Головна сторінка

Пт, 08.12.2023, 15:51

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка

Меню сайту
Розділи СТАТтЕЙ
Баштанський район
Миколаївська область
Україна
Православним християнам
Поетичний клуб "РОКСОЛАНА"
Різне: новини, робота, поради, відпочинок, цікаве
Новини звідусіль, куточок споживача, корисні поради
БАШТАНСЬКА міськрада
Добренська сільрада
Д-Криничанська сільрада
Єрмолівська сільрада
Інгульська сільрада
К-Миколаївська сільрада
Костичівська сільрада
Ленінська сільрада
Лоцкинська сільрада
Мар’ївська сільрада
Новоіванівська сільрада
Н-Олександрівська сільрада
Новопавлівська сільрада
Новосергіївська сільрада
Пісківська сільрада
Привільненська сільрада
Плющівська сільрада
Старогороженська
Христофорівська сільрада
Явкинська сільрада
Ваша сім'я, Ваше здоров'я
 
Форма входу
E-mail:
Пароль:

 
Баштанка рекламна
 

Опитування для Вас
Де Ви працюєте?
Всього відповідей: 291
   
На головну » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 3315
Показано матеріалів: 1-15
Сторінки: 1 2 3 ... 220 221 »

 
ТЕМАТИЧНІ  ПУБЛІКАЦІЇ:
 
Баштанський район на Миколаївщині є одним з найбільш постраждалих від російської агресії. Понад 4800 об’єктів приватної власності були зруйновані, а деякі ОТГ зазнали окупації. Станом на 4 грудня район відновлюється за допомогою державних програм, волонтерів та місцевих громад. Про це під час брифінгу повідомив начальник Баштанської районної військової адміністрації, Владислав Дмитрів.
 
 
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Суспільство || ОПУБЛІКУВАВ: pravda | 08.12.2023
Як Баштанський район відновлюється після бойових дій - брифінг начальника Баштанської районної військової адміністрації Владислава Дмитріва      Як Баштанський район відновлюється після бойових дій - брифінг начальника Баштанської районної військової адміністрації Владислава Дмитріва»      Як Баштанський район відновлюється після бойових дій - брифінг начальника Баштанської районної військової адміністрації Владислава Дмитріва      Як Баштанський район відновлюється після бойових дій - брифінг начальника Баштанської районної військової адміністрації Владислава Дмитріва     

 

 
Робота волонтерів для забезпечення потреб військовослужбовців на фронті беззаперечно є виявом патріотизму, громадянської відповідальності та солідарності. Волонтери віддають свій час і зусилля, щоб підтримати тих, хто знаходиться на передовій, і заслуговують на величезну подяку від суспільства за свою важливу та благородну роботу.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Видатні і талановиті люди Баштанки та Баштанського району || АВТОР: Василь ГОНТА | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 02.12.2023
Волонтери – крила для військових-захисників: про волонтерів-директорів Ніну БУДНІК, Валерія БОГДАНОВА і Тетяну МИКИТИНУ з Баштанського РТЦК та СП      Волонтери – крила для військових-захисників: про волонтерів-директорів Ніну БУДНІК, Валерія БОГДАНОВА і Тетяну МИКИТИНУ з Баштанського РТЦК та СП»      Волонтери – крила для військових-захисників: про волонтерів-директорів Ніну БУДНІК, Валерія БОГДАНОВА і Тетяну МИКИТИНУ з Баштанського РТЦК та СП      Волонтери – крила для військових-захисників: про волонтерів-директорів Ніну БУДНІК, Валерія БОГДАНОВА і Тетяну МИКИТИНУ з Баштанського РТЦК та СП      Волонтери – крила для військових-захисників: про волонтерів-директорів Ніну БУДНІК, Валерія БОГДАНОВА і Тетяну МИКИТИНУ з Баштанського РТЦК та СП Новина містить більше 5 фото. Для перегляду натисніть *Читати* або *Читати далі*

 

Повномасштабна війна для Альони Бабченко стала тим днем, який змінив її життя і життя багатьох українців. Альона Бабченко з Баштанщини до війни мала улюблену роботу, спокійне життя, мрії та плани, але повномасштабне російське вторгнення все змінило… Одного дня настав той момент, коли дівчина прийняла важливе рішення для себе і непросте для її батьків: вона вирішила пов’язати своє життя з військовою службою за контрактом. Привітна, усміхнена дівчина після військового навчання стане медичною сестрою, яка буде рятувати та лікувати військових. Вона впевнена, що її місце тут – на фронті.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Захисники з Баштанського району || АВТОР: Юлія Дубогрій | ОПУБЛІКУВАВ: pravda | 30.11.2023

 
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Суспільство || АВТОР: Ігор Новіков | ОПУБЛІКУВАВ: pravda | 30.11.2023
   Труднощі є, та села оживають - про села Афанасівку, Василівку Снігурівщини      Труднощі є, та села оживають - про села Афанасівку, Василівку Снігурівщини»      Труднощі є, та села оживають - про села Афанасівку, Василівку Снігурівщини           

 

Квадроциклы для взрослых доступны в различных моделях и размерах. Именно квадроцикл для взрослых откроет для вас мир скорости без границ.Основные виды включают в себя:

  • Спортивные квадроциклы: Эти модели разработаны для скорости и экстремальных приключений. Они оснащены мощными двигателями и подвеской, которая позволяет преодолеть тяжелый гельминт. Спортивные квадроциклы часто используются для гонок и мотокросса.
  • Утилитарные квадроциклы: Эти модели предназначены для использования на фермах, в лесничестве и для других бытовых целей. Они имеют большую грузоподъемность и могут быть оснащены специальным оборудованием, таким как лебедки или прицепы.
  • Развлекательные квадроциклы: Эти модели подходят для отдыха и развлечений. Они легкие и комфортные для езды, что делает их идеальными для путешествий по лесу или горным маршрутам.

 
Професія військового – вибір справжніх патріотів, відданих своїй Батьківщині. На їхніх міцних плечах – спокій та безпека рідної країни. Стати військовослужбовцем за контрактом є обдуманим та виваженим кроком людини, яка готова захищати свій рідний край та Україну.
Цього тижня лави Збройних Сил України поповнилися шістьма молодими людьми з Баштанського району, які вирішили пов'язати своє життя з військовою службою за контрактом – Альона з села Новосергіївка, Дмитро з міста Баштанка, Анатолій з села Березнегуватське, Олександр з смт. Казанка, Дмитро з села Добре, Максим з смт. Березнегувате.

 
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Захисники з Баштанського району || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 03.11.2023
   Молоді контрактники з Баштанщини поповнили лави Збройних Сил України      Молоді контрактники з Баштанщини поповнили лави Збройних Сил України»      Молоді контрактники з Баштанщини поповнили лави Збройних Сил України           

 

Пылесосы для дома играют ключевую роль в обеспечении чистоты и гигиены нашей жилищной среды. Вместе с тем, в наше время все больше внимания уделяется удобству и портативности при проведении уборки. В этой статье мы рассмотрим, насколько практичны и эффективны ручные пылесосы для дома, а также сосредоточимся на обзоре и особенностях одной из ведущих моделей на рынке - Deerma DX700. Разберем, какие преимущества и возможности предлагает эта инновационная технология уборки.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Куточок споживача, поради та рекомендації || ОПУБЛІКУВАВ: Promo | 01.11.2023
Ручной пылесос для дома: так ли практично и какой выбрать      Ручной пылесос для дома: так ли практично и какой выбрать»      Ручной пылесос для дома: так ли практично и какой выбрать      Ручной пылесос для дома: так ли практично и какой выбрать      Ручной пылесос для дома: так ли практично и какой выбрать Новина містить більше 5 фото. Для перегляду натисніть *Читати* або *Читати далі*

 
Блендер є необхідним кухонним приладом. Цей девайс допомагає змішувати, подрібнювати, збивати, робити пюре та коктейлі. Оскільки ринок дрібної побутової техніки відрізняється дуже різноманітним асортиментом, то іноді вибрати потрібну модель буває складно. Пропонуємо ознайомитися з рейтингом, до якого увійшли блендери, що порадують якістю та доступною ціною.

 

Сьогодні мотор редуктори NMRV активно використовуються в різноманітних сферах. Без них важко уявити конвеєрне виробництво: розпочинаючи від харчової та закінчуючи нафтопереробною промисловістю. Сучасні виробники пропонують десятки моделей пристроїв, здатних забезпечити рівномірний рух та поєднуючи в одному виробі характеристики мотора та редуктора.

Як обрати редуктори NMRV? Ми зібрали перелік основних критеріїв, на які потрібно звертати увагу під час покупки.


 
  Смартфоны, планшеты, ноутбуки стали неотъемлемой частью нашей повседневной жизни. И как часто бывает так, что именно в самый неподходящий момент заряд батареи на исходе. В такие моменты внешний аккумулятор (PowerBank) становится настоящим спасением.
  Давайте рассмотрим, почему покупка PowerBank в стоит рассматривать как неотложную необходимость...

 
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Куточок споживача, поради та рекомендації || ОПУБЛІКУВАВ: Promo | 04.10.2023
   Покупка внешнего аккумулятора или PowerBank – настоящее спасение!      Покупка внешнего аккумулятора или PowerBank – настоящее спасение!»      Покупка внешнего аккумулятора или PowerBank – настоящее спасение!           

 
В мире, где времени бывает недостаточно, а ситуации требуют быстрого реагирования, Мастер Замков стоит на страже ваших интересов. Наша фирма предоставляет услуги срочного открытия замков автомобилей, и мы гордимся тем, что можем предложить вам высококвалифицированных мастеров с большим опытом работы, которые выполняют свою работу быстро, аккуратно и всегда с учетом пожеланий клиента. Подробная информация - в этой статье.

 

Меломани не бачать своє життя без музики, пронизуючи кожну хвилину свого часу улюбленим треком. І звісно ж, головними помічниками у цьому є навушники, що допомагають повністю занурюватися у звучання на роботі, вдома, під час занять спортом або відпочинку, при цьому не відволікаючи оточуючих. Виробники пропонуючи безліч різноманітних моделей, прагнучи задовольнити усі потреби споживачів. А говорячи про дійсно якісну, функціональну та стильну акустику, на думку спадає Маршал, що гідно займає місце в лідерах на музичному ринку.

Популярними на сьогодні є комбіновані навушники, головною особливістю яких, є можливість як бездротового підключення, та і за допомогою кабеля. У першому варіанті, пристрій встановлює з’єднання за допомогою радіоканалу або функції Bluetooth, що дає можливість вільно рухатися без прив’язки до джерела звуку. Другий варіант, зручний для роботи, перегляду фільмів або комп’ютерних ігор. Гаджет дозволяє самостійно обирати тип підключення, в залежності від ситуації, та завжди залишатися з улюбленими мелодіями.


 

Внушительные и величественные, большие люстры являются неотъемлемым элементом оформления интерьеров просторных помещений. Они придают особое величие и гармонию амбиенту, делая его уютным и элегантным.

В просторных помещениях большие люстры становятся не только источником освещения, но и центральным элементом декора, который привлекает взгляды и создает уютную атмосферу. Эти величественные светильники впечатляют своим размером и дизайном, придавая помещению художественное воплощение.

...


 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

       


    У нас Ви знайдете докладну інформацію про історію, суспільно-політичне життя Баштанського району. Також можете знайти детальну карту міста Баштанка, є фотогалерея пам'яток, визначних місць у Баштанці та інших селах району.


Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz