Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Нд, 05.07.2020, 00:55

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Міська влада, установи
Баштанська міська рада
Доступ до публічної інформації
Громада
Славимось людьми
Освіта, к-ра, мед., спорт
КП "Міськводоканал"
БДЮТ
ПТУ №9
Музична школа
Баштанська гімназія
Баштанська ЗОШ №1
Баштанська ЗОШ №2
Дитсадок "Ягідка"
Дитсадок "Чебурашка"
Місто: цікаво-корисно
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
Баштанка рекламна
 
Головна » Статті » БАШТАНСЬКА міськрада » Міська влада, установи

В категорії матеріалів: 14
Показано матеріалів: 1-14

Сортувати за: Даті · Назві · Коментарям · Переглядам
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Міська влада, установи || ОПУБЛІКУВАВ: vagonta | 29.03.2016
   Депутати Баштанської міської ради VII скликання      Депутати Баштанської міської ради VII скликання»                 

 
Дитсадок обігріватимуть сонячні батареї    За минулий рік у нашому місті замінили покрівлю на дев`яти «багатоповерхівках»,  в яких функціонують об`єднання співвласників багатоквартирних будинків. При цьому замість шиферу використовували металочерепицю і профнастил. Строк експлуатації таких покрівель в чотитри – п`ять разів більший, ніж на будинках, покритих шифером.  Для заміни дахів в рамках реалізації державної програми реформування житлово- комунального господарства виділено і освоєно 1 мільйон 22 тисячі гривень. Замовник робіт - головне управління капітального будівництва обл держадміністрації, підрядники – будівельні організації райцентру і міста Миколаєва.
    Одним з першочергових напрямків реконструкції міського житлового фонду перший заступник міського голови Віктор Кот вважає теплосанацію, яка передбачає утеплення стін багатоквартирних будинків. В цьому напрямку триває підготовка проектів для проведення необхідних робіт по кожному будинку, визначаються суми необхідних коштів для послідуючого виділення їх з державного бюджету. Нам належить здійснити теплоізоляцію стін панельних багатоквартирних будинків,яких у райцентрі нараховується вісім.
    Першим етапом виконання енергозберігаючої програми міськради є заміна вікон у всіх дошкільних дитячих закладах міста. За минулий рік замінені на металопластикові вікна в чотирьох дитсадках райцентру на суму 492 тисячі гривні. В 2011 році за рахунок бюджету розвитку...
    ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Міська влада, установи || АВТОР: О. Басенко | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 18.01.2011

 
    По итогам всеукраинского конкурса «Населенный пункт лучшего благоустройства и поддержки общественного порядка» за 2009 год Баштанка получила диплом Кабинета Министров Украины  второй степени в четвертой категории. Диплом был вручен городскому голове В.Ф. Рыбаченко на выездном заседании республиканской  коллегии по вопросам реформирования жилищно- коммунального хозяйства в г . Донецке.

    В числе победителей всеукраинского и областного конкурсов по благоустройству и поддержанию общественного порядка  Баштанка выходила и в предыдущие годы.

    Отвечая на вопрос о складовых достижений в ежегодных конкурсах, городской голова В.Ф. Рыбаченко отметил прежде всего  повседневную  работу городской общины совместно  с райгосадминистрацией по наведению санитарного порядка на улицах, парках, скверах, площадях и подворьях райцентра. В числе тех, кто внес весомый вклад в благоустройство райцентра –коммунальное предприятия «Добробут», ЗАО «Баштанский сырзавод», ЗАСО «Заря Ингула», предприниматели В.Сухарь, Ю.Гусев, А. Рябов, И.Лехман и другие.
    ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Міська влада, установи || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 08.06.2010
Коментарів: 2

 
   С целью отметить заслуги жителей территориальной общины города Баштанка и сел Баштанского горсовета,  других регионов Украины или  иностранных граждан, внесших значительный  вклад в социально- экономическое и культурное  развитие территориальной общины города и сел Баштанского горсовета, за благотворительную, гуманитарную помощь, общественную деятельность сессия горсовета утвердила Положение о звании «Почетный гражданин города Баштанка».
   Это звание присваивается решением сессии горсовета только одному лицу раз на год и является пожизненным. Церемония  присвоения звания происходит, как правило, на праздновании Дня города. Лицам, которым присваивается звание «Почетный гражданин города Баштанка», вручается свидетельство, диплом и нагрудный знак «Почетный гражданин города Баштанка».

   ...
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Міська влада, установи || АВТОР: А.Басенко | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 26.05.2010

 

    Сессия  горсовета  утвердила городской бюджет а также основные показатели социально – экономического развития города Баштанка  и сел Баштанского горсовета на 2010 год.

    Выступая с докладом по этому вопросу, первый заместитель городского головы Людмила Гриневич назвала пять основных  направлений инвестиционных проектов, направленных на реализацию Программы социально – экономического развития города Баштанка и сел Баштанского горсовета.

    В первую очередь эти проекты касаются реконструкции детских дошкольных учреждений «Ягодка», «Дюймовочка», «Чебурашка», «Віночок», (объем финансирования  на каждый из них- 128тыс.грн.). Годовой  объем финансирования на реконструкцию канализационно – очистных сооружений составил...

    ...

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Міська влада, установи || АВТОР: А.Басенко | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 25.05.2010

 
   Баштанка – місто, в якому дбають про майбутнє, піклуються про добробут жителів, створюють сприятливі умови для змістовного та заможного життя і відпочинку.
   В порівнянні з минулими роками Баштанка розквітла, замайоріла, стала привабливішою і все це завдяки жителям та керівникам господарств всіх форм власності, які небайдужі до свого рідного міста, які несуть не тільки матеріальну, а й моральну відповідальність за красу та впорядкованість Баштанки.
   З ініціативи міської ради у 2003 році було організовано комунальне підприємство «Добробут». Дирекція КП «Добробут» тісно спів-працює з усіх питань благоустрою з міською владою. Колектив підприємства складається з 30 чол., які повністю обслуговують територію міста та чотирьох прилеглих сіл.
   Поділяється колектив на 3 підрозділи – транспортний, група озеленення та вивезення твердих побутових відходів. Група озеленення забезпечує благоустрій території ради, зокрема обслуговують: 6 парків, 2 сквери, 30 газонів, впорядковують щоденно центральну площу та головні вулиці міста проводять санітарну очистку Пагорба Слави, забезпечують санітарну обрізку зелених насаджень, займаються озелененням міста. І саме вони щоденно піклуються про його естетичний вигляд.
   В групі озеленення працює 12 чоловік, з них 7 жінок, на долю яких припадає прибирання такої великої території. Це – Олена Дячук, Валентина Лахіна, Лідія Петренко, Марія Ягасик, Оксана Шпак, Ольга Мончан та Ольга Довженко, яких ще знають, як «жінок в оранжевих жилетах».
........
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Міська влада, установи || АВТОР: Олександр Солонар | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 07.04.2010

 
    За підсумками державної атестації дошкільних нав-чальних закладів, управління освіти й науки Миколаївської облдержадміністрації атестувало з відзнакою терміном на 10 років навчально-виховний комплекс «Віночок» Баштанської міської ради. Це – єдиний дошкільний загальноосвітній заклад області, атестований з відзнакою, що свідчить про високий професійний рівень педагогів, про правильне використання прийомів та методів навчання, про ефективну методичну роботу.
Про діяльність свого закладу розповідає директор НВК «віночок» Тетяна Митрофанова.

   Колектив НВК «Віночок» розуміє, що одним із основних завдань є створення розумного, розвивального, емоційного середовища, базуючись на особистісно-орієнтованому підході, в якому кожна дитина знайде, чим зайнятися, матиме змогу розвиватися, пізнавати нове, незвідане.
Працівники закладу спільно з батьками доклали чимало зусиль, щоб дітям було затишно і комфортно. З любов’ю до дитини, з розумінням її потреб і особливостей обладнаний кожний куточок в дошкільних групах та класних кімнатах, зона відпочинку біля фонтану, яка потопає в квітковому різнобарв’ї, та зона усамітнення під кронами фруктових та дикорослих дерев.
Турбота про фізичне і психічне здоров’я дітей є найголовнішою. До послуг дошкільнят – фізкультурно-оздоровчий блок «Цілюща краплинка» (щоденна ранкова гімнастика, заняття та уроки з фізичного виховання, проведення загартовуючих процедур, спортивна зала, медична кімната). Дошкільнята, учні 1-4 класів та їх батьки є активними учасниками спортивних свят, розваг та змагань, які проводять інструктор з фізичного виховання В. П. Гаврілова та музичний працівник М. О. Цюпа.

    В 2008-2009 навчальному році наш заклад брав участь в конкурсі-огляді «На кращий стан фізичного виховання в дошкільному закладі» і виборов право брати участь в республіканському етапі конкурсу.
    Вчать дітей творчо мислити, розвивають фантазію, наповнюють їхнє життя цікавими іграми, створюють позитивну емоційну атмосферу в групі талановитий вихователь Л. М. Савчук, яка ділилася власним досвідом з вихователями-дошкільниками під час районного семінару, та молодий педагог Ю. В. Моторна.
    У чудовий світ казок, цікавих ігор та вправ запрошує своїх найменших вихованців привітна, тендітна і завжди усміхнена вихователька Н. В. Змієвська, яка приділяє велику увагу створенню предметно-ігрового середовища в групі.
    Вчить дітей жити серед однолітків, спілкуватися, адекватно оцінювати свої вчинки та вчинки інших, формує у них життєву компетенцію, озброює належним рівнем знань, умінь і навичок вихователь старшої групи Т. А. Безручко.
    В початковій ланці працює потужний творчий колектив вчителів, який знаходиться в постійному пошуку нестандартного   розв’язання навчально-ви-ховних завдань. тут превалюють освітньо-педагогічні технології. вчителям О. А. Борисенко, Н. Ф. Середич притаманна активна пошукова, дослідницька діяльність, яка спонукає не тільки до одержання і опрацювання нової інформації, але й до апробації власних напрацювань. В. А. Остапчук та Н. В. Гінжул з любов’ю і повагою ставляться до кожного учня, їх здібностей, інтересів, бажань та уподобань, створюючи умови для формування творчої особистості дитини. Любов до танцю і пісні передають дітям вчитель-хореограф Т. В. Матвієнко та вчитель музики М. О. Цюпа, вихованці яких – активні учасники та призери шкільних та районних конкурсів, фестивалів. Щоденно діти з нетерпінням чекають зустрічей з вихователем групи продовженого дня Н. С. Панасенко, під час яких можуть погратися в ігри, стати учасниками спортивних розваг, дізнатися щось цікаве. А уроки футболу вчителя О. В. Крамаренка стали улюбленими не тільки для хлопчиків, а й для дівчаток.
    Цікаво й змістовно проходить позакласне життя в закладі. Педагог-організатор О. І. Горденко спільно з вчителями, вихователями та бібліотекарем О. М. Селіфоновою проводять цікаві виховні заходи, свята та розваги, конкурси та вікторини.
    Навчально-методичне забезпечення в закладі, створення умов для підвищення професійного рівня педагогів здійснює досвідчений педагог, заступник директора з навчально-виховної роботи Т. А. Теплюк.
    Добрим словом хочеться відзначити і старшу медичну сестру О. А. пустовар, завгоспа Т. Ю. Співак, кухарів Ю. В. Сіренко та   О. В. бабич, які дбали про організацію якісного харчування вихованців закладу. Завдяки турботі міського голови В. Ф. Рибаченка та заступника Л. М. Гриневич харчування було калорійним та якісним, в середньому ціна одного дня в дошкіллі становить 11.00 грн.
    Створюють затишок в закладі помічник вихователя Н. І. Черен, М. О. Рижик,  Л. А. Струк, техпрацівники А. А. Кошовенко, Г. А. Рудниченко, Т. В. Бондар. Буяння зелені та чистота на території – це результат роботи двірника Т. А. Довженко.
   Мірилом нашої копіткої роботи є діти – веселі, життєрадісні, відкриті у спілкуванні, які мають бажання вчитися, пізнавати нове, активні учасники позакласного життя, районних конкурсів та фестивалів.
   За результатами атестації 2008-2009 н. р. троє педагогів: О. А. Борисенко, Т. А. Теплюк, В. А. Остапчук отримали вищу кваліфікаційну категорію.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Міська влада, установи || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 15.09.2009

 
    Про те, що підприємництву в нашому районі надають «зелену вулицю», свідчить і відкриття в Баштанці торгового дому по продажу меблів. Це гарне триповерхове приміщення по вулиці Соборній (колишня Леніна), що стало окрасою райцентру, збудував підприємець Олександр Андрощук. З якого б боку не заїхав у  Баштанку, ця будівля привертає увагу своєю архітектурною вишуканістю.
Це одне з небагатьох приміщень у місті, збудованих з «нуля» за останніх десять років.

    Магазин Олександр Володимирович будував два з половиною роки, витративши більше мільйона гривень. А починав він десять років тому з торгівлі меблями з контейнера на ринку «Експрес». Облаштувавши дома в гаражі майстерню та підібравши умільців, складали з готових матеріалів столи, стінки, гарнітури тощо. Меблі Андрощука прикрашають кабінети багатьох установ, організацій (в тому числі й редакції «Голосу  Баштанщини»).
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Міська влада, установи || АВТОР: Валентина Свирса | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 08.09.2009

 
    Як би нам не хотілося, але закони природи надто суворі. Й нікуди не подінешся від сумних подій та гірких клопотів у житті. Особливо багато турбот лягає на плечі рідних, коли помирає дорога людина і в останні години треба бути не біля неї, а організовувати спорядження її в останню дорогу. Тому дуже добре, що у нашому районі працює магазин ритуальних товарів і послуг «Реквієм». кому вже випало скористатися його послугами, переконалися, настільки це зручно і надійно.
    Пропонує такий вид обслуговування підприємець М. І. Коновалик. У місті знають його як серйозну, мудру, порядну людину. Він розуміє своїх відвідувачів з першого  слова, ставить собі за мету не просто заробити копійку у такому сумному бізнесі, а допомогти ближньому, взявши на себе буквально все – від початку і до кінця ритуалу.
    – Нехай рідні побудуть біля небіжчика, а я беру на себе всю організаційну роботу, – говорить Микола Іванович. Він сам пережив горе розлуки зі своєю дружиною. Тож добре розуміє стан душі родичів. От і замислився над тим, як звільнити їх від походів по різних інстанціях.
    Їздив у сусідні райони, обласні центри, вивчав цю непросту справу. Бачила чимало підшивок журналів і прайс-листів із ескізами оформлення домовин, вінків, інших похоронних аксесуарів. Ось чому тут кожна річ виготовлена індивідуально і розрахована на будь-який достаток і найвибагливіший смак.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Міська влада, установи || АВТОР: Галина МЕЛЬНИК. | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 06.02.2009

 
     Припорошені сніжком та сковані морозами дрімають поля. А в затишному і чистому, як у лікарняній лабораторії, приміщенні Баштанської районної державної насіннєвої інспекції триває робота по забезпеченню урожаю 2009 року. Невеликий, дружний колектив досвідчених спеціалістів чаклує над насінням, яке навесні висіватимуть в грунт.
     Вони визначають якість посівного матеріалу, визначаючи схожість насіння.
Колектив насіннєвої інспекції невеликий. Це – провідний агроном-насінник Л. В. Макаліш, агроном з насінництва І категорії А. І. Півень, провідний агроном з аналітичної роботи О. П. Захарова, агроном з аналітичної роботи І категорії Н. В. Махно, агроном ІІ категорії         Г. А. Рижик. Очолює інспекцію Л. М. Федорчук.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Міська влада, установи || АВТОР: Галина МЕЛЬНИК | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 05.02.2009

 
Вода займає 71 відсоток площі поверхні земної кулі. Однак прісної води дуже мало. У багатьох країнах світу забезпечення питною водою є проблемою номер один. Проблема з питною водою нині є в багатьох великих і малих містах України.

Не виключенням є й Баштанка, адже колодязів у місті практично немає, найближчий артезіанський колодязь – у селі Шевченко. Водопровідна мережа стара – їй майже 50 років. У той же час ми звикли, що вода у нас практично завжди є, а в осінньо-зимовий період подається цілодобово. Та останнім часом вона мутна, з неприємним запахом...

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Міська влада, установи || АВТОР: Авраменко Лідія | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 03.08.2007

 

    Сесія прийняла рішення

    На сесії міської ради, що відбулася в кінці березня, депутати ознайомилися з ходом виконання рішення міської ради «Про міську Програму соціального захисту людей похилого віку та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах на 2006-2008 рр. («Турбота»)». Обговоривши це питання, сесія прийняла рішення активізувати роботу щодо проведення благодійних акцій

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Міська влада, установи || АВТОР: Василь | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 27.04.2007

 

Баштанська міська рада ВИРІШИЛА:

    1. Встановити вільні від куріння зони та місця, а саме: – у закладах охорони здоров’я, у навчальних та освітньо-виховних закладах, у громадському транспорті (включаючи транспорт міжміського сполучення), на зупинках транспорту та 10-метровій зоні навколо них, у закладах культури, у закритих спортивних спорудах, на дитячих майданчиках, у приміщеннях органів державної влади та місцевого самоврядування...

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Міська влада, установи || АВТОР: Василь | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 27.04.2007

 
На початку нового року, як правило, прийнято підбивати підсумки минулого, намічати плани на майбутній. Наш кореспондент веде розмову з міським головою В. Ф. РИБАЧЕНКОМ про те, яким був рік минулий для Баштанської міської ради, як він позначився на благоустрої нашого міста.

– Володимире Федоровичу, ви вперше обрані міським головою в березні минулого року. Якими були ці десять місяців для міської ради і для вас особисто?

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Міська влада, установи || АВТОР: Василь | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 05.04.2007

 

Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz