Головна сторінка

Пт, 08.12.2023, 14:57

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Славимось людьми
Громада
БДЮТ
ПТУ №9
Музична школа
Дитсадок "Ягідка"
Баштанська гімназія
Баштанська ЗОШ №1
Баштанська ЗОШ №2
Дитсадок "Чебурашка"
Освіта, к-ра, мед., спорт
КП "Міськводоканал" Баштанської міської ради
КУ «Центр надання соціальних послуг Баштанської міської ради»
Місто: цікаво-корисно
Міська влада, установи
Баштанська міська рада
Доступ до публічної інформації
 
Форма входу
E-mail:
Пароль:

Зверніть увагу
Зараз переглядають сайт:
pravda
Сьогодні відвідували сайт:

 
Баштанка рекламна
 
Головна » Статті » БАШТАНСЬКА міськрада

В розділі матеріалів: 82
Показано матеріалів: 1-15
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 »

До редакції «Голосу Баштанщини» звернулася постійна читачка газети Ганна Котляр та розповіла, що віднедавна (переїхала з Новопавлівки до Баштанки) проживає  по вул. 1 Травня. Разом з жителями цієї вулиці надіслала до міської ради звернення, котре підписали понад 50 чоловік, щодо ремонту дороги по вул. 1 Травня, особливо ділянки, що неподалік дитячого майданчика та магазину продовольчих товарів. Відповідь міської ради просила надрукувати у газеті, адже там розповідається про процедуру визначення першочерговості ремонту доріг у Баштанській громаді, і, звичайно, щоб усі, у тому числі депутати, могли пересвідчитися: дорогу потрібно ремонтувати.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Громада || АВТОР: Василь Гонта | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 03.02.2022
Дорогу потрібно ремонтувати      Дорогу потрібно ремонтувати»      Дорогу потрібно ремонтувати      Дорогу потрібно ремонтувати      Дорогу потрібно ремонтувати Новина містить більше 5 фото. Для перегляду натисніть *Читати* або *Читати далі*

 
Цього тижня до редакції районної газети завітав голова «Центральної спілки рибалок Баштанщини» Володимир Сіпович та розповів, що хоч нині зима, але питання про екологічний стан Центрального ставка є актуальним, крім того, і досі не завершене будівництво дамби-переїзду. 
 

– Ми, учасники Спілки, чекаємо на дієві кроки від місцевої та обласної влад, адже у самісінькому центрі Баштанки  може статися екологічна (якщо ставок і далі буде  забруднюватися каналізаційними стоками) або техногенна (руйнування дамби, адже будівництво й досі не завершене) катастрофа, – розповідає В. Сіпович. – У минулому році ми інформували про ці проблеми Миколаївську обласну раду та отримали відповідь. Пропоную читачам ознайомитися зі змістом листування. 

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Громада || АВТОР: Василь ГОНТА | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 02.02.2022
   Про екологію та дамбу-довгобуд      Про екологію та дамбу-довгобуд»      Про екологію та дамбу-довгобуд           

 
31 грудня КП «Міськводоканал» отримало розпорядження Баштанського міського голови Олександра Берегового «Про припинення контракту та звільнення Кота В.В.» у якому викладено: «Відповідно до пункту 10 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 2 статті 36 Кодексу законів про працю України, пункту 5.2 розділу 5 контракту з керівником КП «Міськводоканал» Баштанської міської ради від 15.12.2015 року, зобов’язую: 
1. Припинити контракт від 15.12.2015 року з Котом Віктором Васильовичем, керівником КП «Міськводоканал», 31 грудня 2021 року. 2. Звільнити керівника КП «Міськводоканал» Кота Віктора Васильовича 31 грудня 2021 року, у зв’язку із закінченням строку дії контракту, пункт 36 Кодексу законів про працю України».
 
Це рішення викликало жваві обговорення серед жителів громади: одні підтримують міського голову, критикуючи керівництво водоканалу, а інші висловлюють невдоволення чи навіть обурення з приводу таких неочікуваних змін. Зокрема багато працівників водоканалу, які просили Олександра Берегового продовжити контракт з Віктором Котом і отримали від нього позитивну відповідь на зборах трудового колективу (про це розповідалося у «Голосі Баштанщини» №46 від 20.11.2021 р. - див. на скріні статті, що ліворуч, а також є у публікації на сайті Баштанка.НЕТ, що за цим лінком) не зрозуміли в чому сенс такого рішення і, звичайно ж, розкритикували його. Адже про те, що контракт з Віктором Котом буде продовжено було зазначено і в офіційному листі до Міськводоканалу за підписом голови Баштанської міської ради, що надійшов 21 грудня. У ньому говорилося, що розробляється проєкт розпорядження та додаткова угода про продовження дії контракту на наступний термін.

Тож недарма у людей виникло багато запитань, адже підприємство відноситься до об’єктів стратегічного значення, що забезпечують життєдіяльність населення. Тому жителям громади не однаково що буде з водоканалом. 
Зважаючи на ситуацію, журналістка районного видання звернулася за офіційними коментарями до очільника Баштанської міської територіальної громади Олександра Берегового та колишнього директора КП «Міськводоканал» Віктора Кота.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: КП "Міськводоканал" Баштанської міської ради || АВТОР: Любов КУРОЧКІНА | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 17.01.2022
   Офіційний коментар щодо зміни керівництва у КП "Міськводоканал" Баштанської міської ради      Офіційний коментар щодо зміни керівництва у КП "Міськводоканал" Баштанської міської ради»                 

 
 
Останнім часом мешканці Баштанської міської територіальної громади активно обговорюють питання продовження терміну дії контракту Баштанської міської ради з директором КП «Міськводоканал» Віктором Котом, який на початку листопада отримав лист-повідомлення від міського голови про закінчення дії контракту. Про це розповіли працівники водоканалу журналістам редакції «Голосу Баштанщини». Вони висловили підтримку своєму керівнику та сподівання на продовження терміну дії контракту.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: КП "Міськводоканал" Баштанської міської ради || АВТОР: Любов Курочкіна | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 23.11.2021
Домовленості між Баштанською міською радою і КП «Міськводоканал» досягнуті      Домовленості між Баштанською міською радою і КП «Міськводоканал» досягнуті»      Домовленості між Баштанською міською радою і КП «Міськводоканал» досягнуті      Домовленості між Баштанською міською радою і КП «Міськводоканал» досягнуті      Домовленості між Баштанською міською радою і КП «Міськводоканал» досягнуті Новина містить більше 5 фото. Для перегляду натисніть *Читати* або *Читати далі*

 

Жити краще в безпечному, заможному та стабільному світі – мрія кожної людини. Саме тому наша країна, незважаючи на труднощі розвитку, нестабільну економіку, складну політичну ситуацію та військову агресію, впевнено крокує шляхом реформ. Баштанська громада, яка завжди була в авангарді суспільно-корисних та прогресивних змін, також робить свій внесок у розвиток нових форм суспільного життя та впроваджує інноваційні підходи до створення комфортного соціального середовища. 

Соціальне обслуговування найбільш складна, але безумовно найлюдяніша, система соціальної сфери, бо базується на принципі гуманізму та стосується кожного члена громади. Саме тому в період реформування системи соціальних послуг, проведення структурних реформ та децентралізації фінансування установ та закладів соціальної сфери важливо не залишити без допомоги жодної людини, яка потребує державної підтримки.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: КУ «Центр надання соціальних послуг Баштанської міської ради» || АВТОР: Наталія ГУДЗЬ | ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 17.05.2021
   Тут працюють професіонали      Тут працюють професіонали»                 

 
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Міська влада, установи || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 29.03.2016
   Депутати Баштанської міської ради VII скликання      Депутати Баштанської міської ради VII скликання»                 

 
Санітарне прибирання, збирання сміття і вторинних матеріалів здійснюється шляхом своєчасного прибирання територій.

В місті встановлюється санітарний день – кожний четвер тижня.

Міська рада має право здійснювати закріплення територій або об’єктів благоустрою з метою утримання за юридичними і фізичними особами.

Територія, що зарезервована з фізичними і юридичними особами для подальшого оформлення документів, а також прилегла до неї територія, підлягають обов’язковому санітарному утриманню.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Доступ до публічної інформації || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 19.02.2016

 
Пенсіонери і стихійний ринок.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Громада || ОПУБЛІКУВАВ: Степовичка | 09.07.2013
Коментарів: 6

 
    Жителі Баштанки пам`ятають критичну ситуацію, яка склалась з погіршенням якості водозабезпечення міста в липні цього року. З середини літа КП "Міськводоканал" очолив колишній перший заступник міського голови Віктор Кот. Наприкінці жовтня виповнилося сто днів його керівництва комунальним підприємством. Що зроблено для забезпечення населення якісною питною водою за цей період і які першочергові завдання вирішує підприємство на сьогоднішній день?
    Відповідаючи на поставлене запитання, директор "Міськводоканалу" зазначив: головні зусилля колективу, що налічує близько ста чоловік, були спрямовані на стабілізацію фінансово - економічної ситуації підприємства, здійсненню оперативних заходів по поліпшенню якості води, обліку і економії   водних ресурсів.
   Перш за все для регулярного знезараження води тут забезпечили достатній запас гіпохлоріту. Посилено контроль за оплатою водокористування.  На сьогоднішній день це особливо важливо, оскільки з п'яти тисяч кубометрів води, якої "Міськводоканал" забезпечує місто щодоби, оплачується лише половина. Якщо допустити, що тридцять відсотків води втрачається при транспортуванні у водомережі, то інші втрати утворюються за рахунок так званого несанкціонованого відбору, тобто звичайного злодійства...
    ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: КП "Міськводоканал" Баштанської міської ради || АВТОР: О.Басенко | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 28.10.2011

 
    Ювілей    постукав    у двері   директора   Баштанського районного історико-краєзнавчого музею  Олени  Олександрівни     Скидан,     який вона  зустрічає  у  повному  розквіті  творчих  сил і  жіночої  краси.  Ніхто  й не  скаже,  що  ця  чарівна жінка  досягла  життєвого повноліття. Незважаючи  на  випробування,  які часто підкидало їй життя, доля виявилася щедрою до  Олени  Олександрівни,  надавши  можливість займатися     улюбленою справою.
    Ми,    колеги,  знаємо  і цінуємо  її, як цілеспрямовану,  працелюбну,  творчу, ініціативну, компетентну людину, гарну жінку.
    Секрет її майстерності – знання своєї справи.  Обіймаючи  посаду  директора  музею,  Олена  Олександрівна  добре  усвідомлює відповідальність  за свою    діяльність,    знаходиться  в  постійному  творчому  пошуку  та  вдосконаленні
...

   ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Славимось людьми || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 13.10.2011

 
   1. «Про хід виконання рішення міської ради від 14 січня 2005 року № 2 «Про міську Програму соціального захисту людей похилого віку та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах на 2005 – 2008 роки («Турбота»), термін дії якої подовжено до прийняття нової» та затвердження Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2015 року.

    2. Про хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян по Баштанській міській раді на 2006-2010 роки.

    3. Про затвердження Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства міста Баштанка та сіл Баштанської міської ради на 2011-2014 роки.

    4. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету Баштанської міської ради та використання коштів резервного фонду непередбачених видатків за І півріччя 2011 року.

    5. Про внесення змін до міського бюджету Баштанської міської ради на 2011 рік.

    ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Доступ до публічної інформації || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 23.09.2011

 


    Закінчилася перерва довжиною в літо. Переступаю поріг школи і на душі стає променисто.

   Розквітають назустріч погляди і посмішки дітей, колег. Тобі, рідна школо, 25! У порівнянні з вічністю це лише мить, але це чверть людського віку.
    Було всього: радість спілкування і прикрощі, образи і вибачення, гіркота поразок і солодкий присмак перемог. Я з тобою, школо, з першого дня. Я з учнями, з колегами, батьками, які вчили мене працювати, думати і діяти, сміливо йти вперед. Вчили бачити серцем, чути, любити і пам’ятати. Для мене «керувати» означає приводити до успіху інших, ставити вітрила так, щоб досягти мети, не чекаючи сприятливого напрямку вітру.
   Баштанська ЗОШ №2 – сучасний навчальний заклад, який вдалося створити завдяки спільним зусиллям високоорганізованої із прогресивним баченням влади, завдяки вмілому керівництву і сприянню відділу освіти Баштанської РДА, професійнокомпетентному колективу, зацікавленим батькам, розумним, успішним учням, людям, що небайдужі до дитячої долі. З особливим теплом і любов’ю щоденно згадую тих, хто стояв біля витоків нашого навчального закладу – вчителів-ветеранів праці, людей поважних і знаних у нашому місті. Їх натхненна праця завжди залишається дороговказом для нас. Це – Дудник В. М., Мала О. Ф., Петренко Л. П., Головченко В. П., Покидько Н. Й., Домарацькі М. П. і В. О., Ширер М.І...
    ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Баштанська ЗОШ №2 || АВТОР: Галина ГАВВА, директор школи | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 01.09.2011

 
     Анатолій Миколайович Адамов – один з колишніх керівників Баштанського району, який сьогодні проживає в Баштанці. 31 серпня йому виповнюється 80 років.
    Людям старшого віку він запам`ятався педантичним, лаконічним, не особливо публічним, і як людина, яка має обмежене коло знайомих.
    Але для тих, хто працював з ним, А.М.Адамов був і залишається зразком принциповості, твердості духу і переконань, інтелігентності, високої культури мислення і звичайної людської порядності. Ці якості збереглися у нього до цього часу і органічно переплітаються з непідробним оптимізмом і людяністю у спілкуванні.
    З 1975 по 1983 рік Анатолій Миколайович Адамов був першим секретарем Баштанського райкому Компартії України. Чим були знамениті ті часи і як вони вплинули на подальший розвиток району?
    З цього запитання розпочалася наша зустріч,яка відбулася напередодні 80- річного ювілею.
    Взагалі я в Баштанці з 1970 року, сказав Анатолій Миколайович. А до цього було навчання в сільськогосподарському технікумі міста Вознесенська, звідки я родом, далі – робота на посаді агронома колгоспу імені Богдана Хмельницького в Дніпропетровській області, заступника голови колгоспу «Прогрес» в місті Вознесенськ. В 1957 році закінчив Одеський сільськогосподарський інститут, а в1967- му Вищу партійну школу при ЦК Компартії   України (м.Київ).
     В Баштанку перейшов працювати секретарем райкому партії в 1970 році з посади заворга Березанського райкому Компартії України. А на посаду першого   секретаря Баштанського райкому Компартії України був обраний в листопаді 1975 року.
    Перш за все, згадує Анатолій Миколайович,тоді треба було зберегти і продовжити все раніше досягнуте моїм попередником...
   ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Славимось людьми || АВТОР: Олександр Басенко | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 26.08.2011

 


Розпорядження Баштанської міської ради 11 серпня 2011 року № 55-р


Про скликання  ХІ сесії
міської ради шостого скликання


        З  метою  дотримання статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», відповідно підпункту 8 пункту 3 статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  скликати ХІ сесію міської ради шостого скликання 13 вересня 2011 року о 15.00  в залі засідань міської ради.

Питання , які виносяться на розгляд депутатів ХІ сесії міської ради шостого скликання

     1.    «Про хід виконання рішення міської ради від 14 січня 2005 року  № 2 «Про міську Програму соціального захисту людей похилого віку та осіб, які перебувають у складних  життєвих обставинах на 2005 – 2008 роки («Турбота»), термін дії якої подовжено до прийняття нової» та затвердження Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2015 року.
     2. Про хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян по Баштанській міській раді на  2006-2010 роки.
     3. Про затвердження Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства міста Баштанка та сіл Баштанської міської ради на 2011-2014 роки.
     4. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету Баштанської міської ради та використання коштів резервного фонду непередбачених видатків за І півріччя 2011 року.
     5. Про внесення змін до міського бюджету Баштанської міської ради на 2011 рік.
     6. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Баштанка» Махну В.М., Балдуку М.А.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Доступ до публічної інформації || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 15.08.2011

 
     1.    Анотація
Подання аналітичної записки обумовлено:
-    потенційною загрозою    ускладнення     санітарно-епідемічної  ситуації в місті внаслідок низької якості питної води;
-    незадовільним технічним станом та зношеністю основних  фондів  систем питного водопостачання та водовідведення;
-    необхідністю перегляду існуючого  та прийняття нового економічно обґрунтованого тарифу на водопостачання та водовідведення;
-    застосуванням застарілих технологій та обладнання в  системі  питного  водопостачання  та водовідведення міста;
-    високою енергоємністю централізованого питного водопостачання  та водовідведення;
-    обмеженістю інвестицій   та  дефіцитом  фінансових  ресурсів,  необхідних для розвитку, утримання в належному технічному стані  та  експлуатації системи питного водопостачання та водовідведення.
    2.    Історія
Існуючий комплекс підйому та приготування питної води комунального підприємства «Міськводоканал» розрахований на витрати води 5500 м³/добу та включає в себе:
-    водозабірні споруди (канал-відстійник 375/50 м. з рибо захистом);
-    насосну станцію І підйому проектною виробничою потужністю 7500 м³/добу;
-    очисні споруди водопроводу встановленою виробничою потужністю 5500 м³/добу
-    насосну станцію ІІ підйому ;
-    станцію знезараження води гіпохлоритом натрію;
-    напірні водоводи Ду200-600 мм;
-    насосну станцію ІІІ підйому;
-    розвідні мережі протяжністю 256 км Ду50-200мм, виробничою потужністю 7500 м³/добу.
Комплекс  водо подачі введений в експлуатацію в 1970 році (проект ТР-1754/1970). В 1990 році проектним інститутом «Укрюжгипроводхоз» розроблено проектну документацію «Розширення водозабірних та очисних споруд Баштанського водопроводу», якою було передбачено будівництво нових очисних споруд виробничою потужністю до 25000 м³/добу з урахуванням водопостачання населених пунктів Андріївка, Зелений Яр, Трудове, Шевченко та Богомази. Через припинення фінансування будівництво нового об’єкта не завершено. В 1993 році введено в експлуатацію канал відстійник з рибо захистом,  напірні трубопроводи на майданчику водоочисних споруд, водовід від НС ІІ до НС ІІІ Ду500 мм. , резервуари чистої води об’ємом  4000 м³, систему промивки існуючих попередніх фільтрів з резервуаром об’ємом 250 м³  та трубопроводом, хлораторну станцію для знезараженням води рідким хлором. У 2004 році встановлено станцію знезараження питної води із застосування гіпохлориту натрію.  У 2007 році введено в експлуатацію аналітично-вимірювальну лабораторію контролю якості питної води (за хімічними показниками). За рахунок державного бюджету на ІІ та ІІІ підйомах встановлено системи плавного пуску-зупинки та регулятори частоти обертів електродвигунів насосних агрегатів.

    3.    Сучасний стан системи водопостачання
Фахівцями КП «Міськводоканал» із залученням спеціалістів проектних організацій проведено технічне обстеження існуючого комплексу подачі питної води та надано аналіз технічного стану споруд та обладнання.  В результаті обстеження виявлено:
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: КП "Міськводоканал" Баштанської міської ради || АВТОР: В.В.Кот, директор КП Міськводоканал | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 18.07.2011
   АНАЛІТИЧНА ЗАПИСКА  ПРО СТАН ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ + додатки до проекту районної програми "ПИТНА ВОДА"      АНАЛІТИЧНА ЗАПИСКА  ПРО СТАН ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ + додатки до проекту районної програми "ПИТНА ВОДА"»      АНАЛІТИЧНА ЗАПИСКА  ПРО СТАН ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ + додатки до проекту районної програми "ПИТНА ВОДА"           

 

Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

       Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz