Головна сторінка

Ср, 01.12.2021, 00:58

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні і талановиті люди Баштанки та Баштанського району
Люди твої, Баштанщино!
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
РТЦК і СП - Баштанський районний військовий комісаріат
КУ «Центр надання соціальних послуг Баштанської міської ради»
Управління соціального захисту населення Баштанської райдержадміністрації
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
Історії з життя, оповідання та поезія
Поетичні та прозові твори жителів Баштанки та Баштанського району
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
Баштанка рекламна
 
Головна » Статті » Баштанський район » Управління державного казначейства у Баштанському районі

В категорії матеріалів: 98
Показано матеріалів: 1-15
Сторінки: 1 2 3 ... 6 7 »

Сортувати за: Даті · Назві · Коментарям · Переглядам
 Існування та успішне функціонування держави завжди сповна залежало від ефективної системи акумулювання та розподілу фінансових ресурсів. Наявність окремого уповноваженого органу в системі влади, який відповідає за розробку та здійснення державної фінансової політики, є закономірністю для всіх епох і країн. Державна казначейська служба України – це могутня структура, необхідність та значимість якої визнана у фінансовому світі.
Колектив управління Державної казначейської служби України у Баштанському районі пишається, що працює саме в цій структурі, робить свій внесок в її розвиток, займається справою, що приносить користь нашій державі.

З перших днів створення управління казначейства в районі, ось вже 25 років, незмінним заступником начальника працює Ольга Миколаївна Зіньковська – професіонал своєї справи.
Це мудра, ввічлива, чесна і порядна людина, спеціаліст високої кваліфікації, жіночої доброти і ласки. Життєвої мудрості у неї вистачає і на рідних, і на колектив, де завжди панує злагода, домашній затишок і взаємодопомога.

 
Управлінням Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області у жовтні 2021 року було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА.

Станом на 01.11.2021 року виплачено:
         ТПКВКМБ 2501030 - Виплата деяких видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплата послуг окремим категоріям населення (дитячі) – 27628070,00 грн.
         __________________________________________________________
Всього: 27628070,00 грн

 
 Управлінням Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області у вересні 2021 року було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА.

Станом на 01.10.2021 року виплачено:
         ТПКВКМБ 2501030 - Виплата деяких видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплата послуг окремим категоріям населення (дитячі) – 26058956,00 грн.
         __________________________________________________________
Всього: 26058956,00 грн

 
  Управлінням Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області у серпні 2021 року було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА.

Станом на 01.09.2021 року виплачено:
         ТПКВКМБ 2501030 - Виплата деяких видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплата послуг окремим категоріям населення (дитячі) – 26363591,00 грн.
         __________________________________________________________
Всього: 26363591,00 грн

 
Управлінням Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області у липні 2021 року було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА.

 
Управлінням Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області у травні 2021 року було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА.

 
Управлінням Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області у квітні 2021 року було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА.

 
Управлінням Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області у березні 2021 року було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА.

 
Управлінням Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області у лютому 2021 року було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА.

 
Управлінням Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області у січні 2021 року було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА.

 
Управління Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області оголошує добір  на вакантні посади

 
Управлінням Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області у грудні 2020 року було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА.

 
Управлінням Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області у листопаді 2020 року було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА.

 
Управлінням Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області у жовтні 2020 року було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА.

 

Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

       Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz