Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вт, 21.01.2020, 08:38

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Влада, установи
Привільненська сільська рада
Громада
Історія
Люди
Освіта, культура, медицина, спорт
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

---21:

Конкурс "А я - україночка":

Конкурс "А я - україночка":

Виставка робіт Олександра Бондаренка:

 

Головна » Статті » Привільненська сільрада » Громада

Чуття єдиної «Родини»
   Розлоге село Привільне вже причепурилося до Дня незалежності. Скрізь порядок, чисті вулиці, охайні двори.
   Про те, що 24 серпня Україна відзначає День незалежності знають всі. А от на запитання, що принесла їм незалежність, більшість розводять руками: “Як працювали, так і працюємо. Пенсію б побільшу, бо ледве зводимо кінці з кінцями. А ще ж треба і дітям та онукам допомогти. Щоправда, маємо тепер власну землю. завозять із “Родини” прямо в двір зерно  і грубий корм для худоби”.
   – Живемо не краще, ніж 18 років тому, – зауважила літня жіночка, – зате незалежність дала можливість  займатись бізнесом. Он скільки мільйонерів у країні! Їм незалежність – рідна мати.
   Голові правління СГЗАТ «Родина», депутату обласної ради Ю. В. Базалію перше запитання – того ж самого змісту.
   – За роки незалежності Україна відбулася, як держава, її визнали у світі, – відповів Юрій Васильович, – хоча іноді й зайві пристрасті у нас вирують, та на помилках, як відомо, вчаться.
Людей села незалежність і справді навчила ні від кого не залежати, розраховувати лише на власні сили, думати, рахувати, шукати додаткові джерела прибутку, активно займаючись домашнім господарством.
Закрите акціонерне товариство «Родина» відіграє важливу роль у життєдіяльності села. А практика  господарювання трудового колективу товариства відома на весь район. Він завжди в числі кращих, вміє вирощувати високі врожаї, не дивлячись на політичну ситуацію, вірно служать полю хліборобські руки.
Завжди приємно переконуватися, що кадри тут стабільні. Ось і на сьогодні збережені всі 70 робочих місць. Люди мають роботу і пристойні заробітки.
На тракторній бригаді аж дух перехоплює від побаченого: тут виставлена нова сучасна техніка. Воістину, вища проба. Відчувається, що інвестори, які минулоріч почали опікуватися привільненськими полями, прийшли сюди всерйоз і надовго, що діють вони за принципом: дайте землі все необхідне і вона віддячить вам хорошим урожаєм.
Творці високих намолотів – члени трудового колективу тракторної бригади на чолі із бригадиром М. Г. Панчуком та його помічником Г. В. Катковою. Множать вони свою старанність і майстерність на високий професіоналізм, відданість землі і справі, якій присвятили своє життя. І мають добрі результати. На жнивах-2009 особливо відзначилися два комбайнових екіпажі у складі С. А. Канахова та С. В. Бутенка, С. О. Озерова та     О. В. Сухорукова. своїми «Джон Дірами» ця чудова четвірка поралася на жнивних ланах майже цілодобово. Приємно, що зросла тут гідна хліборобська зміна – серед механізаторів чимало молодих людей.
Нині головне завдання господарів ланів – підготовка грунту під наступний засів. Дисковими боронами «Рубін», тракторами “Джон Дір” вже здійснюють повторний обробіток О. І. Ястребов та В. М. Домашов.
Вміло працюють з гербіцидами, отрутохімікатами та на внесенні добрив і засобів захисту рослин Микола Палій, Олександр Лень, Андрій Фучило, Ігор Ястребов.
Лише добрі відгуки почули ми на адресу електрозварювальника А. С. Ганіченка.
У відмінному стані утримують закріплені за ними автомобілі водії автотранспортної бригади Василь Крайнік, Юрій Сердюк, Олександр Гордієнко, віталій Чернишов, Віктор Шпак, Павло Гончаренко, віктор Шмагло. Очолює цей невеликий підрозділ О. М. Гордієнко.
На совість виконують покладені на них завдання члени трудового колективу цеху переробки,  яким   завідує    А. А. Юсупов.
Інженерну службу в «Родині» очолюють головний інженер І. В. Бутенко та інженер з охорони праці, він же відповідальний по забезпеченню харчування Л. П. Ковальський.
Утримує ідеальний порядок на центральному складі його завідуюча А. Д. Прохорова.
На току і сьогодні триває напружена робота. Крім основ-ного завдання по доведенню зерна і посівного матеріалу до відповідної кондиції, триває його видача власникам землі. Добросовісно керує всіма процесами на току Г. І. Козир. Спільні завдання і спільні думки мають слюсарі току Богдан Галущак, Павло Бригар, Лео-нід Канахов, Євген Білоус, різноробочі Галина Мотовило, Вікторія Ємельянова, Галина Савка. Вдячні хлібороби своїм кухарочкам Олені Каратєєвій і Тетяні Станичній, які годують смачними стравами. В напружену жнивну пору вони годували жниварів тричі на день і доставляли їжу прямо в поле.
Ця розповідь про дружний колектив СГЗАТ «Родина» була б неповною, якби ми не згадали імена тих, хто веде скрупульозний облік і аналіз всієї діяльності, робить розрахунки, працює з людьми, підводить підсумки, реально обґрунтовує кожну цифру. Це територія відповідальності конторських спеціалістів – головного бухгалтера Л. Д. Гончаренко, головного економіста А. С. Калініченко, бухгалтерів Т. П. Недбайло, Н. І. Козир,           завкадрами Т. М. Гриндус.
По-селянськи мудро ніби підбили підсумки нашої розмови на тему незалежності члени тракторної бригади: «Ми, селяни, не звикли до розкошів. Тому невибагливі. Просто працюємо і просто живемо. І від тої роботи маємо хліб і до хліба».
Успіхів вам, працьовиті і дружні люди. Добра вам і міцного здоров’я.

Категорія: Громада | Опублікував: bashtanka (08.09.2009)
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:

ПОШУК за ключовими словами (тегами): Привільненська сільська рада, розлоге село, село Привільне, чуття єдиної Родини, Привільне, до Дня незалежності, чисті вулиці, охайні двори
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz