Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вт, 25.02.2020, 22:29

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Міська влада, установи
Баштанська міська рада
Доступ до публічної інформації
Громада
Славимось людьми
Освіта, к-ра, мед., спорт
КП "Міськводоканал"
БДЮТ
ПТУ №9
Музична школа
Баштанська гімназія
Баштанська ЗОШ №1
Баштанська ЗОШ №2
Дитсадок "Ягідка"
Дитсадок "Чебурашка"
Місто: цікаво-корисно
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
Баштанка рекламна
 
Головна » Статті » БАШТАНСЬКА міськрада » КП "Міськводоканал"

В категорії матеріалів: 3
Показано матеріалів: 1-3

Сортувати за: Даті · Назві · Коментарям · Переглядам
    Жителі Баштанки пам`ятають критичну ситуацію, яка склалась з погіршенням якості водозабезпечення міста в липні цього року. З середини літа КП "Міськводоканал" очолив колишній перший заступник міського голови Віктор Кот. Наприкінці жовтня виповнилося сто днів його керівництва комунальним підприємством. Що зроблено для забезпечення населення якісною питною водою за цей період і які першочергові завдання вирішує підприємство на сьогоднішній день?
    Відповідаючи на поставлене запитання, директор "Міськводоканалу" зазначив: головні зусилля колективу, що налічує близько ста чоловік, були спрямовані на стабілізацію фінансово - економічної ситуації підприємства, здійсненню оперативних заходів по поліпшенню якості води, обліку і економії   водних ресурсів.
   Перш за все для регулярного знезараження води тут забезпечили достатній запас гіпохлоріту. Посилено контроль за оплатою водокористування.  На сьогоднішній день це особливо важливо, оскільки з п'яти тисяч кубометрів води, якої "Міськводоканал" забезпечує місто щодоби, оплачується лише половина. Якщо допустити, що тридцять відсотків води втрачається при транспортуванні у водомережі, то інші втрати утворюються за рахунок так званого несанкціонованого відбору, тобто звичайного злодійства...
    ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: КП "Міськводоканал" || АВТОР: О.Басенко | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 28.10.2011

 
     1.    Анотація
Подання аналітичної записки обумовлено:
-    потенційною загрозою    ускладнення     санітарно-епідемічної  ситуації в місті внаслідок низької якості питної води;
-    незадовільним технічним станом та зношеністю основних  фондів  систем питного водопостачання та водовідведення;
-    необхідністю перегляду існуючого  та прийняття нового економічно обґрунтованого тарифу на водопостачання та водовідведення;
-    застосуванням застарілих технологій та обладнання в  системі  питного  водопостачання  та водовідведення міста;
-    високою енергоємністю централізованого питного водопостачання  та водовідведення;
-    обмеженістю інвестицій   та  дефіцитом  фінансових  ресурсів,  необхідних для розвитку, утримання в належному технічному стані  та  експлуатації системи питного водопостачання та водовідведення.
    2.    Історія
Існуючий комплекс підйому та приготування питної води комунального підприємства «Міськводоканал» розрахований на витрати води 5500 м³/добу та включає в себе:
-    водозабірні споруди (канал-відстійник 375/50 м. з рибо захистом);
-    насосну станцію І підйому проектною виробничою потужністю 7500 м³/добу;
-    очисні споруди водопроводу встановленою виробничою потужністю 5500 м³/добу
-    насосну станцію ІІ підйому ;
-    станцію знезараження води гіпохлоритом натрію;
-    напірні водоводи Ду200-600 мм;
-    насосну станцію ІІІ підйому;
-    розвідні мережі протяжністю 256 км Ду50-200мм, виробничою потужністю 7500 м³/добу.
Комплекс  водо подачі введений в експлуатацію в 1970 році (проект ТР-1754/1970). В 1990 році проектним інститутом «Укрюжгипроводхоз» розроблено проектну документацію «Розширення водозабірних та очисних споруд Баштанського водопроводу», якою було передбачено будівництво нових очисних споруд виробничою потужністю до 25000 м³/добу з урахуванням водопостачання населених пунктів Андріївка, Зелений Яр, Трудове, Шевченко та Богомази. Через припинення фінансування будівництво нового об’єкта не завершено. В 1993 році введено в експлуатацію канал відстійник з рибо захистом,  напірні трубопроводи на майданчику водоочисних споруд, водовід від НС ІІ до НС ІІІ Ду500 мм. , резервуари чистої води об’ємом  4000 м³, систему промивки існуючих попередніх фільтрів з резервуаром об’ємом 250 м³  та трубопроводом, хлораторну станцію для знезараженням води рідким хлором. У 2004 році встановлено станцію знезараження питної води із застосування гіпохлориту натрію.  У 2007 році введено в експлуатацію аналітично-вимірювальну лабораторію контролю якості питної води (за хімічними показниками). За рахунок державного бюджету на ІІ та ІІІ підйомах встановлено системи плавного пуску-зупинки та регулятори частоти обертів електродвигунів насосних агрегатів.

    3.    Сучасний стан системи водопостачання
Фахівцями КП «Міськводоканал» із залученням спеціалістів проектних організацій проведено технічне обстеження існуючого комплексу подачі питної води та надано аналіз технічного стану споруд та обладнання.  В результаті обстеження виявлено:
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: КП "Міськводоканал" || АВТОР: В.В.Кот, директор КП Міськводоканал | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 18.07.2011
   АНАЛІТИЧНА ЗАПИСКА  ПРО СТАН ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ + додатки до проекту районної програми "ПИТНА ВОДА"      АНАЛІТИЧНА ЗАПИСКА  ПРО СТАН ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ + додатки до проекту районної програми "ПИТНА ВОДА"»      АНАЛІТИЧНА ЗАПИСКА  ПРО СТАН ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ + додатки до проекту районної програми "ПИТНА ВОДА"           

 
Щоб встановити лічильник на воду потрібно зробити такі кроки

    Крок 1. Придбати водяний лічильник.
    Крок 2. Необхідно звернутися у абонентський відділ КП «Міськводоканал» та звірити платежі по особовому рахунку. При умові наявності заборгованості за спожиті послуги необхідно погасити її, або укласти угоду на реструктуризацію боргу.
    Крок 3. Написати заяву на видачу технічних умов (абонентський відділ).
    Крок 4. Звернутися у абонентський відділ та укласти угоду на встановлення приладу обліку. У призначений день фахівці змонтують лічильники та підготують їх до експлуатації. Оплатити за роботу зі встановлення лічильника. Підсумком цих робіт буде «Акт про введення в експлуатацію приладу обліку води».
    Крок 5.  Для того, аби нарахування за спожиті послуги здійснювалося за показами лічильника, його треба зареєструвати (взяти на облік) у абонентському відділі КП «Міськводоканал» на особовому рахунку абонента.

Чи можна встановити лічильники самостійно?
    Споживач може встановити лічильник самостійно...
    ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: КП "Міськводоканал" || АВТОР: КП "Міськводоканал" | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 16.07.2011

 

Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz