Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Нд, 05.04.2020, 07:54

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Влада, установи
Ленінська сільська рада
Історія
Люди
Освіта, культура, медицина, спорт
Громада
 
Форма входу

Зверніть увагу
Сьогодні відвідували сайт:

 
Баштанка рекламна
 
Головна » Статті » Ленінська сільрада

В розділі матеріалів: 3
Показано матеріалів: 1-3

    Приємна подія сталася в селі Леніне напередодні 20-ої річниці незалежності України. Після реконструкції гостинно відкрилися двері дитсадка «Веселка», який відвідуватиме 25 малюків. Це – справжній подарунок ленінцям до ювілею держави.
     Рожевим дивом виглядає «Веселка» з-за зелені дерев і кущів.
     Саме в такий колір розфарбували це столітнє приміщення, де колись розташовувалася земська школа.
    На святково прибраному, затишному подвір’ї зібралися господарі дитсадка – дітлахи, їх батьки, рідні, гості, серед яких керівництво району – голова райдержадміністрації Іван Рубський, заступник голови районної  ради Валентина Каратєєва, заступник начальника управління освіти та науки облдерж-адміністрації Світлана Литвин, головний спеціаліст управління Валентина Пташкограй, начальник управління освіти райдержадміністрації Анатолій Петров, місцеві благодійники – фермери, підприємці.
      Реконструкція дитячого садка стала для ленінців справді народною толокою. Багато з них намагалися внести свій посильний внесок у те, щоб «Веселка» засяяла веселковими барвами. На подвір’ї дитсадка було світло від посмішок і тепло від добрих слів.
    Хвилювалися винуватці урочистості – діти, завідуюча дитсадком Світлана Шулепа, вихователі, батьки. За добрим українським звичаєм гостей зустріли запашним короваєм на вишиваному рушнику...
    ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Освіта, культура, медицина, спорт || АВТОР: Валентина Свирса | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 26.08.2011
Молодці, ленінці!      Молодці, ленінці!»      Молодці, ленінці!      Молодці, ленінці!     

 
Бездіяльність влади
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Влада, установи || ОПУБЛІКУВАВ: 1lider | 16.02.2010
Коментарів: 3

 
   Профспілкова організація Ленінської ЗОШ невелика, нараховує всього 37 чоловік. З них 21 – це педагогічні працівники, а 16 – обслуговуючий персонал. Дирекція школи тісно взаємодіє з профспілкою школи на засадах взаєморозуміння і взаємоповаги.
   Хочеться розповісти про роботу нашого шкільного профкомітету та профспілкової організації.
Щоразу при виникненні в шкільному житті проблеми, яка потребує вирішення і втручання профспілки, і дирекція на чолі з В. С. Касянчиком, і голова профспілкового комітету Л. В. Перкова спільно вирішують їх та знаходять вихід з тієї чи іншої ситуації, при цьому повністю захищаючи права та інтереси членів трудового колективу.
   Відійшли в минуле часи, коли затримувалась виплата заробітної плати, педагоги не користувалися соціальними пільгами. навіть тоді, в нелегкий період становлення нової державності, профспілки вели активну боротьбу за соціально-економічні права своїх членів, домагались своєчасної виплати заробітної плати всім працівникам школи.
   Нещодавно на зміну досвідченому керівнику К. П. Ткач, яка очолювала проф-комітет Ленінської ЗОШ протягом тринадцяти років, прийшла енергійна, повна сил і наснаги молода вчителька математики Л. В. Перкова. У неї ще немає великого досвіду, стаж її педагогічної роботи всього 5 років. Але незважаючи на молодий вік, Л. В. Перкова здобула авторитет і повагу серед колег і була обрана головою профспілкового комітету школи.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Освіта, культура, медицина, спорт || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 09.11.2009

 

Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz