Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Ср, 19.06.2019, 02:34

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Виставка робіт Олександра Бондаренка:

З 8 березня!:

-8:

Працівники будинку "пристарілих":

 

Головна » Статті » Баштанський район » Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень

Що повинна знати сім’я хворого на відкриту форму туберкульозу
Туберкульоз – це інфекційне захворювання,
яке передається від хворої до здорової людини.

 
Хвороба небезпечна, особливо її відкрита форма, коли хворий виділяє в зовнішнє середовище туберкульозну паличку. Хворий лікується роками, але оточуючим треба пам’ятати, що туберкульоз це хвороба, а не вирок для хворого та сім’ї.
Туберкульозна паличка потрапляє в організм людини різними шляхами: при розмові, кашлі, чиханні, через посуд, книги, білизну та предмети користування.
Особливо небезпечні для оточуючих хворі, які не дотримуються правил особистої гігієни. Хворого з відкритою формою туберкульозу необхідно лікувати в спеціальному медичному закладі. Якщо в сім’ї є маленькі діти, ново народженні, які особливо сприйнятливі до туберкульозної інфекції, госпіталізація хворого проводиться обов’язково.
В кімнаті хворого необхідно дотримуватися чистоти та гігієнічного режиму. Щоденно проводити вологе прибирання з використанням теплої води з милом, деззасобів та пилососу. Прибирання за допомогою сухого віника, нерегулярне миття підлоги, використання брудних ганчірок, недостатнє провітрювання сприяє розповсюдженню пилу, а разом з ним і туберкульозної інфекції. На момент прибирання в кімнаті не повинні знаходитися діти та сторонні людини.
Бажано щоб хворий мав окрему кімнату, а якщо це не можливо, він може проживати тільки з дорослими, спати на окремому ліжку, відокремленому шторкою, мати окремий посуд, особисті постільні речі, предмети догляду, при цьому все повинно знезаражуватися і зберігатися окремо від речей сім’ї.
Миття посуду, прання проводиться окремо, в спеціально виділених ємностях. Посуд знезаражується шляхом кип’ятіння в 2% розчині соди протягом 15 хв., без соди - 30 хв. Знезараження постільної, натільної білизни, посуду, поточне прибирання періодично проводити за допомогою деззасобів.
М’які меблі бажано прибрати з кімнати хворого, якщо це не можливо накрити їх чохлами, які щомісяця прати. Для збору мокротиння у хворого повинні бути дві карманні ємкості з кришками – однією він користується інша дезінфікується разом з харкотинням (кип’ятіння в 2% содовому розчині 30 хв.).
Деззасоби можна придбати в аптечній мережі. При купівлі обов’язково вимагайте інструкцію по їх використанню.
Запам’ятайте ! Суворе дотримання методів профілактики вбереже, здорових членів сім’ї, від зараження на туберкульоз.
Будьте здорові! Нехай вам щастить.
Категорія: Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень | Опублікував: Profilaktika (16.06.2015) | Автор: Тамара Жаркова
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 528 чол. | Коментарів відвідувачі лишили: 3
Всього коментарів користувачів сайту: 3
avatar
0
1
Якщо необхідно створити окремий розділ для вашої установи, до якого ви можете публікувати статті - напишіть його назву...
avatar
1
2
Шановний Василь Миколайович! Щиро дякую за допомогу.Назва нашої установи:Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень.

З повагою Дедеу Н.В.
avatar
0
3
Розділ "Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень" створено. Вашу пеблікацію перенесено до нового розділу. Деталі - у повідомленні

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz