Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пт, 05.03.2021, 23:26

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Прибираємо територію до Дня Перемоги:

---27:

Виставка робіт Олександра Бондаренка:

---1:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Виконавча влада

Про додаткові заходи щодо відзначення в Баштанському районі 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років

146-р від 06.04.10

 

 

 

Про додаткові заходи щодо відзначення

в Баштанському районі  65-ї річниці

Перемоги у Великій Вітчизняній війні

1941-1945 років

 

 

Відповідно до статей 2, 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання рішення обласного організаційного комітету з питань підготовки та відзначення 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні від 15 березня 2010 року, рішення районного організаційного комітету з підготовки та відзначення в Баштанському районі 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років від 17 березня 2010 року, з метою належної підготовки та відзначення 9 травня 2010 року 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, вшанування ветеранів війни, збереження пам’яті про захисників Вітчизни:

                          

1. Затвердити додаткові заходи щодо відзначення в Баштанському районі        65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років (додаються).

 

2. Доручити   керівникам   управлінь,   відділів  райдержадміністрації та запропонувати виконавчим комітетам міської, сільських рад забезпечити виконання затверджених заходів та інформувати сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації про проведену роботу до 26 квітня та 11 травня 2010 року.

   

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Мельника Ю.А.

 

 

 

Заступник голови

райдержадміністрації                                                                             В.В. Кот

                  

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядженням голови

райдержадміністрації

від ______       №_____

 

Додаткові заходи

щодо відзначення в Баштанському районі

65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

1941-1945 років

 

        1. Здійснити обстеження матеріально-побутових умов проживання ветеранів Великої Вітчизняної війни, осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про соціальний захист ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Забезпечити дієвий контроль за своєчасним наданням пільг, передбачених чинним законодавством.  Вжити заходів щодо забезпечення пільгового проїзду ветеранів війни по території України, в тому числі місцями бойової слави. Провести подвірний обхід ветеранів, інвалідів.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, центральна районна лікарня (за узгодженням), районне громадське об’єднання ветеранів війни та праці (за узгодженням), виконавчі комітети міської та сільських рад (за узгодженням).

Термін: квітень-травень 2010 року.

   

2. Надати необхідну допомогу, в установленому чинним законодавством порядку, громадським організаціям ветеранів для здійснення статутної діяльності. Забезпечити матеріальне і моральне заохочення кращих керівників і активістів ветеранських організацій, нагородивши Почесними грамотами та відвідавши первинні організації ветеранів, їх керівників та активістів.

Передбачити в місцевих бюджетах достатню фінансову підтримку районної, міської, сільських організацій ветеранів.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації, районне громадське об’єднання ветеранів війни та праці (за узгодженням), виконавчі комітети міської, сільських рад (за узгодженням).

Термін: квітень-травень 2010 року

 

3. Здійснити упорядкування військових поховань, пам’ятників, пам’ятних знаків, кладовищ, що увічнюють пам'ять про Перемогу та подвиги її учасників, шляхом використання коштів державного бюджету на організацію громадських робіт. Закласти «Алеї пам’яті» до 65-річчя Перемоги, провести озеленення території біля пам’ятних знаків.

Районний центр зайнятості (за узгодженням), виконавчі комітети міської та сільських рад (за узгодженням).

Термін: квітень-травень 2010 року

4. Організувати відвідування посадовими особами місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування ветеранів війни та членів сімей загиблих в роки війни, які перебувають в госпіталях та лікарнях на лікуванні або у закладах соціального захисту населення, сприяти проведенню благодійних акцій для збору коштів на підтримку одиноких, малозабезпечених ветеранів.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, виконавчі комітети міської та сільських рад (за узгодженням).  

Термін: постійно

 

         5. Привести у належний стан шкільні музеї, кімнати, куточки бойової та трудової слави. Повністю оновити експозиції, провести ремонтні роботи в шкільному музеї Явкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. В день відзначення 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років здійснити урочисте відкриття цього музею.

Відділ освіти райдержадміністрації, районне громадське об’єднання ветеранів війни та праці (за узгодженням), виконавчі комітети міської та сільських рад (за узгодженням).

Термін: до 9 травня  2010 року

 

6. Провести у бібліотеках тематичні виставки з історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, поповнення та демонстрації музейних експозицій.

Відділ освіти райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, районне громадське об’єднання ветеранів війни та праці (за узгодженням), виконавчі комітети міської та сільських рад (за узгодженням).

Термін: квітень-травень  2010 року

 

7. Встановити пам’ятні знаки Героям Радянського Союзу у м.Баштанка (Агєєву, Бондаренко, Жєлезному), с.Привільне (Пегову), с.Явкине (Павлову), с.Новоєгорівка (Федорову), с.Добре (Летучому), с.Новоолександрівка (Григор’єву), с.Добра Криниця (Гребенюку), с. Мар’ївка (Будюку). Місця встановлення пам’ятних знаків погодити з районним громадським об’єднанням ветеранів війни та праці.

Розглянути можливість присвоєння імен Героїв Радянського Союзу навчальним закладам та закладам культури району.

Відділ освіти райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, районне громадське об’єднання ветеранів війни та праці (за узгодженням), виконавчі комітети міської та сільських рад (за узгодженням).

Термін: до 9 травня 2010 року

 

         8. Провести серед навчальних закладів району огляд-конкурс на кращу стройову пісню, читців творів та виконавців пісень про Велику Вітчизняну війну «Вони врятували собою життя», конкурс плакатів «65-річчя Великої Перемоги». Фінал огляду-конкурсу на кращу стройову пісню та конкурсу плакатів провести на стадіоні «Колос» м.Баштанка. Фінал конкурсу читців творів та виконавців пісень про Велику Вітчизняну війну «Вони врятували собою життя» провести у Будинку культури м.Баштанка

Відділ освіти райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, виконавчі комітети міської та сільських рад (за узгодженням), ПТУ-9 (за узгодженням).

Термін:  до 7 травня 2010 року

9. Запросити почесних визволителів населених пунктів району для участі у заходах до 65-річчя Перемоги. Забезпечити проживання делегацій та культурно-просвітницьку програму (відвідування навчальних, музейних закладів, бібліотек, місць поховань, пам’ятних знаків та ін.).

Районне громадське об’єднання ветеранів війни та праці (за узгодженням), виконавчі комітети міської та сільських рад (за узгодженням).

Термін:  до 9 травня 2010 року

 

10. Делегації Баштанського району прийняти естафету пам’яті у Снігурівського району. До складу делегації включити голову районної ради Бенюха М.П. (за узгодженням), голову районної організації ветеранів війни та праці Андрєєву Л.В. (за узгодженням), районного військового комісара  Капустяна М.І. (за узгодженням).

Сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації

Термін:  28  квітня 2010 року

 

11. Здійснити районний етап передачі естафети «Пам’ять» від Мар’ївської сільської ради Баштанській міській раді та передачу символів (гільза із землею з братських могил) обласної акції «Естафета пам’яті» від Баштанського до Жовтневого району. Для ветеранів провести вогник-зустріч «Дорогами війни».

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації, районна організація ветеранів війни та праці (за узгодженням), виконавчі комітети Баштанської міської, Мар’ївської сільської рад (за узгодженням).

Термін:  29  квітня 2010 року

 

         12. Провести в районному Будинку культури урочисті збори та святкову концертну програму «65-річчя Перемоги».

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, виконавчий комітет Баштанської міської ради (за узгодженням).

Термін:  7  травня 2010 року

 

13. Розглянути можливість передплати для учасників бойових дій, ветеранів війни та праці газети «Ветеран України» на ІІ півріччя 2010 року.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, виконавчі комітети міської, сільських рад (за узгодженням).

Термін: квітень-травень 2010 року

 

14. Підготувати спецвипуски районної газети «Голос Баштанщини», приурочені до Дня передачі обласної естафети «Пам’ять» та Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, районна радіостудія «Баштанка» (за узгодженням), редакція районної газети «Голос Баштанщини» (за узгодженням), виконавчі комітети міської, сільських рад (за узгодженням).

Термін: квітень-травень  2010 року

15. Для збереження пам’яті про земляків – учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні зняти документальний фільм за участю нині живих ветеранів.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, районне громадське об’єднання ветеранів війни та праці (за узгодженням), районна радіостудія «Баштанка» (за узгодженням).

Термін: квітень-травень 2010 року.

 

16. Завершити проведення інвентаризації пам’ятників, обелісків, меморіальних комплексів, військових поховань та інших споруд. Визначити їх балансоутримувачів та здійснити ремонти. Вжити заходів щодо реконструкції меморіального комплексу Пагорбу Слави у м.Баштанка.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, районне громадське об’єднання ветеранів війни та праці (за узгодженням), виконавчі комітети міської, сільських рад (за узгодженням).

Термін: квітень-травень 2010 року.

 

17. Провести для ветеранів війни святкові вогники за участю учасників художньої самодіяльності районного, сільських Будинків культури, клубів.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, районне громадське об’єднання ветеранів війни та праці (за узгодженням), виконавчі комітети міської та сільських рад (за узгодженням).

Термін: 9 травня 2010 року.

 

18. Провести в клубах, будинках культури, парках та інших місцях масового відпочинку жителів району тематичні вечори, вечори відпочинку, конкурси, народні гуляння.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, виконавчі комітети міської та сільських рад (за узгодженням).

Термін: 9 травня 2010 року.

 

19. Забезпечити у святкові та вихідні дні стабільну роботу комунального господарства району, енергопостачання, громадського транспорту, підприємств громадського харчування та торгівлі, закладів охорони здоров’я. Забезпечити оперативне чергування відповідальних працівників у святкові дні.

Заступники голови райдержадміністрації, управління економіки райдержадміністрації, відділ житлово – комунального господарства райдержадміністрації, відділ з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, виконавчі комітети міської та сільських рад (за узгодженням).

Термін: 8-9 травня 2010 року.

 

20. Посилити охорону громадського порядку під час святкування 65-річчя Перемоги, вжити інших заходів щодо запобігання виникненню в районі дестабілізуючих факторів.

Сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату  райдержадміністрації, районний відділ УМВС України в Миколаївській області (за узгодженням), виконавчі комітети міської та сільських рад (за узгодженням).

Термін: 29 квітня, 7-9 травня 2010 року.

 

 

Заступник голови

райдержадміністрації                                                                                 Ю.А.Мельник

Категорія: Виконавча влада | Опублікував: bashtanka (06.04.2010)
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:

ПОШУК за ключовими словами (тегами): відзначення 65-ї річниці Перемоги, 65-річчя Перемоги, додаткові заходи, заходи до Дня Перемоги
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

       

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz