Блоги жителів міста Баштанка та Баштанського району Блог Віктора Коваленка
 
Головне меню сайту

вхід на сайт

Персональний блог
Юлії Дубогрій [4]
Василя Гонти [30]
Оксани Смоли [9]
Олега Требуха [1]
Ірини Пшиченко [72]
Петра Войцехова [42]
Віктора Коваленка [183]
Михайла Данилюка [3]
Олександра Басенка [13]
Валентина Гриценка [27]
Олександра Процака [7]
Антоніни Заворотнюк [23]
Олександра Дорошенка [3]
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 

» Усі блоги " » блог Віктора Коваленка [ Додати запис до власного блогу ]

ПРО ОБОВ'ЯЗКОВУ НАСТІЛЬНУ КНИГУ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ОЛІГАРХІВ ТА ПІДПРИЄМЦІВ

ЛЮДИ!
ДАВАЙТЕ ПРИСЛУХАЄМОСЬ ДО ПОРАД І ДУМОК МІЛЬЯРДЕРА, ЯКІ ПЕРЕВІРЕНІ ЧАСОМ І ПРАЦЕЮ!


ПРО ОБОВ*ЯЗКОВУ НАСТІЛЬНУ КНИГУ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ОЛІГАРХІВ ТА ПІДПРИЄМЦІВ, А ТАКОЖ І ДЛЯ ТИХ, КОГО ВВАЖАЮТЬ «ЛОХАМИ», та ще дещо…  

ОТЖЕ – Генрі Форд, «МОЄ ЖИТТЯ ТА РОБОТА».
 


 

«Якість – це коли все зроблено правильно, навіть якщо ніхто не перевіряє.» (Генрі Форд)

Ось декілька цитат з цієї книги:

Люди, чиї прибутки є надмірними, за будь-якими здоровими мірками, повинні стати першими, хто знижує ціни. Але вони ніколи цього не роблять! Вони переносять усі свої завищені витрати на кінцевого споживача, а крім цього, нараховують йому відсотки на збільшення витрат. Уся їхня філософія бізнесу підпорядкована гаслу: «Бери, поки береться». Вони є спекулянтами, експлуататорами, ні на що нездатними елементами, які завжди шкодять справжньому бізнесу. Від них нема чого чекати. У них немає бачення. Вони не можуть бачити далі своїх касових апаратів!

… Коли люди стають додатком до уряду, починає спрацьовувати закон відплати… Бізнес і уряд обслуговують нас, без них не обійтися… Але коли вони намагаються виступити в ролі господарів, то порушують природний порядок речей. Добробут залежить безпосередньо від нас.

… Під скоромовки урочистих нісенітниць уряд може жонглювати валютою, як це було в Європі (і як банкіри в усьому світі робитимуть доти, доки отримують прибутки від такого жонглювання). Але … тільки праця створює цінності, і це в глибині серця знає кожна людина!

НА МОЮ ДУМКУ, ДРУЗІ,

ГЕНРІ ФОРД ЗА СВОЇМ СВІТОГЛЯДОМ І ЗА КОНКРЕТНИМИ СПРАВАМИ БІЛЬШИЙ КОМУНІСТ (!)  АНІЖ

Карл Маркс, Фрідріх Енгельс + Володимир Ульянов (Ленін). Вони, в  порівнянні зі СПРАВЖНІМ капіталістом ГЕНРІ ФОРДОМ – збочено-освічені  брехуни й шизофреніки!

Ними була розроблена (К.М. та Ф.Е.) і втілювалась в життя (В.У.) бізнесова формула «товар-гроші-товар» (К. Маркс, «Капітал»; 1867 рік),  а Форд чітко артикулював, відстоював і боровся за формулу «товар-послуга-гроші». Але гроші – як винагорода, в першу чергу за якісну працю!  Погодьтесь – різниця величезна! І, ця «різниця»  тягне за собою всілякі (в тому числі психічні й психологічні, а також екологічні), великі й малі негаразди для трудового люду, та й не тільки… Для панівного «задзеркалля» також! «Ченто пре ченто» (100 на 100; італ.) А в підсумку – «кирдик» буде всім! І якщо хтось думає, що від цього «кирдика» можливо відкупитись грішми – він дуже глибоко-глибоко помиляється! До речі, зі збірки «Зачарований промінь»:

ЩОДО 21.12.12 року (очікуваного тоді «Кінця світу» ?!)

Тільки розум нас спасе,

Якщо ні –

«кирдик» і… -- все!*

*- «Кирдик» -- це мотузка з зашморгом, яку накидають на шию вівці, відібраної на «шашлик» (узб.)

Шлях деградації особистості веде цю особистість тільки в Пекло, тож навіщо він нам? Краще йти по Золотому Шляху Духовного Розвитку, який веде до Творця! І один з базових орієнтирів на цьому шляху вказав  Форд в своїй книзі…    

Отже, іще раз:«ЯКІСТЬ – ЦЕ КОЛИ ВСЕ ЗРОБЛЕНО ПРАВИЛЬНО, НАВІТЬ ЯКЩО НІХТО НЕ ПЕРЕВІРЯЄ.» (Генрі Форд).

І, ВИХОДЯЧИ З ВИЩЕЗГАДАНОГО, (на мою думку), НИНІ В УКРАЇНІ НАСИЛЬНО І НЕБЕЗУСПІШНО ВСТАНОВЛЮЄТЬСЯ АНТИЛЮДСЬКА, ментально  АНТИУКРАЇНСЬКА (як одне з підтверджень – стаття К. Бурковського «Від розрухи до процвітання: перспективи сільського життя»; газета «Голос Баштанщини» від 15.06.19 року, №56-57) ПЕРША, вищезгадана, по суті своїй ПРОТИПРИРОДНА ФОРМУЛА БІЗНЕСУ!
 


 

Ну, а більш детально ви зможете взнати про все, прочитавши фундаментально-ЖИТТЄВО-важливу, цікаву і повчальну книгу Генрі Форда «МОЄ ЖИТТЯ ТА РОБОТА», яка є у відкритому доступі в Баштанській ЦРБ.
 


 ПОПЕРЕДНІЙ - записи у блозі - НАСТУПНИЙ

Опубліковано: 01.07.2019 | Переглядів: 735
Розкажіть друзям про дану публікацію у блозі Віктора Коваленка у соціальних мережах:

Всього коментарів: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)
avatar
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО БЛОГІВ, НОВИН, СТАТЕЙ...

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
 

Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz