Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Нд, 05.04.2020, 08:15

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Влада, установи
Інгульська сільська рада
Історія
Люди
Громада
Освіта, культура, медицина, спорт
 
Форма входу

Зверніть увагу
Сьогодні відвідували сайт:

 
Баштанка рекламна
 
Головна » Статті » Інгульська сільрада

В розділі матеріалів: 7
Показано матеріалів: 1-7

Могилка на сільському                 
                кладовищі,
Де твоя душа і тіло
                              спочива,
Хоч сонце палить,
                а чи вітер свище,
Та образ твій і пам’ять
                              ще жива.
Я посаджу тополю
                           чи берізку,
Чи явір, щоб з вітрами
                              шепотів,
Щоб заплітав
            і розплітав їм кіски,
А чи приніс тужливий
                           тихий спів.
А як барвінок зацвіте
                               весною,
Чи влітку ковила
                     зашелестить,
Твій образ, матінко,
         завжди переді мною.
Моя душа і плаче,
                              і болить.
Я віддала б усе-усе
                               за тебе,
Що мала і що маю
                            віддала б,
Мені нічого вже тепер
                            не треба,
Щоб ти, моя матусенько,
                                  жила.
та тільки вже тебе
                     не повернути,
Чи хоч моли, ридай,
                    кричи чи плач,
Мені тебе ніколи не забути,
Прости, моя ріднесенька,
                                пробач.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Люди || АВТОР: Олена Дяченко, с.Інгулка | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 15.09.2009

 
    Про Тетяну Миколаївну Мунтян можна сказати, що вона педагог саме за покликом душі. Закінчивши у 1996 р. Миколаївський державний педагогічний інститут за спеціальністю «вчитель російської мови та практичний психолог», Тетяна Миколаївна повернулась до рідної Інгульської школи, щоб ділитись з учнями своїми знаннями і допомагати їм відшукати себе у сьогоднішньому непростому світі.
    Її педагогічне кредо: «Найкращий спосіб допомогти дитині – це зробити її щасливою». Тетяна Миколаївна робить все можливе для цього. До неї йдуть за порадою батьки і кожному вона намагається допомогти. До неї звертаються  і колеги, для них готує психологічні тренінги, семінари, проводить індивідуальні консультації. Поважають Тетяну Миколаївну і в районному відділі освіти, вона є керівником районного методичного об’єднання психологів, у жовтні минулого року підготувала і провела районний семінар психологів на базі рідної школи по проблемі «Корекційно-відновлювальна та розвивальна робота в загальноосвітній школі». Їй довіряють школярі, а саме це є найвищим досягненням справжнього педагога. Тетяна Миколаївна працює за такими основними напрямками: просвітницька робота, проведення психолого-педагогічної діагностики, корекційно-відновлювальна та розвивальна робота, консультування, профілактика. Всю свою роботу вчителька базує на основі доброзичливості, довіри у тісному співробітництві з усіма учасниками педагогічного процесу.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Люди || АВТОР: Вадим Кобилінський | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 08.09.2009
Коментарів: 1

 
   24 березня відзначатиме свій ювілей талановита й красива жінка, любляча мати і турботлива бабуся Галина Василівна Глушина. Народжена навесні, вона взяла від неї красу весняних квітів, тепло березневого сонця, легку і привітну вдачу.
   З цією людиною нас тісно пов’язала доля. 27 років мені довелося працювати з Галиною Василівною в Інгульській сільській бібліотеці. Все було, як і на кожній роботі. Але завжди вона залишалась надзвичайно гармонійною, бо могла бути одночасно вимогливим керівником і людяною та розуміючою колегою.
    Немає жодної людини в нашому мальовничому селі Інгулка, хто б не знав цієї жінки. Добросовісністю, відповідальністю і порядністю нагородила її доля. Хоч родом вона з Кіровоградщини, та інгульчани давно вважають її своєю, неодноразово обирали її депутатом сільської ради.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Люди || АВТОР: Ольга Петраш | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 23.03.2009
Коментарів: 2

 
    Кажуть, справа в людини повинна бути одна. Тільки тоді  можна опанувати, чогось досягнути в ній, тільки  тоді можна знайти щастя. А будеш бігати від однієї до іншої – загубиш свій вік і радості не спізнаєш. В людини одне життя, тож і діло повинно бути одне. Та, правду кажучи, і одного життя буде замало, якщо оте твоє діло стане твоїм по-справжньому.
    Для Миколи Васильовича Стовби, машиніста Інгульської насосної станції Баштанського управління водного господарства, такою єдиною на все життя стала його робота, якій він віддав понад 30 років.
    Добросовісний, старанний, відповідальний, працьовитий – саме таким знають його колеги. Яку б справу йому не доручили, виконає вчасно й на совість. завжди справно працюють насосні агрегати, які вчасно подають воду на зрошувальні землі, у чистоті й порядку утримує він прилеглу територію. Без нагадування і траву покосить, і очистить канали, бо не цурається ніякої роботи, а якщо вже взявся за якусь, доведе до ладу. Бо змалку своїм прикладом батьки виховували в нього любов до праці, до землі-годувальниці, чесність, порядність.
    Народився Микола в сусідньому Березнегуватському ра-йоні, але все свідоме життя прожив на Баштанщині, у селі Піски, куди батьки переїхали з трирічним малюком до бабусі й дідуся. У Пісках закінчив школу, звідси пішов служити в армію, тут зустрів своє кохання – синьооку красуню Любу, з якою згодом і поєднали долі. Саме дружина, Любов Панасівна і вплинула на вибір професії чоловіка, бо у далекому 1975 році прийшла працювати в управлін-ня спочатку агрономом, а згодом гідротехніком. Через два роки до колективу зрошенців приєднався й Микола. А так як не звик себе розмінювати, до роботи ставився з усією відповідальністю, старанністю, то й керівництво належно оцінювало його, неодноразово нагороджувало Почесними грамотами за сумлінну працю.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Люди || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 05.02.2009

 
    У районі проходять сесії місцевих рад по затвердженню бюджетів. Бюджет Інгульської сільської ради в 2008 році виконано на 115%. Про це на сесії сільської ради доповіла головний бухгалтер М. О. Гриндій. Це дало можливість профінансувати всі статті витрат та утримувати «на плаву» дільничну лікарню, дитсадок, будинок культури. Хоча чогось зайвого собі дозволити не могли.
У режимі суворої економії побудовано й бюджет 2009 року, який в умовах економічної кризи виконувати буде нелегко. Аби лише вистачило на фінансування захищених статей та оплату за енергоносії, тарифи на які невпинно зростають. Й лише за рахунок вільних залишків 2008 року інгульчани в цьому році планують замінити вікна в дитячому садку та зробити опалення в бібліотеці. А ще, як сказав сільський голова Олександр Будянський, мають намір замінити котли в дільничній лікарні, бо існуючі не забезпечують повністю теплом двоповерхове приміщення. Але все залежатиме від виконання доходної частини бюджету.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Влада, установи || АВТОР: Прес-центр районної ради | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 27.01.2009

 
    На порядок денний сесії Явкинської сільської ради було винесено шість питань, головне з яких – прийняття сільського бюджету на 2009 рік. Головний бухгалтер сільської ради Надія Мірошниченко прозвітувала про виконання бюджету сільської ради за 2008 рік, який виконано на 112%, та ознайомила з основними показниками бюджету на 2009 рік.
    Загальний обсяг доходів сільського бюджету на 2009 рік установлено в сумі 520632 грн., з них більшу частину складає дотація вирівнювання в сумі 262469 грн. А загальний обсяг видатків сільського бюджету на 2009 рік затверджено у сумі 549462 грн., із них обсяг видатків загального  фонду бюджету в сумі 520632 грн. та видатків спеціального фонду бюджету в сумі 28830 грн.
    На утримання дошкільного навчального закладу виділено 194380 грн., закладів медицини – 134100 грн., соціальне забезпечення – 3 тис. грн., житлово-комунальне господарство – 9 тис. грн., утримання Будинку культури – 24500 грн., транспорт, дорожнє забезпечення, зв’язок, телекомунікацію та інформатику – 5630 грн. тощо.
    Як наголосила головний бухгалтер, в першу чергу, враховувались захищені статті видатків загального фонду сільського бюджету. Це – оплата праці працівників бюджетних установ, оплата комунальних послуг та за використані енергоносії, придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів, забезпечення дитсадка продуктами харчування.
   Депутата А. Г. Кучера цікавило
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Влада, установи || АВТОР: Олена ВИНОГРАДОВА | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 23.01.2009

 

Турбота про ветеранів має бути постійною

Чекаючи від своїх обранців у Верховній Раді України прий­няття продуманих законів відносно стратегії розвитку сус­пільства і держави, обгрунтова­них і дійових соціальних про­грам, насамперед, направле­них на соціальний захист мало­забезпечених верств населен­ня, первинна ветеранська організація при Інгульській сільській раді продовжує свою роботу по поліпшенню життя тих, хто зі зброєю в руках і на трудовому фронті відстояв Батьківщину від фашистської навали.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Влада, установи || АВТОР: Павленко Степан | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 16.07.2007

 

Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz