Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Нд, 05.04.2020, 08:20

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Влада, установи
Новоіванівська сільська рада
Історія
Люди
Громада
Освіта, культура, медицина, спорт
 
Форма входу

Зверніть увагу
Сьогодні відвідували сайт:

 
Баштанка рекламна
 
Головна » Статті » Новоіванівська сільрада

В розділі матеріалів: 6
Показано матеріалів: 1-6

Село моє, для мене ти єдине,
Криниця чиста з саду вигляда,
Хатина біла, сонях біля тину,
Така моя батьківська земля.
   Рідне село! Воно зігріває душу кожного з нас. Це тепло проникає глибоко до серця. І де б ми не були, невидимі промінчики притягають до себе, кличуть із далеких доріг до рідного села, рідної домівки.
  Вже доброю традицією  в с. Новосергіївці є відзначення 6 липня дня народження свого рідного села і свята Івана Купала.
   Липневого вечора жителі села поспішали на свято до сільського будинку культури, сходилися з різних куточків села, щоб згадати своє дитинство, юність, поспілкуватися з односельчанами, повеселитися. Сюди завітали й гості з навколишніх сіл Новоіванівки, Новопавлівки, Тарасівки та м. Баштанка.
   Своїх односельчан зі святом Івана Купала та Днем села привітав Новосергіївський сільський голова Іван Олексійович Кожушко...
   ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Громада || АВТОР: Наталя ІВАНОВА | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 27.07.2012

 
    Святковий вигляд. Рівненькі, чисті вулиці неначе посвітлішали. Адже подія історично важлива – Новоіванівці 125 років.
    З самісінького ранку в центрі села був організований святковий ярмарок, де в продажу були свіжа риба, яблука, картопля, інші продуктові та промислові товари. Тож бажаючі мали змогу скупитися.
    Цього ж дня естафету пам’яті, присвячену 65-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні новоіванівціям передали новопавлівці.
    Ще однією важливою подією для села стало відкриття музею, присвяченого історії Новоіванівки. Урочистості ж з нагоди ювілею відбулися у сільському будинку культури. На свято до новоіванівців приїхали численні гості: голова райдержадміністрації Іван Рубський, заступник голови районної ради Людмила Луценко, голова районної ради ветеранів Лідія Андреєва, колишні секретар парторганізації та голова КСП Валерій Ященко та Іван Коломієць, делегація з Новопавлівської сільської ради, фермери.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Історія || АВТОР: Редакція районної газети | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 09.11.2009

 

Є такий вислів: «Народ, який має кращі школи, це – перший народ». Тому саме розвиток освіти є одним з пріоритетних завдань Баштанської райдержадміністрації. Для цього з районного бюджету на капітальний ремонт закладів освіти виділяється найбільше коштів серед сільських районів Миколаївської області.

Так, у планах на 2007 рік одним із пріоритетних завдань райдержадміністрації був капітальний ремонт старого приміщення Новоіванівської ЗОШ. Полеміка навколо цієї школи тривала не один рік. Висувалось два варіанти: будівництво нової вартістю майже 10 млн. грн. або капітальний ремонт старих приміщень. У цьому році з державного бюджету виділялось 950 тис. грн., з районного – 400 тис. грн. Реально оцінюючи дану ситуацію, голова райдержадміністрації В. В. Кунпан прийняв вольове рішення – розпочати капітальний ремонт Новоіванівської школи, який було проведено в надзвичайно короткі строки й успішно наближається до завершення.

Велику допомогу у вирішенні цього питання надав колишній губернатор О. В. Садиков, який клопотав перед Кабміном про виділення коштів з державного бюджету. Нинішній голова облдержадміністрації О. М. Гаркуша теж переймається питанням завершення ремонтних робіт Новоіванівської ЗОШ. Днями голова райдержадміністрації Валентин Кунпан зі своїм заступником Віктором Котом вкотре побували на території Новоіванівської школи, щоб ще раз переконатися, що прийняте рішення було правильним.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Освіта, культура, медицина, спорт || АВТОР: Редакція районної газети | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 07.12.2007

 
1 вересня - День ЗНАНЬ у Новоіванівській ЗОШ
(фоторепортаж)


Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Освіта, культура, медицина, спорт || АВТОР: Василь | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 05.09.2007

 
На величезний будівельний майданчик перетворилося сьогодні подвір’я Новоіванівської ЗОШ у самому центрі села, де прискореними темпами ведуться роботи по реконструкції школи. Пораються тут будівельники двох підрядних організацій. Всього більше 30 чоловік. Залучені й місцеві спеціалісти. Робітники ТОВ «Будівельник» (директор М. А. Лашин) розбирають стіни приміщення, збудованого 100 років тому, сортують і складають пригодні будматеріали, ліс. Над усім цим будмайданчиком височіє стріла крану, яку видно здалеку. Будівельники саме встановлювали риштування.

Бригада підприємця Олександра Гусєва на чолі з бригадиром Василем Щуриком працює на «новішій» частині приміщення, збудованій у 1953 році. Тут уже видно результати роботи. Частково розібрані стіни бу-дівельники змурували майже повністю. Днями вони приступили вже до монтажу покрівлі.

Будівельники поспішають до кінця серпня «під ключ» здати цей корпус, аби діти 1 вересня змогли сісти за парти. Тут буде облаштовано 9 класів. Тож всі зусилля й кошти спрямовані нині сюди.


Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Освіта, культура, медицина, спорт || АВТОР: Свирса Валентина | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 03.08.2007

 

Чудовим травневим ранком ми, випускники 1957 ми, випускники 1957 та 1962 років, їхали, йшли до рідної Новоіванівської школи. Змужнілі, посивілі, вже дідусі и бабусі, ми повертались у своє дитинство. Хоч пройшло вже 50 і 45 років, як ми закінчили Новоіванівську восьмирічку, але їхали до рідної школи юними, веселими, щасливими.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Освіта, культура, медицина, спорт || АВТОР: Мельник Валентина | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 17.07.2007

 

Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz