Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пт, 05.03.2021, 23:19

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Виставка робіт Олександра Бондаренка:

Конкурс "А я - україночка":

---39:

Виставка робіт Олександра Бондаренка:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Виконавча влада

Зовнішнє освітлення має працювати скрізь

Благоустрій населених пунктів у великій мірі залежить від їх зовнішнього освітлення. По цьому нерідко судять про цивілізацію села чи міста. У серпні 2007 року районною радою була прийнята «Програма відновлення зовнішнього освітлення населених пунктів Баштанського району на 2007-2011 роки». Цьому питанню велику увагу приділяла обласна рада, районна рада, спеціально під програму виділялися кошти. На засіданні колегії райдержадміністрації, яке відбулося 20 січня, питання про хід виконання програми викликало бурхливе обговорення, що свідчить про його актуальність.

Ось що повідомила з цього приводу начальник відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ольга Лебедєва.

З метою забезпечення виконання програми відновлення зовнішнього освітлення на 2007-2009 роки міською та сільськими радами були розроблені заходи щодо її реалізації, забезпечено отримання технічних умов у Баштанській філії ВАТ ЄК «Миколаївобленерго» на підключення вуличного освітлення населених пунктів до електропостачання, виготовлено технічну документацію.

У 2007 році з обласного бюджету під програму було виділено 62.5 тис. грн., у 2008 році - 66,8 тис. грн., на які було придбано прилади обліку електроенергії та обладнання для освітлення населених пунктів району. Згідно з проектним рішенням монтаж зовнішнього освітлення виконали приватні підприємці М. І. Смульський, В. О. Гумельник, Л. Д. Осмолов.

Міська та більшість сільських рад для цього залучили кошти й власних бюджетів. Зокрема, Баштанська міська рада виділила 121,8 тис. грн., Лоцкинська сільська рада - 28,4 тис. грн.. Привільненська - 39,4 тис. грн.. Старогороженська - 24,6 тис. грн.. Добренська - 15 тис. грн. Новоолександрівська - 9,6 тис. грн.. Плющівська - 4,8 тис. грн., Марївська - 3.6 тис. грн., Інгульська - 3 тис. гри.. Новоіванівська - 2,5 тис. гри., Новопавлівська - 2 тис. грн., Кашперо-Миколаївська - 1,5 тис. грн., Єрмолівська -1,6 тис. грн. Ленінська - 0,7 тис. грн., Новосергіївська та Доброкриничанська сільські ради виділили по 200 грн.

Нині станом на 20 січня 2010 року зовнішнє освітлення має 31 населений пункт району. Встановлено 1240 світлоточок, з яких 800 - у міській раді, 2 однотарифні та 58 багатотарифних лічильників, підключено до електропостачання 1109 світлоточок з 1240, що становить 89,4%. У сільських населених пунктах підключено 309 світлоточок з 440, що становить 70%.

У 2009 році кошти з обласного бюджету на реалізацію програми зовнішнього освітлення не виділялися. За кошти місцевих бюджетів роботи по відновленню освітлення продовжили          Баштанська міська рада, залучивши 72,3 тис. грн., Привільненська сільська рада (29.98 тис. грн.), Старогороженська (27,9 тис. грн.), Лоцкинська (11,8 тис. гри), .Добренська (5,8 тис грн.), Інгульська (3,3 тис. грн.) сільради.

Фактично зовнішнє освітлення працює у Баштанській міській раді та в Добренській, Доброкриничанській, Єрмолівській, Інгульській, Новопавлівській, Лоцкинській, Привільненській, Старогороженській, Новоолександрівській, Добренській, Христофорівській сільських радах.

Тому колегія рекомендувала сільським головам завершити роботу по виготовленню проектної документації, передбачивши на це кошти в бюджетах місцевих рад. аби зовнішнє освітлення було підключене на території всіх населених пунктів.

Категорія: Виконавча влада | Опублікував: bashtanka (09.03.2010)
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
| Коментарів відвідувачі лишили: 1
ПОШУК за ключовими словами (тегами): освітлення вулиць, освітлення, зовнішнє освітлення, благоустрій населених пунктів
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

       

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz