Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Нд, 16.06.2019, 04:31

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Міська влада, установи
Баштанська міська рада
Доступ до публічної інформації
Громада
Славимось людьми
Освіта, к-ра, мед., спорт
КП "Міськводоканал"
БДЮТ
ПТУ №9
Музична школа
Баштанська гімназія
Баштанська ЗОШ №1
Баштанська ЗОШ №2
Дитсадок "Ягідка"
Дитсадок "Чебурашка"
Місто: цікаво-корисно
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

-33:

Візит М.П.Круглова до Баштанської ЗОШ №1:

Конкурс "А я - україночка":

Конкурс "А я - україночка":

 
- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
загрузка...
вебмайстрам, які бажають встановити цю рекламу на сайт

Головна » Статті » БАШТАНСЬКА міськрада » Міська влада, установи

Щоб гарно і затишно було в Баштанці
На початку нового року, як правило, прийнято підбивати підсумки минулого, намічати плани на майбутній. Наш кореспондент веде розмову з міським головою В. Ф. РИБАЧЕНКОМ про те, яким був рік минулий для Баштанської міської ради, як він позначився на благоустрої нашого міста.

– Володимире Федоровичу, ви вперше обрані міським головою в березні минулого року. Якими були ці десять місяців для міської ради і для вас особисто?
– Відразу скажу, що на легке життя я не розраховував, та реальність виявилася складнішою, ніж можна було передбачити. Період, що пройшов після виборів, то зовсім невеликий відрізок часу для втілення в життя всіх планів і задумів. Тим більше, що суспільні перетворення, які переживає сьогодні наша країна, в тому числі і місцеве самоврядування, відбуваються не відразу, а потребують докорінних зрушень як у системі господарювання, так і у світогляді наших людей.
Тож працювати нелегко. Але, незважаючи на всі соціально-економічні труднощі, недостатній рівень фінансування, наш колектив намагається здійснювати свою діяльність в рамках діючого законодавства, долати проблеми, які ставить перед нами сьогодення.

– Що вважаєте головним у роботі міського голови?– Прагнення примножувати і шанувати славні традиції Баштанської республіки, аналізуючи пройдене, планувати майбутнє, дбати про наповнення бюджету і вміло ним розпоряджатися, сприяти взаєморозумінню з керівниками діючих на території міста підприємств і організацій, дбати про благоустрій, чистоту і порядок. Це – спільна робота всіх гілок влади та жителів міста, їх прагнення бачити його ще кращим, розвиненішим. Наше майбутнє покоління повинно жити в місті європейського типу.

– Як спрацювала міська рада за період вашої діяльності?– Починаючи з квітня минулого року, за сприяння райдерж-адміністрації, районної ради, у тісному взаємозв’язку з державною податковою інспекцією, керівниками підприємств і організацій усіх форм власності направляли всі зусилля на поповнення бюджету. Завдяки спільній роботі в бюджет міста надійшло 2808,384 тис. грн., що в порівнянні з позаминулим роком на 425,56 тис. грн. більше. Це дало можливість профінансувати соціальні програми, які визначені депутатами на комі-сіях і сесіях міської ради, а також пропозиціями і запитами громадян.
Кошти намагалися використовувати якнайефективніше з тим, щоб забезпечити в установах соціально-культурної сфери виконання нормативно-правових актів. Затримок з виплатою заробітної плати не було допущено.
Держава виділила на утримання дитячих садків 75 відсотків коштів від потреби. Решту в сумі 108,3 тис. грн. забезпечила наша міськрада. Харчування дітей в дитячих дош-кільних закладах доведено до встановлених норм.
На виконання програм «Турбота», «Молодь Миколаївщини», «Фізичне виховання – здоров’я нації» за одинадцять місяців 2006 року використано 52,1 тис. грн., за рахунок бюджету розвитку проведено реконструкцію Пагорбу Слави на 106640 грн., будівництво в’їзного знаку до 200-річчя Баштанки – 23133 грн.

– У минулому році чимало вулиць міста було вкрито асфальтом. Як виконується програма по будівництву і ремонту доріг?– Так, великий обсяг робіт зроблено по капітальному та поточному ремонтах доріг по вул. Ювілейна, Спортивна, Театральна, Баштанської республіки, Реца, Соборна, Миколи Аркаса, Олександра Сизоненка, у провулку Побережний, на греблі Свіччиного ставу, частково біля гімназії та учбового комбінату, у провулку Кобзаря, по вулиці Миру та інших. Заасфальтовано територію автовокзалу. Облаштовуємо ярмаркову площу.

– Серед основних питань, якими займається міськрада, актуальним є забезпечення якісною питною водою, робота каналізаційних споруд.– Завдяки спільним зусиллям районної влади, міської ради та за рахунок власних коштів КП «Міськводоканал» налагоджено безперебійну подачу води в місті. Переведено на автоматику насосні станції, що подають воду в багатоквартирні будинки. Для визначення її якості завершено роботи по будівництву хімлабораторії, нині тут встановлюється обладнання і проводяться роботи по акредитації.
Замінено водопровідні мережі по вулицях Реца та Чкалова. Введено в дію нові каналізаційні та очисні споруди, зроблено сюди під’їзну дорогу. В стадії завершення – роботи по капітальному ремонту каналізаційної насосної станції по вулиці Соборній.
– Озелененню нашого міста завжди надавалася особлива увага. І в минулому році чимало саджанців було висаджено. Зокрема, закладено парки біля райлікарні та в мікрорайоні «Агропромтехніка».
– Ці парки, як багато хто з наших мешканців пам’ятає, тут були й раніше. Тому вони не закладені, а відроджені. Ми постараємося знову зробити мальовничими всі куточки Баштанки, навести тут порядок.
Протягом минулого року висаджено 2000 дерев. Лише в жовтні-листопаді, крім двох вже згаданих, відродили сквери і парки біля Пагорба Слави, біля ПТУ-9, в центрі Баштанки. Взялися, так би мовити, всім миром після проведення сесії міськради. В цій благородній справі взяли активну участь працівники нашого КП «Добробут», депутатський корпус, члени виконавчого комітету, працівники апаратів райдержадміністрації і районної ради. Приємно, що до цього долучилися представники громадськості різних вікових категорій, закладів освіти, культури, охорони здоров’я. На особливі слова вдячності заслуговують педколективи та школярі наших ЗОШ №1 і №2, учні профтехучилища.

– Що найбільше радує і найбільше хвилює?– Радує те, що команда у нас працездатна. Баштанка розвивається, стає все красивішою завдяки роботі багатьох підприємців, відкриттю сучасних приватних об’єктів.
Ось і напередодні нового року відкрилося кілька гарних магазинів. Тож розвитку підпри-ємництва і впорядкуванню діяльності наших ринків і надалі надаватимемо особливу увагу, бо чим більша конкуренція, тим дешевше зможуть скупитися люди.
Хвилює те, що маємо чимало невирішених проблем, особливо пов’язаних з фінансуванням прийнятих програм.
Наприклад, згідно програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства бюджетом передбачено співфінансування в сумі 68,1 тис. грн. та 13,8 тис. грн. – за рахунок інших джерел для капітального ремонту покрівель багатоповерхових будинків. Лише при такій умові нам буде виділено субвенцію із державного бюджету 681,2 тис. грн. Тоді загальний кошторис складе трохи більше 763 тис. грн., за які зможемо відремонтувати півтора десятка покрівель.
Подібним чином можна розраховувати на виділення субвенції на реконструкцію опалення в квартирах об’єднань співвласників багатоповерхівок. В міському бюджеті передбачено 66 тис. грн. та 54 тис. грн. співфінансування мешканців будинків. При такій умові із державного бюджету буде виділено субвенції 506,5 тис. грн., загальний кошторис складає 625,5 тис. грн. За ці кошти ми зможемо забезпечити приладами опалення 448 квартир, які на сьогодні не опалюються.

– Що плануєте зробити по каналізаційній системі в райцентрі?
– Капітальний ремонт каналізаційних колекторів по Баштанці, будівництво другої черги каналізаційних очисних споруд, капітальний ремонт та реконструкцію насосних станцій першого і другого підйомів, будівництво та збільшення потужностей фільтрів, заміну металевих напірних водопроводів на пластикові. Для виконання цих робіт з місцевого бюджету передбачено 104,5 тис. грн., субвенції одержимо 1360,5 тис. грн.
Також для капітального ремонту та асфальтування доріг необхідно мати в бюджеті не менше 400 тис. грн., тоді субвенція з держбюджету складе близько 1,8 млн. грн.
У нинішньому році ми повинні конкретно зайнятися виготовленням проект-но-кошторисної документації на сміттєзвалище, продовжуватимемо закупівлю контейнерів для сміття. Сміттєвоз придбали, але ще не повністю за нього розрахувалися, працюватимемо над встановленням заводу по переробці твердих побутових нечистот, наведенням відповідного санітарного порядку в місті.
Одним словом, хвилює чимало питань, над вирішенням яких і працюватимемо в нинішньому році. Розраховуємо на розуміння і підтримку всіх гілок влади і громадян.

Г.Мельник (районна газета "Голос Баштанщини"

Другие материалы по теме
Категорія: Міська влада, установи | Опублікував: bashtanka (05.04.2007) | Автор: Василь
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 865 чол.
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz