Головна сторінка

Ср, 10.08.2022, 09:00

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні і талановиті люди Баштанки та Баштанського району
Люди твої, Баштанщино!
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
БТІ - Бюро технічної інфентаризації
Баштанський відділ УДМС (паспортний стіл)
РТЦК і СП - Баштанський районний військовий комісаріат
Управління соціального захисту населення Баштанської райдержадміністрації
Державний навчальний заклад «Баштанський професійний ліцей»
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
Історії з життя, оповідання та поезія
Поетичні та прозові твори жителів Баштанки та Баштанського району
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
Баштанка рекламна
 
Головна » Статті » Баштанський район » Виконавча влада

В категорії матеріалів: 64
Показано матеріалів: 1-15
Сторінки: 1 2 3 4 5 »

Сортувати за: Даті · Назві · Коментарям · Переглядам
 У грудні в Україні відзначається «День працівників архівних установ». Це свято було встановлено 30 жовтня 1998 року Указом Президента України.
Реалізацію державної політики у сфері архівної справи і діловодства на території Баштанського району забезпечує архівний відділ Баштанської районної державної адміністрації, який після завершення реформи адміністративно-територіального устрою працює в нових умовах. 
Про це та інше «Голосу Баштанщини» детально розповіла начальник архівного відділу Людмила Олександрівна ЧОРНА.
На фото: Людмила Чорна, Олена Сапа, Іванна Гонта

– Людмило Олександрівно, розкажіть, будь ласка, скільки працівників сьогодні працює у архівному відділі Баштанської РДА?
– З 5 лютого 2021 року штат нараховує 9 працівників. Троє з них – у м. Баштанка, по двоє працюють у смт Березнегувате й Казанка і по одному працівнику – у містах Новий Буг і Снігурівка.
Це – начальник архівного відділу Людмила Чорна, головний спеціаліст Олена Сапа, провідний спеціаліст – головний бухгалтер Іванна Гонта (Баштанка), Марина Грицюк, Ольга Маленяк (Березнегувате), Алла Пашкова, Людмила Шаповалова (Казанка), Світлана Бортник (Новий Буг), Наталія Деркач (Снігурівка). Усі архівісти мають значний досвід роботи в архівній галузі.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || АВТОР: Любов Курочкіна | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 13.12.2021
   Архівний відділ Баштанської РДА працює в нових умовах      Архівний відділ Баштанської РДА працює в нових умовах»                 

 
Графік особистого прийому громадян начальником управління агропромислового розвитку Баштанської райдержадміністрації
на 2018 рік

Графік виїзного особистого прийому громадян начальником управління агропромислового розвитку райдержадміністрації на 2018 рік
 
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || АВТОР: Тетяна Калашнікова | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 10.01.2018
   Графіки прийому громадян УАПР Баштанської РДА      Графіки прийому громадян УАПР Баштанської РДА»                 

 
19.12.2013 ВР приняла Закон о внесении изменений в Закон о госслужбе (проект № 3769), которым отсрочила вступление в силу данного Закона еще на год.Таким образом парламент поддержал предложение регионала Сергея Гриневецкого, который считает, что Закон должен вступить в силу с 1 января 2015 г., а не с 1 января 2014 г.

Напомним, в 2012 г. вступление в силу Закона о госслужбе уже переносилось на год - с 1 января 2013 г. на 1 января 2014 г. Необходимость отсрочки мотивировалась синхронизацией вступления в силу Закона о госслужбе и новой редакции Закона о службе в органах местного самоуправления.

Но поскольку новая редакция Закона Украины «О службе в органах местного самоуправления» не внесена Кабмином в ВР для рассмотрения на ее пленарном заседании, а также учитывая, что реализация новой редакции Закона о госслужбе потребует увеличения расходов из госбюджета на оплату труда государственных служащих, автор проекта считает целесообразным отложить вступление в силу Закона.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || ОПУБЛІКУВАВ: gaydash | 21.12.2013

 
   Подготовка жилого фонда и жизнеобеспечивающих коммуникаций к зимнему периоду - главное направление  в  работе коммунальных служб Баштанского района , начиная с апреля месяца и по сегодняшний день.
    На конец сентября, как сообщил в беседе заместитель главы райгосадминистрации Александр Процак, после проведенных тендеров по закупках твердого топлива бюджетные учреждения района обеспечены на 80 процентов углем, решены вопросы по обеспечению энергоснабжения социально- культурной сферы, составлены акты о готовности домов  жилого фонда .
    В полной готовности встретят зиму и школы, хотя  в некоторых из них были  проблемы с заменой газовых счетчиков.Завершается ремонт отопительной системы Ингульской участковой больницы, в котором принимают участие сельсовет, руководители фермерских хозяйств, предприниматели и другие члены местного совета социального  партнерства.
    В большинстве помещений сельских клубов, библиотек и домах культуры оборудовано печное или электрическое отопление.  Понятно, что никто не будет отапливать ежедневно помещения, которые используются для проведения  различных мероприятий 1-2 раза на месяц.  
    Что же касается подготовки к зиме жилого фонда, то здесь первоочередное внимание уделено теплоизоляции и энергосбережению помещений подъездов и квартир. Здесь многое зависит от того, настолько эффективно утепляют их сами жильцы. Традиционно в осеннее время идет замена окон на стеклопакеты.   На недавно состоявшемся совещании в облгосадминистрации  по подготовке  жилого фонда к зиме принята программа  по термической модернизации  жилищных домов, где предусмотрены мероприятия по утеплению подъездов, крыш, чердаков и подвалов. В настоящее время  разработаны  проекты термической модернизации двух дошкольных детских учреждений ...
    ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || АВТОР: А.Басенко | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 28.09.2011

 
    Відповідно до Конституції України органи виконавчої влади здійснюють свої повноваження у встановлених Конституцією межах і відповідно до законів України.
    Серед органів державної влади важливе місце посідають органи виконавчої влади, що здійснюють функції державного управління економічним, соціально-культурним та адміністративно-політичними будівництвом.
    До місцевих органів виконавчої влади належать ті, повноваження яких поширюються на території певної адміністративно-територіальної одиниці. Вони виконують завдання загального управління та координації чи функції відповідних центральних органів виконавчої влади на території певної області, району, міста. Це місцеві державні адміністрації, місцеві органи міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.
    До віддання місцевих державних адміністрацій у межах і формах, визначених Конституцією і законами України, належить вирішення питань...
   ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || АВТОР: Л. Безручко | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 05.07.2011

 
Ніхто не забутий, ніщо не забуте    Як і кожного року, в ці березневі дні 9 березня Баштанщина вшановує учасників Березнегуватсько-Снігурівської операції, ветеранів Великої Вітчизняної війни, які у смертельній битві виборювали свободу баштанського краю.
    З нагоди 67-ї річниці визволення Баштанщини від німецько-фашистських загарбників в актовому залі міської ради зібрались ветерани Великої Вітчизняної війни, учасники бойових дій, груди яких прикрашали багаточисленні ордени і медалі, отримані ветеранами за героїчні подвиги на фронтах Великої вітчизняної війни.
     Прийшли привітати ветеранів з нагоди свята керівники району, голова районної державної адміністрації, депутат районної ради від Партії регіонів Рубський І.В., голова районної ради, депутат районної ради від партії регіонів Луценко Л.І., міський голова, член Партії регіонів Рибаченко В.Ф., депутат обласної ради від Партії регіонів, знаменитий благодійник в районі Ольшевський Ф.В., голова районної ради ветеранів війни та праці Андрєєва Л.В., заступник голови районної організації Партії регіонів, керівник депутатської фракції Партії регіонів Єланцева В.П.
    Рубський І.В., голова районної державної адміністрації, відкриваючи зустріч з ветеранами, розповів їм про досягнення соціально-економічного розвитку Баштанського району в світлі завдань Уряду та Президента України В.Ф.Януковича, наголосивши на тому, що саме ветерани завжди були першими конструктивними критиками всіх дій влади і влада завжди прислухалася до порад ветеранів.
    Голова районної ради Луценко Л.І. зазначила, що Партія регіонів, депутати від Партії регіонів усіх рівнів піклування про ветеранів завжди вважають пріоритетним завданням своєї діяльності. І займаються цим не від виборів до виборів, а постійно і цілеспрямовано.
    Про героїчні визвольні події 1944 року, про мужність наших воїнів-земляків говорили і міський голова Рибаченко В.Ф. та інші виступаючі.
    Адже, дійсно, дата 9 березня 1944 року навіки буде вписана в літопис людської пам’яті баштанців. Можна лише уявити, якими вікопомними і безмежно щасливими та радісними були для наших земляків ті дні 67 років тому...
    ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || АВТОР: Єланцева В. П. | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 10.03.2011

 
    Заседание совета по вопросам взаимодействия органов государственной власти и органов местного самоуправления, состоявшееся в Баштанке, началось с посещения торжества по случаю Международного дня людей пожилого возраста, состоявшемся в районном доме культуры. С поздравительной речью перед  представителями ветеранских организаций области  выступил первый заместитель председателя облгосадминистрации Г.Б.Николенко. С праздником  ветеранов поздравила  председатель областного совета Т.В. Демченко. Руководителям ветеранских организаций Арбузинского, Баштанского, Снигиревского, Березнеговатского, Жовтневого и других районов, а также города  Николаева и Южноукраинска были вручены грамоты,  благодарности и подарки за весомый вклад в организации ветеранского движения.
    Со словами искренней  благодарности за проявленную заботу о людях пожилого возраста  выступили  заместитель председателя областной организации ветеранов М. А. Шинкарев, председатель Арбузинской районной ветеранской организации Р.Я.Олефиренко, председатель Снигиревской районной  ветеранской организации  В.А. Назаров. председатель Березнеговатской районной ветеранской организации В.Е. Роздорожний.
   В тот же день день главы райгосадминистраций,  председатели районных советов городские и поселковые головы осмотрели стационарное отделение для пребывания одиноких людей преклонного возраста, реабилитационный  центр «Калина», посетили среднюю общеобразовательную школу №2, гимназию.
    На пленарной части заседания,которую открыл первый заместитель председателя облгосадминистрации Г.Б.Николенко...
    ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || АВТОР: А. Басенко | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 08.10.2010

 
    Глава Баштанской райгосадминистрации Иван Васильевич Рубский уже больше двух лет  руководит районом. И руководит довольно таки успешно. Ведь не случайно из 19 прежних  председателей  районных государственных администраций после выборов нового Президента на своих прежних должностях   остались двое человек- Баштанский и Березнеговатский главы райгосадминистраций.
    За последнее время Баштанский район прочно закрепил свои позиции в числе лидеров по наполнению  бюджетних средств, промышленномму производству, санитарному состоянию и благоустройству,строительству и реконструкции социальных объектов, образованию, культуре и других сферах социально- экономического развития.
    А  до этого И.В.Рубский   длительное время возглавлял районное финансовое управление, был заместителем и первым заместителем главы райгосадминистрациии.   Первые шаги его  руководства районом совпали с  началом мирового финансово- экономического кризиса, который в значительной степени коснулся  всех сфер производства и экономики района.
    Очень нелегко было преодолевать трудности в первое время пребывания на должности главного лица районной исполнительной власти, вспоминает Иван Васильевич. Несмотря на то, что до этого,находясь свыше двадцати лет  на руководящих должностях, хорошо ознакомился со всеми сферами производства и экономики  района,  в первые дни  был поражен некомпетентностью,   «видимостью»  работы на местах, а то и  обычной ленью некоторых чиновников разных  рангов.  Понял тогда и другое : одно дело быть заместителем главы райгосадминистрации и отвечать за определенную сферу деяительности,и совсем другое нести ответственность за все, что творится в районе, без каких либо скидок на кризис,трудности, субъективные факторы и т. д. Прямо скажу: я последовательный сторонник  цивилизованого  авторитаризма. Цивилизованого – это прежде всего требовательность без истерики  на совещаниях и заседаниях,  без ничему не обязывающих обещаний  а то и, грубо говоря , пустопорожней болтовни...
   ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || АВТОР: А. Басенко | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 07.10.2010
Коментарів: 1

 

146-р від 06.04.10

 

1. Затвердити додаткові заходи щодо відзначення в Баштанському районі        65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років (додаються).

 

2. Доручити   керівникам   управлінь,   відділів  райдержадміністрації та запропонувати виконавчим комітетам міської, сільських рад забезпечити виконання затверджених заходів та інформувати сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації про проведену роботу до 26 квітня та 11 травня 2010 року.

   

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Мельника Ю.А.

 

....

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 06.04.2010

 

Шановний Іване Васильовичу!

Висловлюю Вам щиру подяку за вагомий особистий внесок у розбудову Української держави та зміцнення її незалежності.

З повагою – Президент України

Віктор Ющенко

    Цю подяку, датовану 22 лютим 2010 року, голова райдержадміністрації І. В. Рубський одержав недавно. Мабуть, це дещо символічно, адже саме 22 лютого 25 років тому він прийшов на державну службу й залишається їй вірним і донині.
...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || АВТОР: газета "Голос Баштанщини" | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 01.04.2010

 

Роль тваринництва в нашому житті важко переоцінити. Це і молочні продукти, і м’ясні, й яйця. Та через занепад цієї галузі виробляємо їх дуже мало, тому й ціни на ці необхідні харчі захмарні. Тож не кожен може дозволити собі бачити їх щодня на своєму столі при низьких зарплатах і мізерних пенсіях.

Щоб досягти їх здешевлення, слід відродити молочні ферми, сприяти розвитку міні-ферм, нарощувати поголів’я свиней і птиці. Тим більше, що годувати тварин є чим – два останні роки район вирощує рекордні врожаї.

Про стан тваринництва в нашому районі і його продуктивність за підсумками минулого року ми попросили розповісти начальника відділу організації виробництва, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Петра Чумаченка.

Охаректеризуйте, будь ласка, стан тваринництва за минулий рік по всіх категоріях господарств. Якщо є в цій галузі позитив, то може з нього і розпочнемо?

.....

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || АВТОР: газета "Голос Баштанщини" | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 01.04.2010

 

При відділі у справах сім'ї, молоді та спорту РДА на 2010 рік створюється база даних відповідних категорій дітей, які потребують оздоровлення та відпочинку в оздоровчих таборах Миколаївської області, в „УДЦ „Молода гвардія» і „МДЦ „Артек». До державних підприємств „УДЦ „Молода гвардія» та „МДЦ „Артек», які вже з 6 лютого 2010 року приймають дітей, за безоплатними путівками та путівками з частковою оплатою вартості (20%, 30%) направляються діти віком від 9 до 16 років, а саме: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, обдаровані і талановиті діти (переможці олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад всеукраїнського та міжнародного рівнів).

До оздоровчих таборів Миколаївської області (в літній період) за безоплатними путівками та путівками з частковою оплатою вартості (20%) направляються діти віком від 7 до 17 років, а саме: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; діти-вихованці прийомних сімей; діти-інваліди; діти, потерпілі від наслідків Чорнобильської катастрофи; діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов'язків; діти з багатодітних та малозабезпечених сімей; талановиті та обдаровані діти; діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || АВТОР: газета "Голос Баштанщини" | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 01.04.2010

 

Як і всі профільні депутатські комісії районної ради, депутати постійної комісії з питань культури, освіти, молоді, спорту та засобів масової інформації, депутатської діяльності й етики, яку очолює Анатолій Петров, напередодні чергової сесії ознайомилися з виконанням основних показників соціально-економічного розвитку Баштанського району в 2009 році та заходів щодо реалізації Стратегії економічного й соціального розвитку району в минулому році та ознайомилися з перспективою на 2010 рік. Зі слів начальника управління економіки РДА Аліни Стародуб, незважаючи на складну ситуацію з бюджетом, районна влада планує продовжити роботу по реконструкції й ремонту об’єктів соціальної сфери. Зокрема, реконструкції водопровідних мереж протяжністю 2,7 км, будівництво локальних очисних споруд ЗАТ «Баштанський сирзавод» тощо. Обговорюючи питання стратегії розвитку району, заступник голови райдержадміністрації Віктор Кот зазначив, що, можливо, положення стратегії будуть переглянуті в питаннях розвитку села, податкової бази, інфраструктури та ін. Він додав, що 2010 рік складний, як ніколи. Адже досі не прийнятий Державний бюджет, а відтак і місцеві. І хоча наш район має 1,6 млн. грн. вільних залишків, які  могли б бути спрямовані на розвиток району, та скористатися ними не може.

Депутати рекомендували включити до Стратегії розвитку району питання про залучення інвестицій через роботу з міжнародними донорсько-фінансовими фондами. Члени комісії ознайомилися з інформацією відділу освіти про хід виконання районної Програми «Шкільний автобус».
 ....
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || АВТОР: газета "Голос Баштанщини" | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 01.04.2010

 
    Благоустрій населених пунктів у великій мірі залежить від їх зовнішнього освітлення. По цьому нерідко судять про цивілізацію села чи міста. У серпні 2007 року районною радою була прийнята «Програма відновлення зовнішнього освітлення населених пунктів Баштанського району на 2007-2011 роки». Цьому питанню велику увагу приділяла обласна рада, районна рада, спеціально під програму виділялися кошти. На засіданні колегії райдержадміністрації, яке відбулося 20 січня, питання про хід виконання програми викликало бурхливе обговорення, що свідчить про його актуальність.
   Ось що повідомила з цього приводу начальник відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ольга Лебедєва.
    З метою забезпечення виконання програми відновлення зовнішнього освітлення на 2007-2009 роки міською та сільськими радами були розроблені заходи щодо її реалізації, забезпечено отримання технічних умов у Баштанській філії ВАТ ЄК «Миколаївобленерго» на підключення вуличного освітлення населених пунктів до електропостачання, виготовлено технічну документацію.
    У 2007 році з обласного бюджету під програму було виділено 62.5 тис. грн., у 2008 році - 66,8 тис. грн., на які було придбано прилади обліку електроенергії та обладнання для освітлення населених пунктів району. Згідно з проектним рішенням монтаж зовнішнього освітлення виконали приватні підприємці М. І. Смульський, В. О. Гумельник, Л. Д. Осмолов.
    Міська та більшість сільських рад для цього залучили кошти й власних бюджетів. Зокрема, Баштанська міська рада виділила 121,8 тис. грн., Лоцкинська сільська рада - 28,4 тис. грн.. Привільненська - 39,4 тис. грн.. Старогороженська - 24,6 тис. грн.. Добренська - 15 тис. грн. Новоолександрівська - 9,6 тис. грн.. Плющівська - 4,8 тис. грн., Марївська - 3.6 тис. грн., Інгульська - 3 тис. гри.. Новоіванівська - 2,5 тис. гри., Новопавлівська - 2 тис. грн., Кашперо-Миколаївська - 1,5 тис. грн., Єрмолівська -1,6 тис. грн. Ленінська - 0,7 тис. грн., Новосергіївська та Доброкриничанська сільські ради виділили по 200 грн.
Нині станом на 20 січня 2010 року зовнішнє освітлення має 31 населений пункт району. Встановлено 1240 світлоточок, з яких 800 - у міській раді, 2 однотарифні та 58 багатотарифних лічильників, підключено до електропостачання 1109 світлоточок з 1240, що становить 89,4%. У сільських населених пунктах підключено 309 світлоточок з 440, що становить 70%.
    У 2009 році кошти з обласного бюджету на реалізацію програми зовнішнього освітлення не виділялися. За кошти місцевих бюджетів роботи по відновленню освітлення продовжили  Баштанська міська рада, залучивши 72,3 тис. грн., Привільненська сільська рада (29.98 тис. грн.), Старогороженська (27,9 тис. грн.), Лоцкинська (11,8 тис. гри), .Добренська (5,8 тис грн.), Інгульська (3,3 тис. грн.) сільради.
    Фактично зовнішнє освітлення працює у Баштанській міській раді та в Добренській, Доброкриничанській, Єрмолівській, Інгульській, Новопавлівській, Лоцкинській, Привільненській, Старогороженській, Новоолександрівській, Добренській, Христофорівській сільських радах.


....
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 09.03.2010

 
    У 2009 році до Баштанської райдержадміністрації, з урахуванням колективних звернень, звернулося 248 громадян. Це - 170 звернень, що на 43 менше, ніж у 2008 році. З них, на особистому прийомі - 78, по пошті надійшло 92 звернення.
    Особлива увага приділяється зверненням, які надходили від інвалідів Великої Вітчизняної війни, інвалідів праці, непрацездатних осіб, які постраждали від аварії на ЧАЕС, багатодітних сімей, одиноких матерів, а також громадян, які потребують соціального захисту та підтримки. Протягом 2009 року надійшло 75 звернень від цієї категорії громадян.
    Найбільше проблем, порушених у зверненнях громадян, стосувалися комунального господарства та благоустрою - 37, галузі сільського господарства - 35, житлові питання - 27.
Для усунення причин, що породжують надходження звернень на адресу Секретаріату Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Миколаївської облдержадміністрації, редакцій обласних газет, підвищення відповідальності органів виконавчої влади щодо розгляду заяв і скарг голова райдержадміністрації та його заступники проводять виїзні прийоми громадян у сільських-радах району. За 2009 рік головою райдержадміністрації проведено 22 особисті прийоми та 22 виїзні прийоми громадян у сільських радах району.
    Заступниками голови райдержадміністрації проведено 51 особистий прийом та 51 виїзний прийом. На всі звернення громадян надано відповіді.
    У райдержадміністрації функціонує «телефон довіри» для надання роз’яснень заявникам щодо реалізації ними права на звернення та особистий прийом.   Телефон прямого зв'язку 2-71-53 працює щодня, крім святкових та вихідних днів. Встановлено також «поштову скриньку голови райдержадміністрації» для надання дієвої допомоги населенню району у вирішенні проблем.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 09.03.2010

 

Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

       Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz