не відступили від того сценарію, який написали", - розповів Солошенко.

За його словами, велику надію він покладав на роботу контактної групи у Мінську.

"Віра в те, що я таки поїду додому в мене з'явилася 25 травня", - сказав Солошенко зазначивши, що в цей день прочитав про заяву Порошенка про обмін.

"Ми живемо тут і любимо свою країну, як само собою. А коли зараз приїхав, то через кожну пору ця любов відчувається", - сказав він, подякувавши усім, хто був причетний до їх звільнення.

Солошенко сказав, що поки в Росії існує путінський режим, вона буде ворожою для України.

В свою чергу Афанасьєв закликав міжнародних партнерів України не скасовувати санкції проти РФ. Він звернувся до закордонних журналістів.

"Я пройшов скрізь катування та біль і бачив багато цієї ж негоди у багатьох людей. Я прошу вас не відмовлятися від санкцій, продовжити цю політику", - сказав він.

"Завдяки вам, можливо, найближчим часом повернеться Олег Сенцов, Олександр Кольченко і інші українські політв'язні".

Як відомо, літак з Афанасьєвим і Солошенком приземлився в аеропорту "Бориспіль" поблизу терміналу "В" близько 17:45.

Роман Кравець, Олександр Шумілін, УП
avatar
0
4
Акція на Баштанка.НЕТ "Свободу українським політв'язням у Росії" продовжується...

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

загрузка...
 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

Дякую за коментар. Цей розділ у фотоальбомі був давно створений.
До речі, його назву можна замінити. Вкажіть на яку.

На жаль такої структури. як Баштанське районне упраління юстиції не існує.

До речі, оголошення про презентацію у бібліотеці ім. Гмирьова переглянули понад 800 чол. - у Типовій Баштанці, що у соцмережі ВКонтактє.


Кількість переглядів цієї публікації у групі "Типова Баштанка", що у соціальній мережі "Вконтактє":


Які цікаві світлини - це історія творчого життя і великої праці через творчість. Вітаю, пане Вікторе, з Днем народження! Нехай пісні у вашому виконанні лунають ще дуже довго. hands

Кількість переглядів репосту цього запису блогу на "Типова Баштанка" соціальної мережі "Вконтактє":


Хай Бог допоможе всім, хто ознайомився з цими уроками, налагодити з Ним вірні стосунки, корегуючи своє життя згідно з пізнаною, дякуючи їм, істиною Слова Божого! З питаннями звертайтеся на тел. №№ +380937548482; +380976062841; +380951980244.

Інформація про кількість переглядів у групі "Типова Баштанка", що у Вконтактє:

Гарний, поетичний, музичний захід відбувся. Вдячна Віктору Коваленку за вірші та музичне виконання. Так,-Поезія – розмови вища форма... Але ж і звук у музиці, неначе вічний він... hands


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
РОЗДІЛИ НОВИН
Події, свята [662]
Суспільство [573]
Освіта, медицина [485]
Культура [190]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [501]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [151]
Економіка [60]
Інформування [522]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [17]
Куточок споживача у м. Баштанка [39]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [321]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [39]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

загрузка...

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz