Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Нд, 16.06.2019, 02:17

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Міська влада, установи
Баштанська міська рада
Доступ до публічної інформації
Громада
Славимось людьми
Освіта, к-ра, мед., спорт
КП "Міськводоканал"
БДЮТ
ПТУ №9
Музична школа
Баштанська гімназія
Баштанська ЗОШ №1
Баштанська ЗОШ №2
Дитсадок "Ягідка"
Дитсадок "Чебурашка"
Місто: цікаво-корисно
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Виставка робіт Олександра Бондаренка:

Вітання ветеранів з Днем визволення району:

Баштанський РВ УМВС:

---9:

 
- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
загрузка...
вебмайстрам, які бажають встановити цю рекламу на сайт

Головна » Статті » БАШТАНСЬКА міськрада » Міська влада, установи

Визначення вільних від куріння зон та місць, обмеження щодо споживання та продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів

    З метою обмеження шкідливого впливу споживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів на території Баштанської міської ради, відповідно до статей 15-2, 15-3 Закону України „Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів”, статтей 9, 13 Закону України „Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення”, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, медицини, торгівлі та побутового обслуговування, керуючись п. 46 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Баштанська міська рада ВИРІШИЛА:

    1. Встановити вільні від куріння зони та місця, а саме: – у закладах охорони здоров’я, у навчальних та освітньо-виховних закладах, у громадському транспорті (включаючи транспорт міжміського сполучення), на зупинках транспорту та 10-метровій зоні навколо них, у закладах культури, у закритих спортивних спорудах, на дитячих майданчиках, у приміщеннях органів державної влади та місцевого самоврядування, інших державних установ та в інших громадських місцях (офісні приміщення підприємств, установ, організацій, що використовуть найману робочу силу); заклади торгівлі (включаючи торгові ряди, кіоски, ринки, ярмарки, оптові та дрібнооптові магазини, бази), зони відпочинку (включаючи парки, пляжі, сквери), церкви та прилегла до них територія, місця постійного скупчення людей, а також на робочих місцях.
У громадських місцях для осіб, які не курять, відводиться не менше, ніж 50 відсотків площі цих громадських місць, розміщеної так, щоб тютюновий дим не поширювався на цю територію.
    1.1 Приміщення, зазначені у пункті 1, в т. ч. приміщення закладів відпочинку (громадські місця), або їх прилеглі території повинні бути облаштовані окремо розташованими та ізольованими місцями для куріння, крім того власники або уповноважені ними особи чи орендарі відповідних споруд, окремих приміщень зобов’язані відвести спеціальні місця для куріння, обладнані витяжною вентиляцією чи іншими засобами для видалення тютюнового диму.
    Відповідальність за належне обладнання спеціально відведених для куріння місць несе власник або орендар приміщення.
    1.2 Виконкому міської ради при підготовці проектів рішень про дозвіл на реконструкцію об’єктів та розміщення об’єктів благоустрою передбачити пункти про обладнання окремо розташованих місць для куріння.

    2. Встановити вільні місця від споживання алкогольних напоїв, а саме: у закладах охорони здоров’я, у навчальних та освітньо-виховних закладах, у громадському транспорті (включаючи транспорт міжміського сполучення), у закладах культури, у закритих спортивних спорудах, на дитячих майданчиках, у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, у дитячому містечку „Казка”.

    3. Встановити вільні місця від продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, а саме:
    – у приміщеннях та на території дошкільних навчальних закладів і закладів охорони здоров’я,
    – у приміщеннях спеціалізованих об’єктів торгівлі, які здійснюють торгівлю товарами дитячого асортименту або спортивними товарами, а також у відповідних секціях універсальних об’єктів торгівлі,
    – у місцях проведення спортивних змагань, у дитячому містечку „Казка”.

    4. Рекомендувати Баштанському РВ УМВС (Шпильовий О. І.) вживати заходи до порушників чинного законодавства щодо споживання та продажу алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

    5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціального захисту, медицини, торгівлі та побутового обслуговування (Бондар О. М.) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Погребняка С. Я.


Джерело публікації: http://bashtanka.pp.net.ua/

Категорія: Міська влада, установи | Опублікував: bashtanka (27.04.2007) | Автор: Василь
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 1359 чол.
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz