Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Ср, 16.10.2019, 08:56

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

День міліції:

-32:

-27:

Конкурс "А я - україночка":

 

Головна » Статті » Баштанський район » Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі

Випадок африканської чуми свиней на межі Врадіївського та Первомайського районів в лісосмузі на відстані 100 м. від траси Платонове - Кропивницький (1

Випадок африканської чуми свиней

на межі Врадіївського та Первомайського районів в лісосмузі на відстані 100 м. від траси Платонове - Кропивницький (132 кілометр)

 

18.08.2019р. до Кривоозерського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшло повідомлення від співробітників національної поліції про виявлення трупів свиней на межі Врадіївського та Первомайського районів в лісосмузі на відстані 100 м. від траси Платонове - Кропивницький (132 кілометр).

На вказану місцевість для з’ясування обставин та відбору зразків патологічного матеріалу прибули спеціалісти Врадіївської районної державної лікарні ветеринарної медицини та Кривоозерського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області. Спеціалістами виявлено 7 трупів свиней віком 2-4 місяці та ще 3 голів живих свиней. Власника тварин встановити не можливо. Трьох живих поросят умертвили, після чого трупи тварин знищено шляхом спалювання. Відібраний патологічний матеріал досліджено в Державному науководослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи м. Київ, 18.08.2019р. Встановлено діагноз - африканська чума свиней (АЧС) (звіт про результати досліджень патологічного матеріалу № 010705 п.м./19).

З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС 19.08.2019 року проведено позачергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Врадіївській райдержадміністрації, рішенням якої затверджено план заходів з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного вогнища, зон захисту та нагляду.

Встановлено епізоотичним вогнищем територію лісосмуги на відстані 100 метрів від траси Платоново - Кропивницький (132 кілометр), де стався випадок африканської чуми свиней.

До зони захисту в радіусі 3 км від епізоотичного вогнища увійшов населений пункт Полтавка Первомайського району.

До зони нагляду радіусі 2 км від зовнішніх меж зони захисту увійшли населені пункти Кумари, Адамовка Врадіївського району, Новоаднріївка та Петрівка Первомайського району.

На даному етапі вживаються заходи щодо ліквідації спалаху АЧС відповідно до вимог Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, затвердженої наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07.03.2017 № 111, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 29 березня 2017 року за № 432/30300.

Категорія: Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі | Опублікував: bashtuvm (23.08.2019) | Автор: Гракова Т.В.
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz