Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Сб, 21.09.2019, 10:48

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
Головна » Статті » Баштанський район » Управління державного казначейства у Баштанському районі

В категорії матеріалів: 67
Показано матеріалів: 1-15
Сторінки: 1 2 3 4 5 »

Сортувати за: Даті · Назві · Коментарям · Переглядам

Управлінням Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області в серпні 2019 року було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА.


 
Перелік реквізитів рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів у 2019 році змінено згідно постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 "Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні". Рахунки вступають в дію з 01.10.2019.

 

Управлінням Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області в липні 2019 року було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА.


 
Управлінням Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області в червні 2019 року було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА

 
Управлінням Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області в травні 2019 року було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА

 
Управлінням Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області в квітні 2019 року було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА станом на 01.05.2019

 
17.04.2019 року до Управління Державної казначейської служби України у Бащтанському районі Миколаївської області завітала з робочим візитом начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Миколаївській області Лук’яненко Олександра Вікторівна.

 

Управлінням Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області в березні 2019 року було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА.


 

Управлінням Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області в лютому 2019 року було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА.


 

             Управлінням Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області в січні 2019 року було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА станом на 01.02.2019 року:


 

             Управлінням Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області в грудні 2018 року було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА станом на 01.01.2019 виплачено:


 

             Управлінням Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області в листопаді 2018 року було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА станом на 01.12.2018 року виплачено:


 

             Управлінням Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області в жовтні 2018 року було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА станом на 01.11.2018 року:


 
Зарахування податків, зборів,платежів до державного та місцевих бюджетів здійснюється виключно на рахунки, відкриті за централізованою системою обліку доходів.

 

             Управлінням Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області у вересні 2018 року було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА станом на 01.10.2018 року:


 

Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz