Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Ср, 21.08.2019, 12:58

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Влада, установи
Привільненська сільська рада
Громада
Історія
Люди
Освіта, культура, медицина, спорт
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Виставка робіт Олександра Бондаренка:

_-2:

Конкурс "А я - україночка":

-24:

 
- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
загрузка...
вебмайстрам, які бажають встановити цю рекламу на сайт

Головна » Статті » Привільненська сільрада » Освіта, культура, медицина, спорт

Сюди йдуть за здоров’ям

На околиці села, під кронами крислатих дерев розташувалася Привільненська дільнична лікарня. Тиша і спокій панували на території лікарні післяобідньої пори. Тільки в приміщенні поліклініки працював бетонозмішувач. Тут йде капітальний ремонт. Половину вікон і дверей уже замінили на нові, металопластикові. Будівельники О. А. Гусєва шпаклюють стіни, обкладають плиткою, міняють лінолеум.

У позаминулому році було зроблено ремонт терапевтичного відділення, розрахованого на 14 стаціонарних ліжок, і 5 ліжок – денного. Домашній затишок панує в палатах. Хворі відпочивали після процедур, гомоніли між собою. Побачивши нас, хвора Г. П. Балабан попросила висловити в газеті подяку медпрацівникам: «Я часто хворію, тож доводилось лікуватись і в райцентрі, і в області, але такої уваги, як у Привільному, ніде немає, – говорить Галина Петрівна. – І лікарі, й медсестри, і санітарки завжди привітні. А яке харчування! І пиріжки, і різні салати, борщі. Все по-домашньому смачно».

А заслуга в цьому медперсоналу лікарні, яку очолює Г. О. Богуцька, та сільської ради і спонсорів, які потурбувались про належне триразове харчування для хворих.

Обслуговують жителів села Привільне, Новобирзулівка, Єрмолівка, Новоукраїнка і Старогорожене лікарі-терапевти О. М. Деренюга і В. А. Решетнік, який двічі на тиждень приїздить з центральної райлікарні, головний лікар Г. О. Богуцька – стоматолог, фельдшер Л. О. Тонченко, дільнична медсестра Н. В. Колесник, педіатрична медсестра С. В. Бурбика, медсестри терапевтичного відділення В. В. Дерило, В. М. Ампілогова, Р. В. Хопта, лаборант В. Г. Сільченко, медреєстратор В. І. Петренко та 5 молодих медсестер. Не вистачає в лікарні ще одного терапевта, педіатра і медсестер.

– Це проблема багатьох лікарень і не тільки сільських, – говорить Галина Олексіївна, – навіть наша місцева молодь, отримавши медичну освіту, не хоче залишатись у селі. Всі рвуться до міста.

За рахунок бюджету сільської ради в лікарню придбали нову стоматологічну установку, бактерицидні випромінювачі, лабораторне обладнання: мікроскоп і центрофугу. Ще необхідно при-дбати новий електрокардіолог, деяку апаратуру для фізкабінету.

– Найбільша проблема, – бідкається Г. О. Богуцька, – це – відсутність централізованого водопостачання. Воду доводиться завозити, а це не зручно і дуже дорого.

Та, не дивлячись на всі негаразди, лікарня працює, надає необхідну медичну допомогу. Крім цього, в Привільненську дільничну лікарню за графіком приїздять лікарі інших спеціальностей з Баштанської ЦРЛ. Тож 4280 жителів Привільного і навколишніх сіл, з яких – 625 дітей і 183 підлітки, мають можливість отримувати кваліфіковану медичну допомогу.Другие материалы по теме
Категорія: Освіта, культура, медицина, спорт | Опублікував: bashtanka (02.08.2007) | Автор: Василь
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 1185 чол.
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz