Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Блог Віктора Коваленка
 
Головне меню сайту

вхід на сайт

Персональний блог
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [30]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [182]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 

» Усі блоги " » блог Віктора Коваленка [ Додати запис до власного блогу ]

«ЛЮДИ! ДАВАЙТЕ ПРИСЛУХАЄМОСЬ ДО ПОРАД І ДУМОК МІЛЬЯРДЕРА, ЯКІ ПЕРЕВІРЕНІ ЧАСОМ І ПРАЦЕЮ!

«ЛЮДИ! ДАВАЙТЕ ПРИСЛУХАЄМОСЬ ДО ПОРАД І ДУМОК МІЛЬЯРДЕРА, ЯКІ ПЕРЕВІРЕНІ ЧАСОМ І ПРАЦЕЮ!

(1863 – 1947р.р., США).


ЦИТАТИ ЗІ ВСТУПУ (книга «МОЄ ЖИТТЯ ТА РОБОТА». Київ. Вид. «НАШ ФОРМАТ», 2018).

… Факт неймовірного успіху компанії «Форд Мотор» важливий вже через те, що сьогодні він усім продемонстрував правильність моєї теорії на практиці. Саме тому я можу критикувати і ту систему, що домінує нині в промисловості , і теперішню суспільну та фінансову модель, бо я той, хто ніколи (!) не був переможений та підпорядкований ними. Якщо б я думав тільки про свій зиск, то за цих обставин не пропагував би ніяких змін. Якби я хотів лише грошей, то нинішня система цілком би мене влаштовувала…

Я не  виступаю проти критики нових ідей. Краще буди скептиком щодо всіх нових ідей та наполягати на реальних доказах їхньої доцільності, ніж займатися безперервним оспівуванням кожної нової ідеї. Скептицизм, якщо під цим словом мати на увазі обережність, є балансиром цивілізації. (!)

… На прикладі Росії ми дізналися, що меншість, а не більшість визначає руйнівний хід подій. Також побачили, що хоч люди й можуть проголосити соціальні закони, але природа накладе на них вето -ще безжальніше, ніж цар!...

… Не існує жодних причин, щоб людина, яка готова працювати, не могла б працювати й отримувати повну вартість за свою роботу. Також не існує причин, чому людина, яка може працювати, але не працює, має отримувати нагороду, ніби вона надавала послуги суспільству…

ПРО ОБОВ'ЯЗКОВУ НАСТІЛЬНУ КНИГУ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ОЛІГАРХІВ ТА ПІДПРИЄМЦІВ

А ЩЕ, ДРУЗІ, ЗГАДАЛАСЬ (чомусь!) МЕНІ ЗАРАЗ ПУБЛІКАЦІЯ «СОТОЧКА»… І СТАЛО СУМНО!  І згадався мій батько, Коваленко Георгій Гаврилович, теж інженер від Бога та талановитий виробничник-організатор. Але йому не пощастило – він народився в Радянському Союзі.

"Соточка" - до 100 публікації у блозі Віктора Коваленка!

Також, друзі, розміщую вітання з Днем народження Заслуженої журналістки України Інги Хоржевської від Миколаївської Центральної міської бібліотеки для дорослих імені М. Кропивницького….

5 липня святкує свій ювілейний день народження голова Громадської ради Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького м. Миколаєва, заслужений журналіст України Інга Хоржевська

Шановна Інго Едуардівно!

  Колектив Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького та її читачі щиросердечно вітають Вас з Днем народження!
  Знаємо Вас як прекрасну жінку, талановитого журналіста, енергійну, творчу, небайдужу людину, безмежно закохану в місто та свою справу, відкриту до спілкування й співпраці!
  Багато років нас пов’язує з Вами дружба і спільна діяльність, адже саме завдяки Вам миколаївські автори, бібліотека і книга звучали в ефірі місцевого телебачення.
  Як голова Громадської ради, Ви привносите потужний імпульс в роботу бібліотеки, зокрема, в щорічну виставку місцевих видавництв «Миколаївська книга». Не перелічити всіх літературно-художніх вечорів, зустрічей, які відбулись в бібліотеці і стали культурними подіями міста саме завдяки Вашій підтримці.
  Ви навчаєте молодих бібліотекарів мистецтву комунікації, основам журналістики, щиро ділитесь своїми знаннями і досвідом.
  Можна довго згадувати хвилини спілкування з Вами, наповнені позитивними емоціями, оптимізмом, гумором, вірою в майбутнє.
  Бажаємо Вам, Інго Едуардівно, міцного здоров'я, добробуту, щастя, творчої наснаги і натхнення, успіхів у реалізації найсміливіших ідей і починань!
  Нехай Ваше життя сповнюється приємними враженнями і яскравими барвами!ПОПЕРЕДНІЙ - записи у блозі - НАСТУПНИЙ

Опубліковано: 09.07.2019 | Переглядів: 159
Розкажіть друзям про дану публікацію у блозі Віктора Коваленка у соціальних мережах:

Всього коментарів: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)
avatar
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО БЛОГІВ, НОВИН, СТАТЕЙ...

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz