Головна сторінка

Пт, 08.12.2023, 16:23

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Влада, установи
Привільненська сільська рада
Громада
Історія
Люди
Освіта, культура, медицина, спорт
 
Форма входу
E-mail:
Пароль:

Зверніть увагу
Сьогодні відвідували сайт:

 
Баштанка рекламна
 
Головна » Статті » Привільненська сільрада

В розділі матеріалів: 14
Показано матеріалів: 1-14

Про встановлення податку на нерухоме майно,
відмінне від земельної ділянки, затвердження
положення про податок на нерухоме майно,
відмінне від земельної ділянки, на території
Привільненської сільської ради

    Відповідно ст. 26,59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. ст. 1,6,7,8,10,12,15,265,266,268 Податкового кодексу України, ст.ст.1,5,8,12,33,34 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", Постанови Кабінету Міністрів України №308 від 11.03.2004 р.«Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта», абзацу 3 підпункту 122 пункту 1 розділу 1 Закону №3609 абзац 9 пункт 1 розділ XIX (прикінцеві положення) податкового кодексу України, враховуючи необхідність впорядкування місцевих податків та зборів на території ради,  Привільненська сільська рада

 ВИРІШИЛА:

1. Встановити податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території
Привільненської сільської ради.
2. Затвердити Положення «Про порядок обчислення та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у Привільненській сільській раді  ( додаток додається).
3. Довести дане рішення до відома мешканців Привільненської  сільської ради.
4 Дане  рішення набирає чинності з 1 липня 2012 року та підлягає публікації на сайті "Моя Баштанщина - мій рідний край!" (bashtanka.pp.net.ua), в розділі "Статті", "Привільненська сільська рада".
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну  комісію з питань планування бюджету, фінансів та економічної реформи (Теребей Т.В.)...
   ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Влада, установи || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 16.09.2011

 
УКРАЇНА
ПРИВІЛЬНЕНСЬКА   СІЛЬСЬКА   РАДА
БАШТАНСЬКОГО  РАЙОНУ  МИКОЛАЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я


від 2011 року №          
 с.Привільне                                                                

сесія шостого скликання Про встановлення податку на нерухоме майно,
відмінне від земельної ділянки, затвердження
положення про податок на нерухоме майно,
відмінне від земельної ділянки, на території
Привільненської сільської ради

    Відповідно ст. 26,59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. ст. 1,6,7,8,10,12,15,265,266,268 Податкового кодексу України, ст.ст.1,5,8,12,33,34 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", Постанови Кабінету Міністрів України №308 від 11.03.2004 р.«Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта», враховуючи необхідність впорядкування місцевих податків та зборів на території ради,  висновку постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та економічної реформи № 1 від 13.09.2011 року  Привільненська сільська рада

 ВИРІШИЛА:

1. Встановити податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території
Привільненської сільської ради.
2. Затвердити Положення «Про порядок обчислення та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у Привільненській сільській раді  ( додаток додається).
3. Довести дане рішення до відома мешканців Привільненської  сільської ради.
4 Дане  рішення набирає чинності з 01.01.2012 року та підлягає публікації на сторінках районної газети «Голос  Баштанщини».
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну  комісію з питань планування бюджету, фінансів та економічної реформи( Теребей Т.В.)...
    ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Влада, установи || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 13.09.2011

 
   Розлоге село Привільне вже причепурилося до Дня незалежності. Скрізь порядок, чисті вулиці, охайні двори.
   Про те, що 24 серпня Україна відзначає День незалежності знають всі. А от на запитання, що принесла їм незалежність, більшість розводять руками: “Як працювали, так і працюємо. Пенсію б побільшу, бо ледве зводимо кінці з кінцями. А ще ж треба і дітям та онукам допомогти. Щоправда, маємо тепер власну землю. завозять із “Родини” прямо в двір зерно  і грубий корм для худоби”.
   – Живемо не краще, ніж 18 років тому, – зауважила літня жіночка, – зате незалежність дала можливість  займатись бізнесом. Он скільки мільйонерів у країні! Їм незалежність – рідна мати.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Громада || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 08.09.2009

 
    Чи можна досягти межі досконалості? Мабуть, той, хто думає, що можна, ніколи її не досягне. А ось вчитель фізики та інформатики Привільненської ЗОШ С. М. Мількат вважає, що кожна людина, маючи свій стиль навчання, праці, мислення, здатна удосконалюватись все життя. Адже межі пізнанню немає.
    Сергій Михайлович працює в школі вже більше 20 років, має вищу кваліфіка-ційну категорію, звання «Старший вчитель», вчить дітей і вчиться сам, а ще його можна назвати учителем не тільки тим, хто вчить, а й тим, у кого вчаться. Це – особистість, відкрита для змін сучасного життя: охоче експериментує, впроваджуючи в навчальний процес інноваційні технології, що постійно з’являються на освітньому горизонті, крок за кроком оволодіває найпро-гресивнішою на сьогодні проектною технологією навчання; застосовує її як на уроках фізики, так і на уроках інформатики. Він є прихильником особистісно-орієнтованого навчання, вважає, що знання – це не кінцева мета, а лише засіб розвитку учня в тісній співпраці з вчителем та самостійній роботі над собою. Ця теза червоною лінією проходить в педагогічній діяльності вчителя. Високий рівень досягнень учнів з фізики, інформатики – це надбання його багаторічної праці. Його учні беруть участь в районних та обласних олімпіадах, стають переможцями.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Люди || АВТОР: Наталя ЗУБКОВА | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 07.04.2009

 
    Будинок культури чи клуб у селі – це не лише осередок дозвілля, а й місце, де людина може розвивати свої творчі здібності, збагачується духовно.
    Впродовж останніх років держава мало приділяла увагу розвитку культури, а в нинішній кризовій ситуації тим більше. Але не дивлячись на ці негаразди, будинок культури в селі Привільне продовжує свою культурно-просвітницьку діяльність.
    Перш за все, ми завдячуємо цим сільському голові А. В. Савченку, адже він не поставив культуру села на останній щабель. Анатолій Володимирович по мірі можливостей завжди допомагає у вирішенні проблем.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Освіта, культура, медицина, спорт || АВТОР: Світлана Шпільова | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 23.03.2009

 

У осінні дні Привільненська загальноосвітня школа-інтернат для дітей з особливими потребами відзначила своє 30-річчя.

Нині в школі навчається 136 учнів, з яких 12 – сироти. У школі-інтернаті працює 22 вчителя, 25 вихователів, 47 технічних працівників. Тут створені всі умови для навчання, виховання та проживання дітей. Учнів приймають у школу з 7 років, навчання – дев’ятирічне. Спеціально підготовлені вчителі, вихователі, логопеди допомагають дітям адаптуватися до життя, щоб вони вільно почували себе в суспільстві, адже одне з головних завдань школи – підготувати дитину до самостійного життя. Для цього в школі проводяться уроки со-ціально-побутового орієнтування, сільськогосподарської праці, столярної та слюсарної справи. Велика увага надається практичним завданням, урокам культури. Зібралася на іменини вся шкільна родина

У святково прикрашеному залі зібралися учні, вчителі і вихователі, обслуговуючий персонал. Серед почесних гостей ті, хто не один десяток років віддав роботі в цьому спеціальному закладі – колишні педагоги, няні, пралі, кухарі, техпрацівники, всі ті, хто добре обізнаний з цілодобовою роботою інтернату, а зараз на заслуженому відпочинку.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Освіта, культура, медицина, спорт || АВТОР: Авраменко Лідія | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 07.12.2007

 

25 липня свій дев’яносто п’ятий день народження відзначила довгожителька села Привільне Ніна Григорівна Гончаренко.
Секрет довголіття цієї жінки – в праці. З дитячих років і майже до сьогоднішніх днів Ніна Григорівна працювала від зорі до зорі. Прожила вона складне життя. І в мирний час, і у воєнне лихоліття трудилася, не покладаючи рук. Знала ціну вирощеного хліба з самого дитинства. Народилась і виросла Ніна Григорівна в бідній селянській сім’ї в с. Леніне. Так як була найстаршою, то на її руках виросли ще четверо сестер і братів, клопоти про яких лягли на її плечі...

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Люди || АВТОР: Виноградова Олена | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 03.08.2007

     Здавалося б, у час техніки і комп’ютерних технологій вишивання залишається далеким захопленням наших бабусь, але, відвідавши сільських майстринь, переконуєшся, що цей вид мистецтва – невмирущий. А сучасні жінки з великим захопленням перетворюють біле поле полотна в казковий дивосвіт.

Коли побачила вироби Ольги Дмитрівни Кондрашової з с. Привільне, вони вразили мене до глибини душі. Щойно переступивши поріг її оселі, немов потрапляєш у світ чудових квітів, які майорять на рушниках, серветках, декоративних подушечках. У кожну роботу майстриня вкладає свою душу, демонструє радість до життя, показує людям багатство навколишнього світу...

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Люди || АВТОР: Василь | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 02.08.2007

 

Ліс у Причорноморському степу – рукотворний, випестуваний руками лісників, збережений їх трудами і клопотами. Якщо в лісовій зоні України дерева ростуть із насіння і не потребують особливого догляду, то наші ж ліси вимагають постійної і копіткої уваги.

– Місія лісників – садити, ростити, оберігати ліс – оберіг нашого духу, окрасу і захист землі, – говорить лісничий Привільненського лісництва ДП «Баштанське лісове господарство» О. В. Петренко.

Привільненське лісництво займає площу 5115 га...

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Влада, установи || АВТОР: Василь | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 02.08.2007

 
Привільненський народний музей історії села був заснований у 1986 році за ініціативи колишнього вчителя історії місцевої школи-інтернат, цінителя народних традицій М. В. Бондаренка, який провів велику дослідницько-пошукову роботу, вклав свою душу і талант у створення неповторних виставкових зал. На жаль, уже 1,5 роки як не стало Миколи Васильовича, обірвався його земний політ, та ще не одне покоління привільненців із вдячністю згадуватимуть його, вивчаючи історію свого мальовничого села...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Освіта, культура, медицина, спорт || АВТОР: Василь | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 02.08.2007

 

На околиці села, під кронами крислатих дерев розташувалася Привільненська дільнична лікарня. Тиша і спокій панували на території лікарні післяобідньої пори. Тільки в приміщенні поліклініки працював бетонозмішувач. Тут йде капітальний ремонт. Половину вікон і дверей уже замінили на нові, металопластикові. Будівельники О. А. Гусєва шпаклюють стіни, обкладають плиткою, міняють лінолеум.

У позаминулому році було зроблено ремонт терапевтичного відділення, розрахованого на 14 стаціонарних ліжок, і 5 ліжок – денного. Домашній затишок панує в палатах. Хворі відпочивали після процедур, гомоніли між собою. Побачивши нас, хвора Г. П. Балабан попросила висловити в газеті подяку медпрацівникам: «Я часто хворію, тож доводилось лікуватись і в райцентрі, і в області, але такої уваги, як у Привільному, ніде немає, – говорить Галина Петрівна. – І лікарі, й медсестри, і санітарки завжди привітні. А яке харчування! І пиріжки, і різні салати, борщі. Все по-домашньому смачно»...

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Освіта, культура, медицина, спорт || АВТОР: Василь | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 02.08.2007

 

Вовкулаки розперезались

Якою ж треба бути люди­ною, щоб власними руками зруйнувати святе із святих - могили тих, хто пішов у вічність?!

Ми всі, зайшовши на кла­довище, де б воно не було - у найменшому селі чи в най­більшому місті, притишуємо голос, ніби боячись поруши­ти спокій тих, чий прах ле­жить тут у сирій землі, а душа зайняла своє місце на небі. І навіть не можемо уявити, що під покровом ночі тут можуть стукати, грю­кати, руйнувати.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Громада || АВТОР: Редакція "Голосу Баштанщини" | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 16.07.2007
Коментарів: 3

 
Матеріали про людей Привільненського краю Ви можете публікувати тут
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Люди || АВТОР: Василь | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 12.03.2007

 
Шкільні новини, новини освіти сільської ради
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Освіта, культура, медицина, спорт || АВТОР: Василь | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 12.03.2007

 

Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

       Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz