Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Ср, 19.06.2019, 08:50

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Влада
Христофорівська сільська рада
Доступ до публічної інформації
Історія
Люди
Освіта, культура, медицина, спорт
Громада
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Центру електрозв’язку № 1:

Відкриття офісу Партії регіонів:

-5:

Працівники Укртелекому:

 
- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
загрузка...
вебмайстрам, які бажають встановити цю рекламу на сайт

Головна » Статті » Христофорівська сільрада » Освіта, культура, медицина, спорт

Ми нові гай посадим, щоб земля була весела...

    Охорона природи, раціональне використання людиною її багатства - важлива загальнодержавна і загальнонародна справа. Охорона природи - обов'язок кожної людини. Успіх у цій справі залежить, перш за все, від усвідомлення важливості цього завдання, від переконаності, вміння і звички постійно, на кожному кроці оберігати рідну природу, ліквідувати ті рани, які їй нанесено, й не допускати нових.

    Саме природі ми зобов'язані своїм існуванням і своєю могутністю. Але, мабуть, не всі усвідомлюють, що природа - це наша домівка. На планеті все менше залишається ранньоквітучих рослин, деяких тварин, забруднюється вода і повітря, ґрунт і продукти харчування. Якщо не стати на її захист, то буде велика трагедія. А щоб не допустити цього і досягти більшого, треба починати з малого.

    Тому у травні 2006 року на базі Христофорівського лісництва ДТП «Баштанський лісгосп» та спільним рішенням дирекції Христофорівської ЗОШ було створено шкільне лісництво, метою якого є виховання в учнів позитивного відношення до праці, любові до природи рідного краю, формування трудових умінь і навичок з охорони, використання та відтворення природних ресурсів, підготовки до свідомого вибору професії.

    З радістю виконують учні довірену роботу, працюючи на посадочній машині. Дбаючи не лише про сьогоднішній день, а і про майбутнє лісу, активно допомагають лісгоспу збирати насіння дерев: дуба, клена, гледичії, акації.
Активними помічниками у збереженні лісів є птахи. А тому не залишаємо їх без уваги: виготовляємо годівниці, шпаківні. Провели свято «Зустріч птахів», бесіди «Бережи ліс», «Ліс - наше багатство».

    Юні лісники, члени гуртка «Аркасівці» бережуть джерела в лісі. Очистили, відбудували Аркасівську, знайшли Чумацьку криницю. Провели зустрічі зі старожилами села, які розповідали про історію лісових насаджень. Зі смутком констатують факти знищення зелених насаджень людьми, які не дбають про майбутнє дітей.

    Будьмо палкими любителями природи, невмирущої, чарівної краси!

    А до лісу, юні друзі природи, звернімося із промовою такою:
Ти рости на втіху людям,
Отіняй кохання чисте,
Бережи нам світлі ріки...

З. БУХАРОВА,
вчитель хімії та біології Христофорівської ЗОШ, керівник шкільного лісництва.

Категорія: Освіта, культура, медицина, спорт | Опублікував: bashtanka (17.04.2007) | Автор: Василь
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 1361 чол.
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz