Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Нд, 16.06.2019, 02:11

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Влада, установи
Добренська сільська рада
Доступ до публічної інформації
Історія
Громада
Люди, твої, Добре!
Освіта, культура, медицина, спорт
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Конкурс "А я - україночка":

-18:

-35:

-4:

 
- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
загрузка...
вебмайстрам, які бажають встановити цю рекламу на сайт

Головна » Статті » Добренська сільрада » Влада, установи

Газифікація – на контролі
Газифікація – на контролі

    Пересічні громадяни не знають, скільки спільних зусиль голови обласної ради Т. В. Демченко, керівництва району, депутатського корпусу всіх рівнів було докладено для вирішення питання газифікації села Добре, не кажучи вже про кошти. Лише для виготовлення проектно-кошторисної документації на підвідний газопровід та розвідні мережі по селу з місцевого бюджету було витрачено понад 80 тис. грн. Вартість робіт підвідного газопроводу складає 964 тис. грн.
    Роботи розпочалися з селища залізничників. На сходці громадян було прийнято рішення про створення кооперативу «Гарант», який займався прокладенням вуличної мережі. І в цьому населенню допомагав «Миколаївцентрогаз» (керівник          В. В. Дучко). роботи по прокладенню вуличної мережі та обв’язці домоволодінь громадян було закінчено за 14 днів.
    Завдяки депутатському корпусу сільської ради, було створено кооператив «Гарант», який очолила В. Г. Клепко, були зібрані кошти з людей, бажаючих газифікувати свої домівки. На початку 2007 року це питання було вирішене і 35 допомоволодінь газифікували.
    Для прокладення під-відного газопроводу від Новоєгорівки до села Добре з районного бюджету було виділено 359 тис. грн. Решту коштів необхідно було шукати. А компанія «Раско», освоївши ці кошти, роботи призупинила.
    Після нашого звернення до голови обласної ради та голови облдержадміністрації Т. В. Демченко організувала зустріч з компанією «Нафтогазсервіс» з Києва. Й після цього питання зрушилося з місця. Було проведено ряд сходок жителів села Добре з участю представника компанії «Нафтогазсервіс», де дійшли домовленості про проведення подальших робіт по газифікації в кредит за рахунок населення. На черговій сходці був створений координаційний комітет, який очолив настоятель церкви Іван Гуменюк. Було вирішено, що населення сплатить 30% від вартості підводу до домоволодіння, враховуючи вартість підвідного газопроводу.
Спеціалісти компанії      «Нафтогазсервіс» проводили роботу з участю працівників Баштанського управ-ління експлуатації газового господарства на високому рівні й швидкими темпами. На сьогодні зроблено близько 20 км розвідних мереж, лишилося ще небагато. Тож є надія, що найближчим часом село буде газифіковано.
    Питання газифікації села Добре стоїть на контролі голови обласної ради Т. В. Демченко, голови ра-йонної ради М. П. Бенюха, депутата районної ради        Ю. М. Літвінова, які переймаються проблемами людей. Жителі села Добре щиро вдячні їм за це й зичать у новому році усіх гараздів та міцного здоров’я. І сподіваються, що незабаром у їх домівках запалає голубий вогник.

Олександр ГАЛАГУЗ, Добренський сільський голова.


Джерело публікації: Районна газета "Голос Баштанщини"
Категорія: Влада, установи | Опублікував: bashtanka (05.02.2009) | Автор: Олександр ГАЛАГУЗ
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 1233 чол.
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz