Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Сб, 21.09.2019, 06:31

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

_-22:

День Захисника Вітчизни - 2011:

Конкурс "А я - україночка":

-18:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Баштанський відділ поліції

Стан роботи з попередження дитячої злочинності та протидії втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність
  Відділенням кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Миколаївській області та міськрайвідділами з початку 2012 року проведено ряд організаційних та практичних заходів, спрямованих на попередження дитячої злочинності та протидії втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність, наркоманію та пияцтво.
  З цією метою спільно з зацікавленими відомствами здійснено ряд операцій та відпрацювань, з метою попередження правопорушень та бездоглядності серед неповнолітніх («Ялинка», «Підліток», «Канікули», «Учень», «Літо-2012», «Урок» тощо). Щоденно проводиться робота з виявлення неповнолітніх, які вчиняють правопорушення та дорослих осіб, які залучають підлітків до антигромадської діяльності.
  З початку року органами та підрозділами ОВС виявлено 464 підлітків за вчинення адміністративних правопорушень, у т.ч. 221 – за порушення антиалкогольного законодавства, 51 – за дрібне хуліганство, 104 – за куріння у заборонених місцях, 6 – за проституцію, 10 – за зберігання наркотичних засобів у незначних розмірах та 9 – за вчинення насильства в сім’ї.
Притягнуто до адміністративної відповідальності 128 дорослих осіб за доведення неповнолітніх до стану алкогольного сп’яніння (ст.180 КУпАП) та виявлено 125 фактів продажу підліткам алкогольних напоїв (ст.156 ч.2 КУпАП).
  Працівниками кримінальної міліції у справах дітей поставлено на облік 231 неповнолітнього правопорушника. А загалом станом на 01.09.2012 року під контролем служби перебуває 413 підлітків.
  За вказаний період виявлено 69 неблагополучних сімей, де батьки негативно впливають на своїх дітей. 80 дорослим особам працівниками КМСД ОВС винесено офіційні попередження про неприпустимість вчинення насильницьких дій в сім’ї. За неналежне виховання своїх дітей відносно 883 батьків складено адмінпротоколи за ст.184 КУпАП, за вчинення насильницьких дій відносно дітей на 97 дорослих осіб складено адмінпротоколи за ст.173-2 КУпАП та виявлено 70 фактів втягнення неповнолітніх до протиправної діяльності.
  До зацікавлених відомств і організацій підрозділами кримінальної міліції направлено 201 подання та інформації щодо усунення причин та умов, які сприяють становленню підлітків на шлях злочинності, бездоглядності та інших правопорушень, за фактами надходження заяв та повідомлення про безвісно зниклих неповнолітніх проводяться заходи, спрямовані на їх розшук та повернення додому. Так, станом на 01.09.2012 року в розшуку перебувало 156 неповнолітніх. Місцезнаходження всіх таких підлітків було встановлено.


Джерело публікації: http://www.umvs.mk.ua/ua/news/10098/
Категорія: Баштанський відділ поліції | Опублікував: bashtanka (18.09.2012)
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 963 чол.
ПОШУК за ключовими словами (тегами): попередження дитячої злочинності, неповнолітні, злочинна діяльність
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz