Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Нд, 05.04.2020, 07:12

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Міська влада, установи
Баштанська міська рада
Доступ до публічної інформації
Громада
Славимось людьми
Освіта, к-ра, мед., спорт
КП "Міськводоканал"
БДЮТ
ПТУ №9
Музична школа
Баштанська гімназія
Баштанська ЗОШ №1
Баштанська ЗОШ №2
Дитсадок "Ягідка"
Дитсадок "Чебурашка"
Місто: цікаво-корисно
 
Форма входу

Зверніть увагу
Сьогодні відвідували сайт:

 
Баштанка рекламна
 
Головна » Статті » БАШТАНСЬКА міськрада

В розділі матеріалів: 77
Показано матеріалів: 1-15
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 »

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Міська влада, установи || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 29.03.2016
   Депутати Баштанської міської ради VII скликання      Депутати Баштанської міської ради VII скликання»                 

 
Санітарне прибирання, збирання сміття і вторинних матеріалів здійснюється шляхом своєчасного прибирання територій.

В місті встановлюється санітарний день – кожний четвер тижня.

Міська рада має право здійснювати закріплення територій або об’єктів благоустрою з метою утримання за юридичними і фізичними особами.

Територія, що зарезервована з фізичними і юридичними особами для подальшого оформлення документів, а також прилегла до неї територія, підлягають обов’язковому санітарному утриманню.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Доступ до публічної інформації || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 19.02.2016

 
Пенсіонери і стихійний ринок.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Громада || ОПУБЛІКУВАВ: Степовичка | 09.07.2013
Коментарів: 6

 
    Жителі Баштанки пам`ятають критичну ситуацію, яка склалась з погіршенням якості водозабезпечення міста в липні цього року. З середини літа КП "Міськводоканал" очолив колишній перший заступник міського голови Віктор Кот. Наприкінці жовтня виповнилося сто днів його керівництва комунальним підприємством. Що зроблено для забезпечення населення якісною питною водою за цей період і які першочергові завдання вирішує підприємство на сьогоднішній день?
    Відповідаючи на поставлене запитання, директор "Міськводоканалу" зазначив: головні зусилля колективу, що налічує близько ста чоловік, були спрямовані на стабілізацію фінансово - економічної ситуації підприємства, здійсненню оперативних заходів по поліпшенню якості води, обліку і економії   водних ресурсів.
   Перш за все для регулярного знезараження води тут забезпечили достатній запас гіпохлоріту. Посилено контроль за оплатою водокористування.  На сьогоднішній день це особливо важливо, оскільки з п'яти тисяч кубометрів води, якої "Міськводоканал" забезпечує місто щодоби, оплачується лише половина. Якщо допустити, що тридцять відсотків води втрачається при транспортуванні у водомережі, то інші втрати утворюються за рахунок так званого несанкціонованого відбору, тобто звичайного злодійства...
    ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: КП "Міськводоканал" || АВТОР: О.Басенко | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 28.10.2011

 
    Ювілей    постукав    у двері   директора   Баштанського районного історико-краєзнавчого музею  Олени  Олександрівни     Скидан,     який вона  зустрічає  у  повному  розквіті  творчих  сил і  жіночої  краси.  Ніхто  й не  скаже,  що  ця  чарівна жінка  досягла  життєвого повноліття. Незважаючи  на  випробування,  які часто підкидало їй життя, доля виявилася щедрою до  Олени  Олександрівни,  надавши  можливість займатися     улюбленою справою.
    Ми,    колеги,  знаємо  і цінуємо  її, як цілеспрямовану,  працелюбну,  творчу, ініціативну, компетентну людину, гарну жінку.
    Секрет її майстерності – знання своєї справи.  Обіймаючи  посаду  директора  музею,  Олена  Олександрівна  добре  усвідомлює відповідальність  за свою    діяльність,    знаходиться  в  постійному  творчому  пошуку  та  вдосконаленні
...

   ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Славимось людьми || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 13.10.2011

 
   1. «Про хід виконання рішення міської ради від 14 січня 2005 року № 2 «Про міську Програму соціального захисту людей похилого віку та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах на 2005 – 2008 роки («Турбота»), термін дії якої подовжено до прийняття нової» та затвердження Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2015 року.

    2. Про хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян по Баштанській міській раді на 2006-2010 роки.

    3. Про затвердження Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства міста Баштанка та сіл Баштанської міської ради на 2011-2014 роки.

    4. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету Баштанської міської ради та використання коштів резервного фонду непередбачених видатків за І півріччя 2011 року.

    5. Про внесення змін до міського бюджету Баштанської міської ради на 2011 рік.

    ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Доступ до публічної інформації || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 23.09.2011

 


    Закінчилася перерва довжиною в літо. Переступаю поріг школи і на душі стає променисто.

   Розквітають назустріч погляди і посмішки дітей, колег. Тобі, рідна школо, 25! У порівнянні з вічністю це лише мить, але це чверть людського віку.
    Було всього: радість спілкування і прикрощі, образи і вибачення, гіркота поразок і солодкий присмак перемог. Я з тобою, школо, з першого дня. Я з учнями, з колегами, батьками, які вчили мене працювати, думати і діяти, сміливо йти вперед. Вчили бачити серцем, чути, любити і пам’ятати. Для мене «керувати» означає приводити до успіху інших, ставити вітрила так, щоб досягти мети, не чекаючи сприятливого напрямку вітру.
   Баштанська ЗОШ №2 – сучасний навчальний заклад, який вдалося створити завдяки спільним зусиллям високоорганізованої із прогресивним баченням влади, завдяки вмілому керівництву і сприянню відділу освіти Баштанської РДА, професійнокомпетентному колективу, зацікавленим батькам, розумним, успішним учням, людям, що небайдужі до дитячої долі. З особливим теплом і любов’ю щоденно згадую тих, хто стояв біля витоків нашого навчального закладу – вчителів-ветеранів праці, людей поважних і знаних у нашому місті. Їх натхненна праця завжди залишається дороговказом для нас. Це – Дудник В. М., Мала О. Ф., Петренко Л. П., Головченко В. П., Покидько Н. Й., Домарацькі М. П. і В. О., Ширер М.І...
    ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Баштанська ЗОШ №2 || АВТОР: Галина ГАВВА, директор школи | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 01.09.2011

 
     Анатолій Миколайович Адамов – один з колишніх керівників Баштанського району, який сьогодні проживає в Баштанці. 31 серпня йому виповнюється 80 років.
    Людям старшого віку він запам`ятався педантичним, лаконічним, не особливо публічним, і як людина, яка має обмежене коло знайомих.
    Але для тих, хто працював з ним, А.М.Адамов був і залишається зразком принциповості, твердості духу і переконань, інтелігентності, високої культури мислення і звичайної людської порядності. Ці якості збереглися у нього до цього часу і органічно переплітаються з непідробним оптимізмом і людяністю у спілкуванні.
    З 1975 по 1983 рік Анатолій Миколайович Адамов був першим секретарем Баштанського райкому Компартії України. Чим були знамениті ті часи і як вони вплинули на подальший розвиток району?
    З цього запитання розпочалася наша зустріч,яка відбулася напередодні 80- річного ювілею.
    Взагалі я в Баштанці з 1970 року, сказав Анатолій Миколайович. А до цього було навчання в сільськогосподарському технікумі міста Вознесенська, звідки я родом, далі – робота на посаді агронома колгоспу імені Богдана Хмельницького в Дніпропетровській області, заступника голови колгоспу «Прогрес» в місті Вознесенськ. В 1957 році закінчив Одеський сільськогосподарський інститут, а в1967- му Вищу партійну школу при ЦК Компартії   України (м.Київ).
     В Баштанку перейшов працювати секретарем райкому партії в 1970 році з посади заворга Березанського райкому Компартії України. А на посаду першого   секретаря Баштанського райкому Компартії України був обраний в листопаді 1975 року.
    Перш за все, згадує Анатолій Миколайович,тоді треба було зберегти і продовжити все раніше досягнуте моїм попередником...
   ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Славимось людьми || АВТОР: Олександр Басенко | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 26.08.2011

 


Розпорядження Баштанської міської ради 11 серпня 2011 року № 55-р


Про скликання  ХІ сесії
міської ради шостого скликання


        З  метою  дотримання статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», відповідно підпункту 8 пункту 3 статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  скликати ХІ сесію міської ради шостого скликання 13 вересня 2011 року о 15.00  в залі засідань міської ради.

Питання , які виносяться на розгляд депутатів ХІ сесії міської ради шостого скликання

     1.    «Про хід виконання рішення міської ради від 14 січня 2005 року  № 2 «Про міську Програму соціального захисту людей похилого віку та осіб, які перебувають у складних  життєвих обставинах на 2005 – 2008 роки («Турбота»), термін дії якої подовжено до прийняття нової» та затвердження Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2015 року.
     2. Про хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян по Баштанській міській раді на  2006-2010 роки.
     3. Про затвердження Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства міста Баштанка та сіл Баштанської міської ради на 2011-2014 роки.
     4. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету Баштанської міської ради та використання коштів резервного фонду непередбачених видатків за І півріччя 2011 року.
     5. Про внесення змін до міського бюджету Баштанської міської ради на 2011 рік.
     6. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Баштанка» Махну В.М., Балдуку М.А.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Доступ до публічної інформації || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 15.08.2011

 
     1.    Анотація
Подання аналітичної записки обумовлено:
-    потенційною загрозою    ускладнення     санітарно-епідемічної  ситуації в місті внаслідок низької якості питної води;
-    незадовільним технічним станом та зношеністю основних  фондів  систем питного водопостачання та водовідведення;
-    необхідністю перегляду існуючого  та прийняття нового економічно обґрунтованого тарифу на водопостачання та водовідведення;
-    застосуванням застарілих технологій та обладнання в  системі  питного  водопостачання  та водовідведення міста;
-    високою енергоємністю централізованого питного водопостачання  та водовідведення;
-    обмеженістю інвестицій   та  дефіцитом  фінансових  ресурсів,  необхідних для розвитку, утримання в належному технічному стані  та  експлуатації системи питного водопостачання та водовідведення.
    2.    Історія
Існуючий комплекс підйому та приготування питної води комунального підприємства «Міськводоканал» розрахований на витрати води 5500 м³/добу та включає в себе:
-    водозабірні споруди (канал-відстійник 375/50 м. з рибо захистом);
-    насосну станцію І підйому проектною виробничою потужністю 7500 м³/добу;
-    очисні споруди водопроводу встановленою виробничою потужністю 5500 м³/добу
-    насосну станцію ІІ підйому ;
-    станцію знезараження води гіпохлоритом натрію;
-    напірні водоводи Ду200-600 мм;
-    насосну станцію ІІІ підйому;
-    розвідні мережі протяжністю 256 км Ду50-200мм, виробничою потужністю 7500 м³/добу.
Комплекс  водо подачі введений в експлуатацію в 1970 році (проект ТР-1754/1970). В 1990 році проектним інститутом «Укрюжгипроводхоз» розроблено проектну документацію «Розширення водозабірних та очисних споруд Баштанського водопроводу», якою було передбачено будівництво нових очисних споруд виробничою потужністю до 25000 м³/добу з урахуванням водопостачання населених пунктів Андріївка, Зелений Яр, Трудове, Шевченко та Богомази. Через припинення фінансування будівництво нового об’єкта не завершено. В 1993 році введено в експлуатацію канал відстійник з рибо захистом,  напірні трубопроводи на майданчику водоочисних споруд, водовід від НС ІІ до НС ІІІ Ду500 мм. , резервуари чистої води об’ємом  4000 м³, систему промивки існуючих попередніх фільтрів з резервуаром об’ємом 250 м³  та трубопроводом, хлораторну станцію для знезараженням води рідким хлором. У 2004 році встановлено станцію знезараження питної води із застосування гіпохлориту натрію.  У 2007 році введено в експлуатацію аналітично-вимірювальну лабораторію контролю якості питної води (за хімічними показниками). За рахунок державного бюджету на ІІ та ІІІ підйомах встановлено системи плавного пуску-зупинки та регулятори частоти обертів електродвигунів насосних агрегатів.

    3.    Сучасний стан системи водопостачання
Фахівцями КП «Міськводоканал» із залученням спеціалістів проектних організацій проведено технічне обстеження існуючого комплексу подачі питної води та надано аналіз технічного стану споруд та обладнання.  В результаті обстеження виявлено:
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: КП "Міськводоканал" || АВТОР: В.В.Кот, директор КП Міськводоканал | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 18.07.2011
   АНАЛІТИЧНА ЗАПИСКА  ПРО СТАН ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ + додатки до проекту районної програми "ПИТНА ВОДА"      АНАЛІТИЧНА ЗАПИСКА  ПРО СТАН ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ + додатки до проекту районної програми "ПИТНА ВОДА"»      АНАЛІТИЧНА ЗАПИСКА  ПРО СТАН ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ + додатки до проекту районної програми "ПИТНА ВОДА"           

 
Щоб встановити лічильник на воду потрібно зробити такі кроки

    Крок 1. Придбати водяний лічильник.
    Крок 2. Необхідно звернутися у абонентський відділ КП «Міськводоканал» та звірити платежі по особовому рахунку. При умові наявності заборгованості за спожиті послуги необхідно погасити її, або укласти угоду на реструктуризацію боргу.
    Крок 3. Написати заяву на видачу технічних умов (абонентський відділ).
    Крок 4. Звернутися у абонентський відділ та укласти угоду на встановлення приладу обліку. У призначений день фахівці змонтують лічильники та підготують їх до експлуатації. Оплатити за роботу зі встановлення лічильника. Підсумком цих робіт буде «Акт про введення в експлуатацію приладу обліку води».
    Крок 5.  Для того, аби нарахування за спожиті послуги здійснювалося за показами лічильника, його треба зареєструвати (взяти на облік) у абонентському відділі КП «Міськводоканал» на особовому рахунку абонента.

Чи можна встановити лічильники самостійно?
    Споживач може встановити лічильник самостійно...
    ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: КП "Міськводоканал" || АВТОР: КП "Міськводоканал" | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 16.07.2011

 
BR
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Славимось людьми || ОПУБЛІКУВАВ: Людмила | 12.07.2011

 
    03-04 липня 2011 року на стадіоні мікрорайону «Агропромтехніки» відбулися міські змагання на кубок з вуличного футболу.

    З метою проведення цих змагань було забезпечено приведення футбольного поля до належного санітарного стану, скошено траву, вивезено сміття та забезпечено поновлення розмітки поля силами працівників апарату міської ради, депутатів від Партії регіонів, самих юних спортсменів.

    Участь у відкритті змагань взяв Баштанський міський голова Рибаченко Володимир Федорович, який привітав футболістів, їх рідних, побажав натхненної гри, віри в свої сили та прагнення перемоги.

     В цих змаганнях брали участь діти 3-х вікових категорій: 1999-2001 року народження, 1997-1998 року народження та 1994-1996 року народження. Не залишились байдужими до цього виду спорту і сільські дітлахи: активними учасниками стали маленькі мешканці сіл Зелений Яр та Добре. Відрадно те, що з кожним роком збільшується кількість учасників, що прагнуть показати своє вміння і любов до футболу. Їх підтримують рідні батьки, брати, сестри. Впродовж двох днів змагань рідні постійно вболівали, підтримували та надихали на перемогу своїх юних футболістів. У наймолодшій віковій категорії перемогу виборола команда вулиці Баштанської республіки.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Освіта, к-ра, мед., спорт || АВТОР: Крамаренко О.В | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 11.07.2011
Спортивне свято для юних футболістів у Баштанці відбулося      Спортивне свято для юних футболістів у Баштанці відбулося»      Спортивне свято для юних футболістів у Баштанці відбулося      Спортивне свято для юних футболістів у Баштанці відбулося     

 
    Тридцятого  березня своє 90- річчя відзначає житель Баштанки Іван Кузьмович  Сімак,  в минулому вчитель фізкультури, який присвятив більше тридцяти літ фізичному вихованню школярів.
    До речі, він єдиний з чоловіків райцентру, який досягнув 90-літнього віку в цьому році. Цьому сприяло те, що Іван Кузьмович ніколи не палив цигарок, не зловживав спиртним, займався спортом, одним словом, дорожив здоров`ям з юних літ.
    Чимало поколінь людей  в Баштанці пам`ятають Івана Кузьмовича, як активного спортсмена, кандидата в майстри спорту, завзятого шахіста, учасника художньої самодіяльності, самодіяльного художника, мисливця  і рибалку і просто як енергійну, життєрадісну людину.
    А ще він кілька років був народним засідателем у районному судді і громадським помічником прокурора району.  Тричі І.С.Сімак обирався депутатом міської ради. Він і зараз в душі вважає себе набагато молодшим своїх літ.  
    Народився Іван Кузьмович Сімак в с.Єгоровка Волновахського району Донецької області в шахтарській сім`ї.
    В Баштанський район прибув перед початком війни.
    До лав діючої армії був призваний в1944 році, але воювати довелось всього лише кілька тижнів, після поранення і лікування в госпіталі повернувся в с. Новоіванівку, де проживав під час війни.
    Спершу працював фінансовим інспектором, а в п’ятдесятих роках після закінчення Миколаївського педагогічного училища викладав фізкультуру в Баштанській середній школі.
    Так склалось життя у Івана Кузьмича, що вже багато років живе сам, з найближчих родичів залишився один племінник. Але його постійно відвідують знайомі, колишні спортсмени і учні, багато з яких вже давно на пенсії.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Славимось людьми || АВТОР: Олександр Басенко | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 30.03.2011

 

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Місто: цікаво-корисно || АВТОР: MapExpert | ОПУБЛІКУВАВ: fgfd | 09.03.2011

 

Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz