Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вт, 25.02.2020, 22:31

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Міська влада, установи
Баштанська міська рада
Доступ до публічної інформації
Громада
Славимось людьми
Освіта, к-ра, мед., спорт
КП "Міськводоканал"
БДЮТ
ПТУ №9
Музична школа
Баштанська гімназія
Баштанська ЗОШ №1
Баштанська ЗОШ №2
Дитсадок "Ягідка"
Дитсадок "Чебурашка"
Місто: цікаво-корисно
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
Баштанка рекламна
 
Головна » Статті » БАШТАНСЬКА міськрада » Баштанська гімназія

В категорії матеріалів: 3
Показано матеріалів: 1-3

Сортувати за: Даті · Назві · Коментарям · Переглядам
Фахівець своєї справи - С. В. Гапішко    Дитинство Гапішко Світлани Володимирівни пройшло на мальовничому березі Інгулу. Як тільки схили розквітали первоцвітами, дівчинка поринала у неповторну красу весняного степу. Закоханість у природу, рідний край залишились у неї на все життя.  Від батьків - допитливість, надзвичайна працездатність і цілеспрямованість.
    Школа. Захоплююча подорож у країну знань. Та хімія полонила серце Світланки. 1983 рік… Баштанська середня школа №1, урок хімії заслуженого учителя УРСР Ткачової Любові Іванівни, який натхненно пояснює нову тему, уважно слідкує за тим, як розуміють її діти. А «індикатором» настрою для Любові Іванівни завжди були блакитні очі улюбленої учениці, найкращого знавця хімії у школі, – Світлани. Зерна, посіяні вчителем, впали у благодатний ґрунт. Дві любові: до хімії та природи, а також захоплення майстерністю улюбленого вчителя хімії – визначили долю дівчинки. Батьки пророкували доньці кар’єру лікаря. Та вона наполягла на своєму: «Буду вчителем хімії». Закінчивши Херсонський педагогічних інститут ім. Н.К.Крупської у 1991-му, Світлана вже 21 рік викладає хімію та біологію. У Баштанській гімназії працює з дня заснування закладу – 8 років.
    Любов до хімії стала улюбленою справою, професією, сутністю її життя...
   ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Баштанська гімназія || АВТОР: матеріали Баштанської гімназії | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 20.02.2011
Коментарів: 2

 
Старостенко Світлана Богданівна, вчитель Баштанської гімназії    Учительська доля… Її обирають, вона обирає…Обирає тих, хто любить дітей, знаходить радість у спілкуванні з ними, переймається їхніми успіхами і невдачами.
    В степовій Баштанці, у сім’ї Ходаків  8 квітня 1973 року народилася синьоока білокоса дівчинка, яку назвали слов’янським ім’ям Світлана, що означає «світла». Кажуть, ім’я визначає долю. Володарка цього імені уважна і м’яка, надзвичайно порядна і чиста душею людина, створена для любові, якою вона ділиться з оточуючими. Ніхто з рідних навіть не уявляв, що ця спокійна, лагідна дівчинка стане в майбутньому вчителькою.
    Назавжди в пам’яті закарбувався перший клас, і перший урок у вчителя Корольової  Валентини Григорівни. Ще, навчаючись у початковій школі, знала – вона стане вчителем, таким, як її улюблена перша вчителька. Та у долі були свої плани. У п’ятому класі у Світлани з’явилось нове захоплення, яке стало пристрастю і визначило життєвий і професійний шлях. Це королева наук математика. Любов’ю до неї дівчинка завдячувала вчителям-математикам, професіоналам, закоханим у свій предмет: Гапішко Світлані Григорівні та Решетнік Ірині Миколаївні. Цілеспрямована, працелюбна, допитлива, активна – так її характеризували однокласники. З дитинства любила навчатись, брала активну участь у районних, обласних олімпіадах з математики, школу закінчила із золотою медаллю. Після закінчення школи вступила до Миколаївського державного педагогічного інституту ім. В.Г Бєлінського на фізико- математичний факультет,
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Баштанська гімназія || АВТОР: матеріали Баштанської гімназії | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 16.02.2011

 
Озерова Оксана Федорівна    «Учителем школа стоїть», - писав Іван Франко. Це твердження не викликає сумнівів і нині. Сучасний навчально-виховний процес тримається на вчителеві – творчій гуманній особистості, яка має високу фахову підготовку. Саме такою є відмінник освіти України, вчитель –методист, учитель вищої категорії, неповторна особистість і талановитий педагог Баштанської гімназії Озерова Оксана Федорівна.
    З дитинства вона любила навчатись, брала активну участь і була переможцем у районних, обласних олімпіадах з фізики, математики, була учасником Всеукраїнської олімпіади з фізики, школу закінчила із золотою медаллю. Наполеглива і цілеспрямована, енергійна, Оксана досягала перемог не тільки у навчанні, але й у спорті. Вона – активна учасниця змагань та ігор військово-патріотичного спрямування «Зірниця» та «Орля», військово-прикладного багатоборства , має перший дорослий розряд з легкої атлетики. Труднощів не боялася. Здавалося, що важче, то цікавіше.
    Після закінчення школи вирішила стати фізиком-радіоелектроніком. Навчалася в Дніпропетровському державному університеті на кафедрі «Радіофізика», який закінчила 1991 року з відзнакою, мріяла займатися наукою. Але доля склалася по - іншому. Оксана Федорівна повернулась у рідне місто Баштанку вчителем фізики. Її мета – стати професіоналом, навчати дітей та ще й так, щоб їм було цікаво, передати учням свою любов до предмета. З 2005 року вона працює у Баштанській гімназії, викладаючи фізику, астрономію, природознавство, закладі, що вимагає від учителя особливої фахової та педагогічної підготовки.
    Про себе вона каже: «Я любила школу як учениця, особливо фізику. Мабуть тому, що її викладав учитель від Бога Турченяк Володимир  Антонович. А тепер глянула на неї його очима - очима вчителя. Інший світ, інший ступінь і суть навчання...
    ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Баштанська гімназія || АВТОР: матеріали Баштанської гімназії | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 14.02.2011

 

Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz