Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Нд, 22.09.2019, 14:09

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

-33:

Конкурс "А я - україночка":

Покладання квітів:

Візит М.П.Круглова до Баштанської ЗОШ №1:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Баштанський відділ поліції

«ПИЯЦТВО, або за чиє здоров’я п’єте, й куди ваше дівається?»
  Так склалось у нашому повсякденному житті, що жодна подія не проходить без участі алкоголю. Навіть сама незначна - чи то родинне застілля, дружні посиденьки однією компанією чи то поминки,  – усе це стало звичною нормою нашої української реальності. Сумну статистику в цифрах смертей і каліцтв годі й приводити, вона загальновідома.
  Алкоголь у нас має особливий статус, його рекламують по усіх телевізійних каналах  без особливих обмежень, у найрізноматнішому асортименті. На превеликий жаль, у вживанні його майже стерлись вікові обмеження. Законодавчо в Україні обмежено реалізацію алкоголю особам, яким не виповнилось 21 рік.  Загальновідомо, що підлітки  вже з 13-14 річного віку, (а то й не приведи Господи, раніше) організм у яких лише формується, починають труїти себе, ще зі шкільної лави.
  Алкоголь, який потрапляє в організм людини у великих обсягах - це отрута. Звісно, що є продукти харчування у яких він міститься в мізерній кількості, спричиняючи необхідні процеси бродіння (кисломолочні продукти змішаного типу бродіння містять в собі етанол  - кефір, або кумис). Але, на жаль при застіллях, ця отрута усвідомлено вживається  надлишково та ще й під пильним оком наших найближчих знайомих, у яких знаходимо лише підтримку. Зважте, не осуд, не товариські поради утриматись, а підтримку, бо це ж весело, по-компанійськи. Дарма, що комусь наступного ранку треба мати світлий рощум на роботі, а комусь ще сідати за кермо через годину. Ніхто з Ваших друзів не забере на себе зранку ті болісні переживання й відчуття від надлишку вжитого алкоголю – головні болі, блювота, похмільний синдром. Іншими словами - алкогольна інтоксикація та її супутні симптоми -  «сушняк» (тобто зневожування Вашого організму), а як Вам ще глибше явище – часткове відмирання клітин головного мозку, яке тягне за собою повільну деградацію особливості. У чому це виражається в подальшому, запитаєте Ви? А ви вийдіть на вулицю, й гляньте на так званих БОМЖів, які колись народились здоровими дітьми, жили серед рідні, мали своє житло й ким стали. Не соромтесь, запитайте їх як таке сталось із ними. А вони Вам розкажуть хто й коли їх навчив вживати самогон, горілку, і як потім для них це стало звичним і повсякденним заняттям, перейшло у зловживання і стало нормою; й що тепер усю ту «милостню», яку ми із Вами їм подаємо вони витрачають теж на алкоголь чи на будь-що, що тхне спиртом.   
 
  Слід пам’ятати, що перевищення норми спирту у крові людини завжди загрожує летальним результатом. Хоч  це марочне вино, хоч підпільна горілка, це потенційні вбивці. Гостре отруєння алкоголем, яке призводить до зникнення будь-яких рефлексів, серйозного порушення кровообігу і дихання, може призвести до настання коми. Смертельний результат внаслідок паралічу дихальних шляхів. Звичайно ж, найчастіше більшість людей відчуває перші три стадії алкогольного сп’яніння: легкий, середній і важкий ступінь сп’яніння.
  Рівень алкоголю в крові вираховується в проміле (1 проміле дорівнює 0,1%). Перевищення цієї норми до 0,4 проміле свідчить про алкогольну інтоксикацію вашого організму – о т р у є н н я. Адже спирт відразу ж потрапляє в кров зі шлунка – 20%, а 80 його відсотків  всмоктується згодом з кишківника. Однак не варто бути надто безтурботним, так як неякісний алкоголь або природна нездатність організму переробляти великі кількості «етанол», може теж призвести до коми або летального результату, особливо це стосується дітей, підлітків і хворих людей.
В Україні алкогольна інтоксикація має хронічний характер, алкогольні напої вживаються незалежно від правил по їх виведенню з організму, що призводить до наведених вище важких наслідків, масової гибелі клітин печінки та головного мозку. Чи не час  задуматись про оздоровлення та зміну способу нашого з Вами життя, звичок і традицій?
 
Заступник начальника сектору дільничних інспекторів міліції
підполковник міліції     Дорошенко Олександр
Категорія: Баштанський відділ поліції | Опублікував: Alexandr1 (20.04.2015) | Автор: Дорошенко Олександр
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 484 чол.
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz