Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Нд, 08.12.2019, 21:44

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка

Меню сайту
Розділи СТАТтЕЙ
Баштанський район
Миколаївська область
Україна
Православним християнам
Поетичний клуб "РОКСОЛАНА"
Різне: новини у Світі, робота, відпочинок, цікаво
Новини звідусіль
БАШТАНСЬКА міськрада
Добренська сільрада
Д-Криничанська сільрада
Єрмолівська сільрада
Інгульська сільрада
К-Миколаївська сільрада
Костичівська сільрада
Ленінська сільрада
Лоцкинська сільрада
Мар’ївська сільрада
Новоіванівська сільрада
Н-Олександрівська сільрада
Новопавлівська сільрада
Новосергіївська сільрада
Пісківська сільрада
Привільненська сільрада
Плющівська сільрада
Старогороженська
Христофорівська сільрада
Явкинська сільрада
Ваша сім'я, Ваше здоров'я
 
Форма входу

 
Баштанка рекламна
 

Опитування для Вас
Ваша стать
Всього відповідей: 168
   
На головну » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 2957
Показано матеріалів: 1-15
Сторінки: 1 2 3 ... 197 198 »

 
ТЕМАТИЧНІ  ПУБЛІКАЦІЇ:
 
Заходи з нагоди пам`яті жертв Голодомору

 

14.11.2019 в приватному господарстві гр. Косової Г.А., с. Троїцьке, Новоодеського району, Миколаївської області зареєстровано загибель 1 голови свині віком 5 місяців.

При дослідженні відібраних проб патологічного (біологічного) матеріалу в Одеській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби м. Одеса встановлено діагноз – африканська чума свиней (АЧС) (звіт про результати дослідження № 003853 п.м./19 від 14.11.2019).

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі || АВТОР: Сакара Сергій | ОПУБЛІКУВАВ: bashtuvm | 18.11.2019

 
Фонд соціального страхування нагадує, що з 1 липня набирає чинності нова редакція Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою КМУ від 17.04.2019 р. № 337. Дія документа поширюється на всіх застрахованих (офіційно працевлаштованих) осіб, фізичних осіб — підприємців, осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, членів фермерських господарств, осіб, які працюють на умовах цивільно-правового договору тощо.
  Тож варто звернути увагу на такі визначення: "нещасний випадок", "груповий нещасний випадок", "прихований нещасний випадок на виробництві", "гостре професійне захворювання (отруєння)", "хронічне гостре професійне захворювання (отруєння)".
  Звертаємо Вашу увагу на дії підприємства в разі настання нещасного випадку, а саме:
...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Фонд соціального страхування || ОПУБЛІКУВАВ: bashtankafond | 07.11.2019

 
Азбест – загальна назва мінералів класу силікатів, що утворюють тонковолокнисті агрегати. Канцероген.

З азбестовмісних матеріалів виготовляли черепицю, хвилястий шифер, вентиляційні канали і т.д. В кінці 90-х років багато європейських країн відмовилися від застосування цього матеріалу. Це обумовлено тим, що в результаті медичних досліджень азбест включили у першу групу канцерогенів. 

Самою високою токсичністю володіє азбестовий пил, що проникає в людський організм, провокуючи небезпечні захворювання. Як правило, отруєння азбестом спостерігається у людей, які працюють у промисловій сфері і щодня контактують з цим матеріалом.

Людина вдихає азбестовий пил, що виділяється під час виробництва цього матеріалу чи в момент руйнування виробів з нього. Після цього фрагменти його волокон проникають у дихальні шляхи й осідають в легенях.

Мінерал найчастіше провокує бронхіт з хронічним перебігом, за яким слідує азбестоз. Для останнього характерно рубцювання легеневої тканини.

Коли людина вдихає азбестовий пил протягом тривалого часу, вона вражає органи дихання. При відсутності лікування на слизовій утворюються рубці, які не пропускають кисень в тканину. З часом кількість рубців в легенях збільшується, і ситуація погіршується.
 

Під час патологічного процесу легені не здатні нормально розширюватись, з-за чого у хворих зявляється задишка. Якщо людина курить, то згубний вплив мінералу посилюється. Тому пацієнти зі шкідливою звичкою частіше страждають від ускладнень азбестозу.

         Окрім патології дихальних органів мінерал порушує функціональність серцево-судинної системи. Отруєння азбестом може спровокувати інсульт, а також ішемічну хворобу серця.

Вираженість клінічної картини залежіть від тривалості дії азбесту на організм. Якщо людина піддається шкідливому впливу 4 – 5 років, то розвівається легка форма недуги. Якщо пацієнт працює на виробництві вже 8 років, то діагностують середню форму, а при стажі від 12 років і більше – важку. Після інтоксикації у пацієнта виявляють запалення легень з хронічним перебігом. Крім того бронхіт може супроводжуватись емфіземою.

 

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Медицина || АВТОР: Маланія Б.Д. | ОПУБЛІКУВАВ: Profilaktika | 07.11.2019

 

Повітря – життєво важливий компонент довкілля (навколишнього природного середовища).
Головними складовими частинами повітря (біля земної поверхні) є азот – 78,08% об’єму, кисень – 20,96% об’єму та інертні гази – 0,94% об’єму, у тому числі аргон – близько 0,9% об’єму. Людина в середньому за добу вдихає до 20 тисяч літрів повітря. Однак разом з необхідним організму чистим киснем ми проносимо через легені отруйні пари, частинки кіптяві і попелу. Вони осідають в наших легенях, отруюючи людину.
Крім того, у повітрі можуть бути різні випадкові домішки, наприклад водень Н2, аміак NH3, озон О3,  сірководень H2S, метан CH4, діоксид сірки SO2 та інші гази, які потрапляють у повітря внаслідок гниття органічних решток, виверження вулканів, роботи хімічних заводів тощо. Серед випадкових домішок у повітрі також не рідко трапляються дрібні частинки сажі й мінеральних речовин, а також різні мікроорганізми.
Забруднення атмосферного повітря — полягає у викиді в атмосферу хімічних речовин, твердих частинок і біологічних матеріалів, здатних викликати шкоду для людини та інших живих організмів.
Світове господарство щорічно викидає в атмосферу більше 15 млрд т вуглекислого газу, 200 млн т оксиду вуглецю, понад 500 млн т вуглеводнів, 120 млн т золи та ін. Загальний обсяг викидів забруднюючих речовин в атмосферу становить більше 19 млрд т.
Усі забруднюючі атмосферного повітря речовини в більшому чи меншому ступені впливають на здоров’я людини. Ці речовини потрапляють в організм людини переважно через систему дихання.
Статистичний аналіз дозволив досить надійно встановити залежність між рівнем забруднення повітря і таких захворювань, як захворювання верхніх дихальних шляхів, серцева недостатність, бронхіти, астма, пневмонія, емфізема легень, а також хвороби ока.
Встановлено, що в людей, що професійно мають справу з азбестом, підвищена імовірність ракових захворювань бронхів і діафрагми. Берилій шкідливо впливає (аж до виникнення онкологічних захворювань) на дихальні шляхи, а також на шкіру й очі. Пари ртуті викликають порушення роботи центральної нервової системи і нирок. Оскільки ртуть може накопичуватися в організмі людини, то в остаточному підсумку ії вплив призводить до розладу розумових здібностей. 
 

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Медицина || АВТОР: Маланія Б.Д. | ОПУБЛІКУВАВ: Profilaktika | 30.10.2019

 

Дифтерію називають більш небезпечною хворобою, ніж кір. За статистикою, 50-100 випадків з 1000 завершуються летально.

Захворювання на дифтерію зустрічається в усьому світі. Максимальна кількість випадків зазвичай припадає на осінньо-зимовий період.

Під час епідемії дифтерії в Україні з 1991-го до 1998-го року, спричиненої низьким охопленням дітей вакцинацією та відсутністю ревакцинації дорослих, захворіли близько 20 тисяч людей, 696 з них померли.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Медицина || АВТОР: Ткаченко С.П. | ОПУБЛІКУВАВ: Profilaktika | 25.10.2019

 

Восени флора та фауна готується до настання холодів. Дерева скинули своє ошатне вбрання. Прикро бачити, як жителі міста обабіч жвавих міських вулиць згрібають опале листя й там його спалюють. Тут уже не до сентиментів.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі || АВТОР: Наталя Хомич | ОПУБЛІКУВАВ: bashtuvm | 24.10.2019

 

Управлінням Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області в вересні 2019 року було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА.


 

ЗАПРОВАДЖЕННЯ HACCP

 

Вже 20 вересня 2019 року настає кінцева дата, коли система безпечності харчової продукції НАССР має бути впроваджена на всіх українських підприємствах. Це стосується й малих потужностей, діяльність яких так або інакше пов’язана з харчовими продуктами.

Багато операторів ринку сподіваються, що придбавши «сертифікат про впровадження НАССР», вони зможуть працювати без проблем і надалі. Таких «підприємців» чекає розчарування: наявність лише сертифікату не є панацеєю, тому що система має ефективно працювати на кожному етапі виробництва харчових продуктів. Ефективність впровадження такої системи будуть перевіряти спеціально навчені аудитори ДПССУ (Держпродспоживслужби України).

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі || АВТОР: Сергій Домущей | ОПУБЛІКУВАВ: bashtuvm | 24.09.2019

 

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПЕРОРАЛЬНОЇ ІМУНІЗАЦІЇ ДИКИХ М’ЯСОЇДНИХ ТВАРИН ПРОТИ СКАЗУ НА ТЕРИТОРІЇ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Баштанське районне управління Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що відповідно до виконання програми боротьби зі сказом на території України в 2019 році з 24.09.2019 року на території Миколаївської області планується проведення пероральної вакцинації тварин проти сказу шляхом розкидання приманок з вакциною проти сказу з літаків.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі || АВТОР: Сакара Сергій | ОПУБЛІКУВАВ: bashtuvm | 24.09.2019

 

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПЕРОРАЛЬНОЇ ІМУНІЗАЦІЇ ДИКИХ М’ЯСОЇДНИХ ТВАРИН ПРОТИ СКАЗУ НА ТЕРИТОРІЇ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Баштанське районне управління Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що відповідно до виконання програми боротьби зі сказом на території України в 2019 році з 24.09.2019 року на території Миколаївської області планується проведення пероральної вакцинації тварин проти сказу шляхом розкидання приманок з вакциною проти сказу з літаків.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі || АВТОР: Сакара Сергій | ОПУБЛІКУВАВ: bashtuvm | 24.09.2019

 
  З початку року за кошти Фонду соціального страхування України Баштанським відділенням Фонду медичною реабілітацію після перенесених захворювань і травм було забезпечено 18 застрахованих осіб.. Зазначимо, право на проходження курсу реабілітації на базі санаторно-курортних закладів за кошти Фонду має кожна працевлаштована особа за наявності медичних показів.
  Для отримання реабілітації за кошти Фонду, після надання висновку лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я щодо необхідності реабілітації за певним профілем, лікувальний заклад повідомляє про це робочий орган Фонду. Не пізніше наступного дня у стаціонар лікарні до пацієнта прибуває фахівець Фонду, який за наданим паспортом та ідентифікаційним кодом самостійно перевіряє, чи є особа застрахованою, та разом із хворим заповнює заяву на відновне лікування. Пацієнт самостійно обирає санаторно-курортний заклад, у якому буде проходити лікування.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Фонд соціального страхування || АВТОР: Олег Воробйов | ОПУБЛІКУВАВ: bashtankafond | 10.09.2019

 

Управлінням Державної казначейської служби України у Баштанському районі Миколаївської області в серпні 2019 року було здійснено оплату платіжних доручень по УСЗН Баштанської РДА.


 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           


    У нас Ви знайдете докладну інформацію про історію, суспільно-політичне життя Баштанського району. Також можете знайти детальну карту міста Баштанка, є фотогалерея пам'яток, визначних місць у Баштанці та інших селах району.


Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz