Про сільський бюджет Лоцкинської сільської ради на 2011 рік
УКРАЇНА
ЛОЦКИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БАШТАНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
від 30 грудня 2010 року № 1 111 сесія шостого скликання село Лоцкине
Про сільський бюджет Лоцкинської сільської ради на 2011 рік
Розглянувши поданий проект сільського бюджету Лоцкинської сільської ради на 2011 рік, відповідно до статей 143, 144 Конституції України, Закону України « Про Державний бюджет України на 2011 рік» № 2857-У1 від 23.12.2010 року, на підставі пункту 23 частини першої статті 26, пункту 1 частини першої статті 61 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Установити загальний обсяг доходів Лоцкинського сільського бюджету на 2011 рік у сумі 927,786 тис.грн.. Обсяг доходів загального фонду бюджету визначити у сумі 762,064 тис. грн., спеціального фонду бюджету 165,722 тис. грн., у тому числі бюджету розвитку 12,6 тис. грн. (додаток №1).
2. Затвердити загальний обсяг видатків Лоцкинського сільського бюджету на 2011 рік у сумі 927,786 тис. грн. , у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 762,064 тис. грн. та видатків спеціального фонду бюджету 165,722 тис. грн. за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток № 2) та головними розпорядниками коштів (додаток № 3).
3. Установити розмір оборотного касового залишку бюджетних коштів Лоцкинського бюджету у сумі 15,2 тис. грн.
4. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів (додаток № 4) на 2011 рік: дотації вирівнювання місцевим бюджетам у сумі 277, 056 тис. грн.; додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів у сумі 6,1 тис. грн.;
5. Затвердити перелік об’єктів (додаток № 5), фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку.
6. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду сільського бюджету на 2011 рік за їх економічною структурою: - оплата праці працівників бюджетних установ ( код 1110); - нарахування на заробітну плату (1120 ); - придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів ( код 1132 ); - забезпечення продуктами харчування ( код 1133 ); - оплата комунальних послуг та енергоносіїв ( код 1160); - обслуговування державного боргу ( 1200 ); - поточні трансферти населенню ( код 1340 ); - поточні трансферти місцевим бюджетам ( код 1320 ).
7. Затвердити в складі видатків Лоцкинського сільського бюджету кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програм на загальну суму 22,517 тис. грн. (додаток № 6).
8. Забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань. Забезпечити укладання угод по кожному виду енергоносіїв у межах, встановлених відповідним головним розпорядником коштів обгрунтованих лімітів споживання.(Додаток 7).
9. Установити, що після прийняття рішення про сільський бюджет внесення змін до бюджетних призначень головних розпорядників коштів та перерозподіл між ними здійснювати відповідно до статті 23 Бюджетного кодексу України. Зокрема, у виняткових випадках за обгрунтованим поданням головного розпорядника коштів сільського бюджету сільська рада здійснює перерозподіл видатків за функціональною класифікацією видатків у розрізі економічної класифікації в межах загального обсягу його бюджетних призначень окремо по загальному та спеціальному фондах сільського бюджету. Перерозподіл бюджетних призначень між функціональною класифікацією видатків у межах загального обсягу головного розпорядника коштів сільського бюджету, збільшення бюджетних призначень на видатки розвитку за рахунок зменшення бюджетних призначень на видатки споживання окремо по загальному та спеціальному фондах здійснюються лише за погодженням із постійною комісією сільської ради з питань планування, бюджету і фінансів та економічної реформи.
10. Установити, що відповідно до статті 73 п.1 абзацу 2 Бюджетного кодексу України сільська рада може утримувати позики на покриття касових розривів сільського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, у першу чергу на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату, придбання продуктів харчування та медикаментів, оплату комунальних послуг та енергоносіїв можуть покриватися Головним Управлінням Державного казначейства України у Миколаївській області в межах планового бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами. Дозволити сільській раді за умови невиконання розрахунково – визначених Міністерством фінансів України прогнозних надходжень доходів до сільського бюджету на 2011 рік, що враховується, при визначені між бюджетних трансфертів одержувати короткотермінові безвідсоткові позички на умовах повернення у порядку визначених Кабінетом Міністрів України.
11. Установити, що відповідно до статей 24, 59, 80 Бюджетного кодексу України в 2011 році встановлюється звітність про виконання сільського бюджету: - квартальний та річний звіт про виконання сільського бюджету в термін 14 днів після завершення відповідного бюджетного періоду подаються сільською радою постійній комісії сільської ради з питань планування, бюджету, фінансів та економіки в обсягах за єдиними формами, встановленими Державним казначейством України; - сільська рада подає фінансовому управлінню райдержадміністрації відповідні звіти, передбачені частиною третьою статті 59 Бюджетного кодексу України.
12. Додатки № 1- 7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
13. Це рішення набирає чинності з дня його прийняття та застосовується з 1 січня 2011 року.
14. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, бюджету і фінансів та економічної реформи (Забродський).
На сервісі https://kolobus.com.ua/ можна здійснити безкоштовне бронювання білету з оплатою при посадці і самостійно поїхати вивчати Європу. Це безпечно, адже вони контролюють усі етапи: від створення бронювання до моменту посадки в автобус. Після оформлення квитка з вами звʼяжеться менеджер, щоб підтвердити замовлення.
Згідно
Правиладміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.