Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пт, 29.05.2020, 21:07

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Влада
Христофорівська сільська рада
Доступ до публічної інформації
Історія
Люди
Освіта, культура, медицина, спорт
Громада
 
Форма входу

Зверніть увагу
Сьогодні відвідували сайт:

 
Баштанка рекламна
 
Головна » Статті » Христофорівська сільрада

В розділі матеріалів: 6
Показано матеріалів: 1-6

 УКРАЇНА
ХРИСТОФОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
БАШТАНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
___п”яте _скликання
____тридцять перша__сесія
Р І Ш Е Н Н Я № 4


від _21 липня_2010року

Про взяття на облік ВАТ ЕК
 «Миколаївобленерго» безхазяйний
енергооб»єкт КТП – 10/0,4 кв № 326
160 кВА та повітряні лінії в с. Христофорівка,
 вулиця 30 років Перемоги, 38

    Заслухавши та обговоривши інформацію секретаря ради Голуб Т.Т. про те, що даний об»єкт не знаходиться на балансі сільської ради та розглянувши лист дирекції філії Баштанського ВАТ ЕК МОЕ за 02/10 – 322 від 19.07.2010 року про відсутність власника на енергооб»єкт КТП – 10/0,4 кв № 326 160 кВА, що знаходиться в селі Христофорівка, вулиця 30 років Перемоги, 38 гуртожиток, населення, керуючись статею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою надійного та якісного забезпечення населення електричною енергією та підвищення рівня безпеки експлуатації розподільчих електричних мереж, сільська рада :

В И Р І Ш И Л А :
    ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Доступ до публічної інформації || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 19.08.2011

 

Минуло 66 років, відколи замовкли останні постріли гармат і на Баштанщину прийшов довгожданий мир, вистражданий, оплачений найвищою ціною людського життя. Йдуть у забуття 1418 днів і ночей Великої Вітчизняної війни.

Започаткова в районі естафета «Пам’ять», присвячена 65-річчю Великої Перемоги, крокує із села в село, щоб ще раз нагадати всім про те, як вистояв і переміг наш народ у великій битві, нагадати про ці героїчні дні, які ми не повинні забувати ніколи, які маємо пам’ятати завжди.

11 березня естафета «Пам’ять» завітала на пісківську землю. Урочиста передача естафети від христофорівців відбулася в актовому залі Пісківської ЗОШ, що є важливим елементом у патріотичному вихованні молодого покоління.


....
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Громада || АВТОР: газета "Голос Баштанщини" | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 01.04.2010

 
    Якщо Магомет не йде до гори, то гора йде до Магомета. Цей перефразований відомий вислів взяли на озброєння христофорівські митці-ентузіасти. Їх зусилля спрямовані на морально-етичне забезпечення людей похилого віку.
    Знаходячись у чотирьох стінах власної домівки, напівізольовані від навколишнього світу, долаючи численні недуги і негаразди, ці люди не те, що не можуть дістатись до осередків культури, які ще збереглися у селі, а навіть не здатні піти в магазин, щоб купити найнеобхідніше. Їх обслуговують соцпрацівники з служби соціального захисту.
    Ці люди вже відвикли посміхатись, рідко зустрічаються один з одним. Сумне їхнє життя.
    Ось і вирішили наші митці самі піти до пенсіонерів, щоб бодай трішечки прикрасити їхнє існування, надихнути народним мистецтвом. Восени минулого року вже були організовані три концерти, якими охопили все село. Тож для чергової серії вже був певний досвід. Ці виступи назвали «Христофорів-ськими посиденьками».
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Люди || АВТОР: С.Наливана, Є.Ступень, Т.Наливана | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 06.02.2009

 

Лісова пожежа, яка сталася 19 липня поблизу с. Христофорівка, наводить на сумні  роздуми. На очах гине окраса степу, якою може пишатися кожен житель цього краю. Навіть саме поняття «ліс» незвичне для степу, але це – реальність.

Цього разу вогнем було  знищено близько 2 га лісу. Але наслідки пожежі були б набагато більшими і непередбачуваними, якби у боротьбу з вогнем не вступили люди. В умовах сорокаградусної спеки, сильного вітру та палаючого лісу до вогню не можна було підступитись ближче 10-20 метрів. Не дивлячись на це, люди вступили в двобій з вогнем і не дали йому поширитись далі. Як завжди, лихо згуртовує людей. Неоціненну допомогу надали добровольці з с. Христофорівка, які першими вступили в двобій з вогнем. Цю команду очолив лісник Поляк О. Д. Йому допомагали Петриченко С. В., Савіновський    В. В., Курдиба М. М., Цимбалюк В. І., Позіхайло В. В., Салатенко М. О., Осійчук О. В., Божко О. М., Наливаний М. С., Хруставка В. М.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Громада || АВТОР: Москаленко Віктор | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 05.09.2007

 

    Охорона природи, раціональне використання людиною її багатства - важлива загальнодержавна і загальнонародна справа. Охорона природи - обов'язок кожної людини. Успіх у цій справі залежить, перш за все, від усвідомлення важливості цього завдання, від переконаності, вміння і звички постійно, на кожному кроці оберігати рідну природу, ліквідувати ті рани, які їй нанесено, й не допускати нових.

    Саме природі ми зобов'язані своїм існуванням і своєю могутністю. Але, мабуть, не всі усвідомлюють, що природа - це наша домівка. На планеті все менше залишається ранньоквітучих рослин, деяких тварин, забруднюється вода і повітря, ґрунт і продукти харчування. Якщо не стати на її захист, то буде велика трагедія. А щоб не допустити цього і досягти більшого, треба починати з малого.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Освіта, культура, медицина, спорт || АВТОР: Василь | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 17.04.2007

 

Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz