Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Нд, 05.04.2020, 08:03

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Влада, установи
Лоцкинська сільська рада
Історія
Громада
Люди
Освіта, культура, медицина, спорт
 
Форма входу

Зверніть увагу
Сьогодні відвідували сайт:

 
Баштанка рекламна
 
Головна » Статті » Лоцкинська сільрада

В розділі матеріалів: 3
Показано матеріалів: 1-3

УКРАЇНА
ЛОЦКИНСЬКА  СІЛЬСЬКА   РАДА
БАШТАНСЬКОГО  РАЙОНУ   МИКОЛАЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  30  грудня  2010  року   №  1
111  сесія  шостого скликання
село   Лоцкине

Про    сільський    бюджет Лоцкинської  сільської  ради на  2011  рік


     Розглянувши  поданий  проект  сільського  бюджету  Лоцкинської  сільської  ради  на  2011  рік,  відповідно  до статей  143,  144  Конституції  України,  Закону  України  « Про  Державний  бюджет  України  на  2011 рік»  №  2857-У1  від  23.12.2010  року,  на  підставі  пункту  23  частини  першої  статті  26,  пункту  1  частини  першої  статті  61   Закону  України  "Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,   сільська  рада

   В И Р І Ш И Л А:
    ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Влада, установи || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 26.05.2011

 
    За таким принципом діють приватні підприємці, які працюють на території нашого села Перемога. Вони завжди відгукуються на прохання про допомогу.
    І цього разу, завдячуючи приватним підприємцям Аллі Іванівні та Андрію Михайловичу Бенюхам, Віталію Івановичу Кожем’якіну, Тамарі Вікторівні Шушурі, Валентині Володимирівні Новіцькій, директору СТОВ «Агро-2000» Олександру Степановичу Абажеру, вдалося провести цікаве новорічне дійство з різними конкурсами, вікторинами, безпрограшною лотереєю. Як і щороку, ялинку подарував В. І. Кожем’якін.
        Лоцкинський сільський голова С. М. Бото за традицією привітав сільчан з Новим 2009 роком та Різдвом Христовим і подарував для клубу музичний центр, солодощі.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Люди || АВТОР: Галина МУДРА | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 06.01.2009

 


    Дві дати назавжди ввійшли в історію людської цивілізації - 22 червня 1941 і 9 травня 1945 років. Їх роз'єднує 1418 днів і ночей, обпалених розлюченим полум'ям жорстокої кровопролитної війни.


    Сучасні історики підрахували, що, якби оголосити хвилину мовчання в пам'ять про кожного загиблого нашого співвітчизника, ми мовчали б з вами 32 роки. І в цьому мовчанні були б хвилини скорботи й за молодими людьми, яких насильно гнали в рабство в Німеччину і загиблих там. Тільки з території Миколаївщини було вивезено більше 25 тисяч чоловік, їм довелось випити гірку чашу фашистської неволі, неймовірно важкої праці і приниження людської гідності. Не дивлячись на те, що пройшло вже більше 60 років з дня Перемоги, неможливо без хвилювання слухати спогади наших земляків. Але ми, повоєнне покоління, а особливо молодь, повинні знати про всі страхіття війни, фашизму, аби зрозуміти, настільки важливо берегти мир.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Люди || АВТОР: Василь | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 17.04.2007

 

Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz