Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Нд, 22.09.2019, 14:06

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Конкурс "А я - україночка":

День Захисника Вітчизни - 2011:

-35:

Виставка робіт Олександра Бондаренка:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Освіта

Початкова школа – це перша сходинка, на яку стають шестирічні школярі, піднімаючись все вище і вище на шляху до знань
Початкова школа – це перша сходинка, на яку стають шестирічні школярі, піднімаючись все вище і вище на шляху до знань. Завдяки плідній праці педагогічного колективу, технічного персоналу наші маленькі учні долають цю сходинку в атмосфері добра,  розуміння, підтримки. На учителях початкових класів лежить особлива відповідальність за успішне і благополучне шкільне майбутнє маленьких школярів.

Запрошуємо переглянути:
Мета початкової школи: формувати людину, яка хоче й уміє самостійно вчитися, сприймати інформацію, працювати з нею, узагальнювати її, осмислювати, творити. Свою діяльність учителі початкових класів Баштанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 спрямовують на пошук наукових новинок, на створення творчої атмосфери, модернізацію форм, методів і засобів навчання та виховання дітей, а головне  на реалізацію принципу рівноправного діалогу між учителем і учнем. Зусилля учителів початкових класів спрямовані на розвиток пізнавальної самостійності учнів, формування творчої особистості. Кожен педагог, як творець та ініціатор уроку, забезпечує навчально-виховний процес таким змістом, який максимально сприяє активізації всіх видів діяльності молодших школярів.

Діти молодшого шкільного віку – особливий народ.  Вони сповнені завзяття, ентузіазму, загадковості, готові до сприйняття нового. Саме таких учнів прийняла наша школа 1 вересня 2015 року. 66 пар допитливих очей, які випромінюють довіру, прагнення дізнатися нове, невідоме, цікаве. Вони внесли в шкільну родину чудодійну енергію, надію на нові таланти, радість навчання.

Другими мамами першокласників стали вчителі початкових класів, спеціалісти вищої категорії Іваніцька Тамара Миколаївна та Борисенко Ольга Анатоліївна. Це висококваліфіковані , досвідчені педагоги, творчі особистості. Учителі обережно направляють їх у стрімкий потік шкільного життя, допомагають адаптуватися до навчання у школі. Створення сприятливого середовища для адаптації дітей до навчання забезпечуватиме їм всебічний розвиток, успішне навчання і виховання.

Уже з перших днів навчання у школі традиційними стали ранкові зустрічі. Вони відіграють особливу роль у житті першокласників. Знаючи, що у кожній дитині закладено величезні природні задатки , які слід розкривати кожного дня, на усіх уроках Тамара Миколаївна і Ольга Анатоліївна створюють атмосферу справжньої співпраці, намагаються спрямувати дітей на шлях пошуку, хоч і маленького, та все – таки відкриття.

Шкільне життя першокласників завжди насичене багатьма подіями. Діти з радістю подорожують визначними місцями Миколаївщини, беруть участь у загальношкільних заходах, конкурсах малюнків, виставках поробок з природного матеріалу.

Батьки є невід'ємною частиною колективу початкової школи. Співпраця з ними дає можливість покращити матеріально-технічну базу закладу. Ініціаторами всіх справ стали Домашов Юрій Вікторович і Хабло Олександр Анатолійович.

Ось таким повноцінним шкільним життям живуть початківці нашої  школи. Віримо, що досвіду, таланту, ентузіазму, вогника вистачить на виховання ще не одного покоління.
 Джерело публікації: http://bashtankazosh2.ucoz.ua/publ/3-1-0-221
Категорія: Освіта | Опублікував: vagonta (07.02.2016) | Автор: Максимова О.Г., заступник директора
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 518 чол.
ПОШУК за ключовими словами (тегами): Баштанська ЗОШ №2, початкова школа, початківці, Ольга Максимова, виховання учнів
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz