Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Ср, 21.08.2019, 13:03

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Влада, установи
Привільненська сільська рада
Громада
Історія
Люди
Освіта, культура, медицина, спорт
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Зараз переглядають сайт:
bashtuvm
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

---41:

-27:

Конкурс "А я - україночка":

З 8 березня!:

 
- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
загрузка...
вебмайстрам, які бажають встановити цю рекламу на сайт

Головна » Статті » Привільненська сільрада » Громада

Вовкулаки розперезались

Вовкулаки розперезались

Якою ж треба бути люди­ною, щоб власними руками зруйнувати святе із святих - могили тих, хто пішов у вічність?!

Ми всі, зайшовши на кла­довище, де б воно не було - у найменшому селі чи в най­більшому місті, притишуємо голос, ніби боячись поруши­ти спокій тих, чий прах ле­жить тут у сирій землі, а душа зайняла своє місце на небі. І навіть не можемо уявити, що під покровом ночі тут можуть стукати, грю­кати, руйнувати.

На жаль, знаходяться се­ред нас особи (людьми їх аж ніяк не назвеш), для яких копійчаний прибуток важить більше, ніж людяність і по­шана до померлих.

На цей раз познущалися з Новобирзулівського кладо­вища. Про це, зателефону­вавши в редакцію, розпові­ла молода жителька цього приінгульського села Гали­на Негода.

- Справжній акт ванда­лізму вчинено на нашому цвинтарі, - не могла прихо­вати свого хвилювання жінка. Розбито і розтрощено половину могилок, пам'ят­ників, надгробників - з них вийнято металеві деталі. Невже немає таких сил, щоб зупинити подібне знущан­ня?

Того дня було ще кілька дзвінків від знервованих новобирзулівців. Люди бігали на кладовище, плакали від побаченого, просили пока­рати звірів, що своїми бруд­ними пазурами сплюндрува­ли дорогі для них могили. І їх можна зрозуміти. Нахаб­ності «шукачів металу», і справді, немає меж.

- Не можу знайти слів, щоб можна було висловити своє обурення стосовно того, що сталося в Новобирзулівці, - говорить Привільненський сільський голо­ва А. В. Савченко, - на кла­довище страшно дивитись. Люди справедливо обурю­ються і просять знайти тих, у кого піднялась рука оск­вернити могили. Підключено актив села, органи міліції. Злочинців треба покарати сповна за те, що познущали­ся над живими і мертвими. Докладемо до цього всіх зу­силь.

Редакція сподівається, що саме так і станеться. Пе­ревертні повинні одержати по заслузі.

Звертаємося до вовкулак, у яких і сьогодні сверблять руки поживитись ось таким ганебним і брутальним чи­ном, хто розперезався так, що заради кількох кілограмів мерзенного металу (гроші від продажу якого, швидше всього, підуть на горілку) ладен забути про честь і совість: схаменіться!

Суд людський ви ще якось переживете, але ж над нами є ще й суд Господній!

Категорія: Громада | Опублікував: bashtanka (16.07.2007) | Автор: Редакція "Голосу Баштанщини"
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 1132 чол. | Коментарів відвідувачі лишили: 3
Всього коментарів користувачів сайту: 3
avatar
1
1
angry
avatar
0
2
нічого, бог не теля бачить і звідтіля
avatar
0
3
Погане Ваше прислів*я.

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz