Головна сторінка

Пт, 19.08.2022, 14:26

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка

Меню сайту
Розділи СТАТтЕЙ
Баштанський район
Миколаївська область
Україна
Православним християнам
Поетичний клуб "РОКСОЛАНА"
Різне: новини, робота, поради, відпочинок, цікаве
Новини звідусіль, куточок споживача, корисні поради
БАШТАНСЬКА міськрада
Добренська сільрада
Д-Криничанська сільрада
Єрмолівська сільрада
Інгульська сільрада
К-Миколаївська сільрада
Костичівська сільрада
Ленінська сільрада
Лоцкинська сільрада
Мар’ївська сільрада
Новоіванівська сільрада
Н-Олександрівська сільрада
Новопавлівська сільрада
Новосергіївська сільрада
Пісківська сільрада
Привільненська сільрада
Плющівська сільрада
Старогороженська
Христофорівська сільрада
Явкинська сільрада
Ваша сім'я, Ваше здоров'я
 
Форма входу

 
Баштанка рекламна
 

Опитування для Вас
Як Ви дізнались про сайт?
Всього відповідей: 143
   
На головну » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 3245
Показано матеріалів: 1-15
Сторінки: 1 2 3 ... 216 217 »

 
ТЕМАТИЧНІ  ПУБЛІКАЦІЇ:
 
Чтобы ремонт квартиры не стал стихийным бедствием, нужно искать проверенных мастеров, но еще лучше обратиться за помощью к строительной (можно и дизайнерской) фирме, которая на рынке не один год и может предоставить к ознакомлению портфолио соответствующих работ. 
Но каким образом выбрать тех специалистов, которые действительно сделают все работы качественно, в указанные сроки и укажут за работу справедливую цену? Оказывается все не так уж и сложно. Когда нужно сделать хорошие ремонты квартиры в Киеве, к вашим услугам сервис RATING REMONT: ТОП-рейтинг фирм, бригад, компаний. Вы можете сравнить цены на строительные услуги, ознакомиться с правдивыми отзывами реальных клиентов, а потом и самостоятельно написать все, что вы думаете о фирме, специалисты которой сделали ремонт уже в вашей квартире.
 
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Куточок споживача, поради та рекомендації || ОПУБЛІКУВАВ: Promo | 14.08.2022
   RATING REMONT – ваш навигатор в мире строительных услуг Киева!      RATING REMONT – ваш навигатор в мире строительных услуг Киева!»      RATING REMONT – ваш навигатор в мире строительных услуг Киева!           

 

У Львові закуповують буржуйки на випадок перебоїв з теплопостачанням

 

За два місяці в Україні має стартувати опалювальний сезон, який стане найскладнішим за всю історію незалежності. У прифронтових населених пунктах інфраструктура зруйнована настільки, що подати туди тепло просто неможливо і людей закликають евакуюватися. Але навіть у таких умовно безпечних містах як Львів чи Чернівці може статися що завгодно, адже Росія – це дуже непередбачуваний ворог.

Держава-терорист може вдаватись до газового шантажу або ж атакувати основні теплогенеруючі підприємства країни навіть для того, щоб потім звинуватити у цьому Україну. Отож готуватись потрібно до найгірших сценаріїв.


 

Діалект… Скільки було сказано про походження української та російської мови, та ба, час від часу тема зринає знов і знов. Спочатку в ЗМІ (зараз, насамперед, у Мережі), у політичних та пропагандистських маніпуляціях, а потім “естафету” переймають пересічні громадяни залежно від власних уподобань.

Але погляньмо на проблему з іншого боку: якщо заперечується існування такої елементарної етнічної відмінності як мова, то в такий спосіб ставиться під сумнів й існування народу. Зрештою, хіба мало є версій про те, що росіяни й українці – це один етнос, який хтось колись “розділив”? Часто люди опираються на сумнівні джерела, які нагадують лінгвістичні “дослідження” російського сатирика Михайла Задорнова. Хтось переконує, що українська мова походить від російської, а хтось навпаки. Але що говорить про це наука?

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Українське суспільство, культура, освіта, наука || АВТОР: Максим Липчанський | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 11.08.2022

 
  Компанія NewsGuard виявила 250 сайтів, які активно розповсюджують російську дезінформацію про війну в Україні. Багато з них було створено після заборони мовлення RT та роботи агентства Sputnik у ЄС.

Нью-йоркська компанія NewsGuard, яка вивчає та відстежує фейкову інформацію в інтернеті, виявила 250 сайтів, які активно розповсюджують російську дезінформацію про війну в Україні, причому десятки з них з'явилися в останні місяці. Як передала у вівторок, 9 серпня, агенція AP, ця тенденція, певно, стала відповіддю на рішення ЄС заборонити мовлення телеканалу RT та роботу агентства Sputnik.

Близько половини із сайтів англомовні, інші - французькою, німецькою або італійською мовами. Багато з них були створені задовго до війни, проте не були явно пов'язаними з Москвою, поки раптово не почали публікувати прокремлівську повістку, зазначають експерти. Серед наративів, що просуваються, - твердження, що українська сторона інсценувала низку смертоносних атак, щоб заручитися підтримкою світової спільноти, а також що українські біженці вчиняють злочини в Німеччині та Польщі.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Світ - суспільство || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 09.08.2022

 
За 6 місяців 2022 року в Україні на 40% збільшилась кількість випадків гострих кишкових захворювань у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Незважаючи на те, що захворюваність гострими кишковими інфекціями серед населення Баштанського району за 7 місяців 2022 року зменшилась на 33,4%, в липні поточного року зареєстровано 2 випадки дизентерії Флекснера у дорослих. В минулому році за аналогічний період випадків захворювання цією інфекційною хворобою не виявлено.
З початку місяця станом на 09.08.2022р. вже зареєстровано 22 випадки захворювань гострими ентероколітами, серед яких 18 – у військовослужбовців. Для прикладу, таку ж саму кількість випадків захворювання гострими кишковими інфекціями було виявлено за весь липень поточного року.

Як правило, у літній період зростає ризик виникнення харчових отруєнь та гострих кишкових інфекційних хвороб.
Літня спека сприяє швидкому розмноженню шкідливих бактерій та накопиченню їхніх токсинів у продуктах харчування.
Гострі кишкові інфекції — одні з найпоширеніших інфекційних захворювань, які можуть призвести до серйозних ускладнень, особливо у дітей.
Це група захворювань, що характеризуються фекально-оральним механізмом передачі, протікають з ознаками інтоксикації та ураження шлунково-кишкового тракту.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень || АВТОР: Ткаченко Світлана | ОПУБЛІКУВАВ: svetllucky | 07.08.2022

 


У першу неділю серпня в Україні відзначають день Повітряних Сил Збройних Сил України.

Свято відзначається згідно з Указом Президента України Президента від 27 червня 2007 року у першу неділю серпня.

В 2022 році День Повітряних Сил Збройних Сил України припадає на 7 серпня.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Сценарії свят || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 04.08.2022
   Вітання з Днем Повітряних Сил ЗСУ: вірші та картинки      Вітання з Днем Повітряних Сил ЗСУ: вірші та картинки»                 

 
Під час воєнних дій через низку причин, як то підвищення температури повітря, погіршення якості питної води, неналежне дотримання санітарних норм через окупацію територій тощо, актуальним є питання профілактики гострих інфекційних захворювань. Наприклад, холери.

Випадки захворювання в Україні були зареєстровані в 1998, 1999, 2007 роках. Останній спалах холери в нашій країні стався у 2011 році в Маріуполі. Тоді за період спалаху зафіксували 33 випадки захворювання на холеру та 24 випадки вібріоносійства. Цей спалах був спричинений токсигенними штамами вібріонів, занесеними з іншої країни.

При обстеженні на холеру прісної води з річки Інгул в червні-липні 2022року на території колишніх Баштанського та Новобузького районів в 92% проб виділено неаглютинуючий штам холерного вібріону не О1 групи.
Результати проведеного моніторингу свідчать про циркуляцію збудника у навколишньому середовищі.

Нагадаємо, що холера — це гостра діарейна інфекція, що виникає при вживанні харчових продуктів або води, заражених бактерією Vibrio cholerae О1 або О139. Холера передається фекально-оральним шляхом від людини до людини, частіше при вживанні забрудненої води, овочів, фруктів, при купанні, а також через їжу і при побутових контактах. Без належного лікування може призвести до смерті.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень || АВТОР: Ткаченко Світлана | ОПУБЛІКУВАВ: svetllucky | 03.08.2022

 
За 6 місяців 2022 року в Україні на ботулізм захворіла 51 людина, серед них четверо померло.
Переважна більшість отруєнь повʼязана з купівлею непатраної соленої чи вʼяленої риби на стихійних ринках.
Серед населення Баштанського району в поточному році випадків ботулізму не зареєстровано.

Так що ж таке ботулізм? Це гостра токсикоінфекція, що може призвести до тяжких наслідків, яка зумовлена споживанням продуктів, які містять ботулотоксин. Збудник захворювання – Clostridium botulinum, який знаходиться в грунті, мулі, у вмісті кишківника тварин та риб.
Спори, що виробляються Clostridium botulinum, стійкі до високих температур і широко поширені в навколишньому середовищі. Ці спори проростають, розвиваються та починають виділяти токсини тільки в анаеробному стані (без доступу кисню).
Відтак, людина може заразитися ботулізмом при вживанні продуктів тваринного і рослинного походження, забруднених клостридіями. Найчастіше збудник виявляється в консервах (м'ясних, рибних, овочевих), а також в продуктах тривалого зберігання: в’яленій, копченій та соленій рибі, домашніх ковбасах, шинці тощо.
Ця тема завжди актуальна, особливо у літній період, коли населення активно займається консервацією продуктів.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень || АВТОР: Ткаченко Світлана | ОПУБЛІКУВАВ: svetllucky | 02.08.2022

 

Зовнішня агресія стала протягом останніх десятиліть не лише домінантою політики Росії, але також тим ідеологічним стрижнем, що покликаний забезпечити внутрішню консолідацію російського суспільства. «Можем повторить!» (коли мова йде про Другу світову війну), «Россия − единственная страна, способная превратить Америку в ядерный пепел!» – гасла, які за задумом російських пропагандистів, повинні не лише породжувати почуття національної гордості, але й формувати сценарій дій для російського народу на найближчі роки.

Якщо агресивні дії Радянського Союзу на міжнародній арені були інструментом утвердження і поширення комуністичної ідеології, то в Росії протягом останніх років все відбувалося навпаки − за відсутності повноцінної ідеології сама по собі агресія стала ідейним стрижнем, на якому тримається російське суспільство, а вся ідеологія спрямовується на обґрунтування і виправдання агресії.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Світ - суспільство || АВТОР: Михайло Міщенко | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 31.07.2022

 
Раньше, если вы хотели продать, либо купить товар, шли на рынок. Сегодня вы также можете посетить рынок, но для этого не нужно никуда идти, достаточно включить смартфон/компьютер, в браузере набрать заветный сайт и через 1-3 секунды перед вами откроется Интернет-рынок: доска бесплатных объявлений Украина.
На сайте Интернет рынка можно не только купить товары, но и самому абсолютно бесплатно разместить объявление для продажи. Если вы владелец магазина, можно также бесплатно (!) создать свой онлайн-магазин, ведь ryinok.com.ua предлагает услуги удобного, быстрого и узнаваемого маркетплейса. Сейчас на сайте уже более 230 компаний!
 
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Куточок споживача, поради та рекомендації || ОПУБЛІКУВАВ: Promo | 31.07.2022
Интернет-рынок: доска бесплатных объявлений в Украине      Интернет-рынок: доска бесплатных объявлений в Украине»      Интернет-рынок: доска бесплатных объявлений в Украине      Интернет-рынок: доска бесплатных объявлений в Украине     

 
Серед полонених виявилися офіцери-зрадники з Криму (Фото Генштабу)

Жителі села Плющівка у Миколаївській області на початку березня взяли в полон 11 російських військових. Серед них виявилися колишні українські офіцери, які зрадили присязі під час окупації Криму, йдеться у матеріалі видання "Ґрати".

Партизанський спротив організувала місцева мешканка Світлана Ванжула.

Вона розповідає, що координувала місцевих жителів, які переміщалися між імпровізованими постами.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Суспільство || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 27.07.2022

 
  Студия дизайна интерьера «NewDesign» имеет свой веб-портал, где вы можете ознакомится не только о том, какие работы выполняют специалисты, но посмотреть довольно солидное портфолио, в котором есть дизайн интерьера студии 18 кв.м. Также указаны расценки на все услуги – от вас ничего не скрывают, нет начислений «мимо кассы».
В студии NewDesign, которая на рынке услуг более 6 лет, знают реальную цену качественному ремонту и цену своих услуг, поэтому каждая гривна будет израсходована для того, чтобы вы потом наслаждались качественно выполненными работами из экологически чистых материалов.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Куточок споживача, поради та рекомендації || ОПУБЛІКУВАВ: Promo | 26.07.2022
NewDesign - качественные услуги дизайна интерьера студии 18 кв.м, многокомнатных квартир и других помещений      NewDesign - качественные услуги дизайна интерьера студии 18 кв.м, многокомнатных квартир и других помещений»      NewDesign - качественные услуги дизайна интерьера студии 18 кв.м, многокомнатных квартир и других помещений      NewDesign - качественные услуги дизайна интерьера студии 18 кв.м, многокомнатных квартир и других помещений     

 

Сегодня еще в некоторых областях Украины еще продолжается зерноуборочная кампания, которая в условиях войны очень сложная, затратная. Одной из главных проблем есть не только уборка под пулями и взрывами снарядов, но и успешная доставка урожая, а также его выгодная продажа. Еще два-три месяца, и начнется второй этап уборки – подсолнечник и другие сельхоз культуры не заставят себя долго ждать. Также стартует посевная озимых культур. Поэтому эта публикация в рубрике «Уголок пользователя» направлена, в основном, на предпринимателей в аграрной сфере – фермеров, зернотрейдеров, владельцев сельскохозяйственных предприятий. Мы немного расскажем о такой полезной функции как gps мониторинг, которая даст возможность не только значительно сэкономить средства, которые выделяются на уборку, доставку зерна и других культур, но и произвести полный мониторинг узлов техники.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Куточок споживача, поради та рекомендації || ОПУБЛІКУВАВ: Promo | 26.07.2022
   GPS мониторинг и отслеживание трактора – контроль за перемещением и работой сельхозтехники      GPS мониторинг и отслеживание трактора – контроль за перемещением и работой сельхозтехники»      GPS мониторинг и отслеживание трактора – контроль за перемещением и работой сельхозтехники           

 

Кінець липня – час, коли українці починають робити запаси на зиму. Найпопулярніший спосіб – це закрутки. Проте, саме закручені овочі та фрукти несуть найменше користі для нашого здоров’я. Лікарі не радять варити варення, а Міністерство охорони здоров’я закликає підійти до заготівель на зиму творчо, технічно і з користю для організму. Адже вітаміни, нутрієнти і клітковина нам потрібні цілий рік, а додані цукри, тривале стояння біля плити і опіки – аж ніяк.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Куточок споживача, поради та рекомендації || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 24.07.2022
   Як правильно заготувати фрукти та овочі на зиму      Як правильно заготувати фрукти та овочі на зиму»                 

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

       


    У нас Ви знайдете докладну інформацію про історію, суспільно-політичне життя Баштанського району. Також можете знайти детальну карту міста Баштанка, є фотогалерея пам'яток, визначних місць у Баштанці та інших селах району.


Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz