Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пн, 08.03.2021, 18:06

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
Баштанка рекламна
 
Головна » Статті » Баштанський район » Виконавча влада

В категорії матеріалів: 63
Показано матеріалів: 16-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 »

Сортувати за: Даті · Назві · Коментарям · Переглядам
    Ось уже у вісімнадцятий раз відзначаємо ми свято незалежності України. В цей день присягаємо на вірність нашому вибору, намагаємося осягнути велике значення доленосної для нас події – народження незалежної держави.
    Зрозуміло, кожен по-своєму оцінює прожиті 18 років. На цьому шляху були втрати й перемоги, біль і радість. Тому річниця незалежності – це не лише нагода для історичних екскурсів, але передусім для відвертої й принципової розмови про сьогодення, проблеми й досягнення.
    В переддень свята наш кореспондент звернувся до голови райдержадміністрації Івана Рубського із запитанням: які практичні кроки робить райдержадміністрація в період економічної кризи, щоб поліпшити життя мешканців нашого району?
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || АВТОР: Іван Рубський | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 08.09.2009

 
    Після проведення в Баштанці виїзної колегії облдержадміністрації, що відбулася 23 липня, голова облдержадміністрації Олексій Гаркуша дав доручення всім головам райдержадміністрацій направити свої делегації в Баштанку з метою ознайомлення з соціальними об’єктами міста, багато з яких не мають аналогів у інших районах області. За цей час у Баштанці побували делегації з Арбузинського, Березнегуватського, Березанського, Казанківського, Веселинівського, Вознесенського, Доманівського, Братського, Кривоозерського, Снігурівського, Очаківського, Миколаївського районів у складі заступників голів райдерж-адміністрацій, начальників управлінь, відділів, директорів шкіл та ін.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || АВТОР: Надія Шевчук | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 08.09.2009

 
    Нестримний плин часу робить свою справу – розрівнює воронки, окопи на нашій українській землі і все менше залишається серед нас тих, хто знає справжню ціну Перемоги, бо заплатили за неї сповна. Минають роки, покоління змінює покоління, але часу непідвладна пам’ять про тих, хто ціною власного життя звільнив нашу Україну та країни Європи від фашистських загарбників. Пам’ять про ті буремні роки назавжди залишиться в наших серцях, служитиме зразком патріотизму до своєї Батьківщини, відданості нашій молодій державі. 65-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні й присвячена естафета «Пам’ять», що стартувала 15 травня 2009 року. 7 серпня єрмолівці передали її жителям Старогороженської сільської ради.
     Біля меморіалу Слави у центрі села Старогорожене зібралися ветерани війни, вдови, вдячні земляки, дорослі, учні. Серед живих учасників бойових дій на території сільради залишилося лише п’ятеро – Микола Степанович Борисов, Катерина Іванівна та Іван Іванович Кононенки, Іван Степанович Ковальов та Іван Кирилович Парафіло. На мітинг прийшли ж тільки двоє, решта через хвороби не змогли. Та саме присутнім учасники урочистостей висловлювали шану і повагу, слова вдячності за щастя жити, працювати і вчитися під мирним небом....


Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || АВТОР: Лідія Авраменко | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 08.09.2009

 
   Одне з головних питань, винесених на порядок денний колегії райдержадміністрації, що відбулася 3 серпня – про хід виконання у І півріччі 2009 року Програми соціально-економічного розвитку району на 2006-2010 роки. Як доповів заступник голови райдержадміністрації Віктор Кот, загалом у І півріччі Баштанський район працював стабільно.
   В порівнянні з минулим роком темп росту промислової продукції складає 102,4%. Питома вага реалізованої промислової продукції Баштанського району в середньообласному обсязі становить 1,8%. Як і раніше, з випередженням працює колектив ЗАТ «Баштанський сирзавод», де обсяг виробленої продукції в діючих цінах становить 118,9% до відповідного періоду 2008 року.
Збільшили обсяг реалізації виробленої продукції за І півріччя 2009 р. ДП «Баштанський агромашсервіс», АТВТ «Привільненське РТП». А ДП «Хлібокомбінат» зменшило виробництво продукції проти відповідного періоду минулого року на 2,8%
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || АВТОР: Валентина Свирса | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 08.09.2009

 
    В день, коли липень щойно передав естафету останньому літньому місяцю серпню, прийшло на Баштанщину свято, якого немає в жодному календарі, але воно жадане й важливе для нас усіх. Бо вшановуємо тих, хто годує нас хлібом.
    Запроваджені ще в прадавні часи, хліборобські обжинки не втратили свого значення й сьогодні.
На справжній гімн праці  і величальну хлібу перетворилося підведення підсумків збирання врожаю ранніх зернових, яке відбулося в салоні урочистих подій ЗАСТ «Зоря Інгулу».
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 08.09.2009

 
З 5 квітня 2009 року вступає в силу закон про ідентифікацію товарний свиней в особистих селянських господарствах.
Заборона на переміщення з господарства в господарство та забій на м’ясо товарних свиней, не ідентифікованих у встановленому порядку, введена з 1 січня нинішнього року.
Як передбачено діючими нормативно-правовими документами, ідентифікацію слід провести у такому порядку: власнику тварини слід звернутися до державного підприємства «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин». Спеціаліст цього підпри-ємства ідентифікує тварину шляхом прикріплення вушної бірки з індивідуальним ідентифікаційним номером та видасть власнику заповнену відомість переміщення свиней у 4-х примірниках. У разі проведення ідентифікації тварини, власник повинен допомогти спеціалісту, забезпечивши її фіксацію.
Слід також взяти до уваги, що переміщення свиней із селянських господарств здій-снюється в порядку, визначеному розділом 7 Положення про ідентифікацію і реєстрацію свиней, яке затверджене наказом Мінагрополітики України 31 грудня 2004 р.
За детальними поясненнями слід звертатися до спеціалістів управління агропромислового розвитку райдержадміністрації по телефону 2-67-38.Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || АВТОР: Управління АПР райдержадміністрації | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 07.04.2009

 
    Для запобігання негативним наслідкам фінансово-економічної кризи в районі райдержадміністрація розробила відповідні заходи. Минулого тижня т. в. о. голови райдержадміністрації Іван Рубський інформував облдержадміністрацію про виконання цих заходів.
     Загалом криза істотно не позначилася на соціально-економічному розвитку Баштанського району. Усі підприємства, організації працюють стабільно. За січень-лютий 2009 р. обсяг реалізованої промислової продукції становить 36322,3 тис. грн., що складає 105,6% до відповідного періоду минулого року. Лідером промислового виробництва в районі є ЗАТ «Баштанський сирзавод».
     Станом на 1 лютого сільгосп-підприємства та переробні підприємства мали в наявності 34062 тонни зернових культур. Вироблено 470 т м’яса, 675 т молока, 2119 тис. шт. яєць.
    За оперативними даними за січень-лютий держподатінспекція в Баштанському районі до зведеного бюджету мобілізувала 5126 тис. грн. податків і зборів, що на 1269,6 тис. грн. (32,9%) більше відповідного періоду минулого року. До місцевих бюджетів забезпечено надходження в сумі 3657,6 тис. грн., що на 24,6% перевищує рівень минулого року.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 29.03.2009

 
    Національна культура є основою нашого буття, нашої унікальності та самобутності. Повсякденний внесок працівників культури та аматорів народного мистецтва у справу збереження та примноження національної культурної спадщини, в розвиток народної творчості дарує суспільству радість спілкування зі світом краси.
    За останні роки в районі здійснена певна робота для адаптації сфери культури до нових соціально-економічних умов. Зусиллями органів державної влади та місцевого самоврядування, всього культурно-мистецького колективу Баштанського району вдалося зберегти існуючу мережу культурно-освітніх закладів. Дозвілля мешканців району організовують 33 клубних,26 бібліотечних, 3 музейних заклади, дитяча музична школа й кінотеатр.
     2008 рік був для культури найбільш плідним за останні декілька років. За рахунок коштів районного бюджету здійснені капітальні ремонти районних закладів культури – бібліотеки, Будинку культури, дитячої музичної школи, музею на суму 443,2 тис. грн., та за рахунок коштів місцевих бюджетів здійснено поточні ремонти сільських закладів культури – Новопавлівського, Новоіва-нівського, Добренського, Новоєгорівського, Мар’ївського, Єрмолівського, Новопетрівського, Христофорівського, Інгульського, Новогеоргіївського, Новоолександрівського сільських будинків культури. Зміцнювалася матеріально-технічна база закладів культури.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 23.03.2009

 
    20 березня 2009 року за ініціативи т. в. о. голови райдержадміністрації Івана Рубського, за участю голови районної ради Михайла Бенюха, Мар’ївського сільського голови Надії Орлової проведено нараду з питання підготовки до відкриття шкільного музею ім. Семена Бойченка у Мар’ївській ЗОШ.
    Семен Петрович Бойченко – видатний спортсмен, який підняв авторитет радянського плавання на світовий рівень. Уродженець с. Мар’ївка, звичайний сільський хлопець, вихованець Чорноморського флоту, Семен Бойченко зумів показати всьому світу, що радянські плавці – найсильніші на планеті. Він здійснив неймовірне – в 30-40-і роки встановив 111 рекордів світу, СРСР та Москви.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || АВТОР: Валентина СВИРСА | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 21.03.2009

 
    На порядок денний ХХІХ сесії районної ради п’ятого скликання було винесено 30 питань. Відкриваючи сесію, голова районної ради Михайло Бенюх зазначив, що чотири основних з них, які стосуються звіту голови райдержадміністрації, виконання основних показників соціально-економічного розвитку району, районного бюджету за 2008 рік, виконання заходів щодо реалізації Стратегії економічного й со-ціального розвитку району, були детально розглянуті депутатами на засіданнях постійних комісій, де вносились доповнення, пропозиції, висловлювались зауваження. Тому т. в. о. голови райдержадміністрації Івану Рубському було запропоновано тезисно окреслити основні розділи звіту про виконання програм соціально-еконо-мічного й культурного розвитку, бюджету й делегованих повноважень у 2008 році.
     Як зазначив І. В. Рубський, протягом 2008 року в районі діяли 51 програма, затверджені сесіями районної ради, з них: 14 – в галузі економіки, 6 – соці-ального напрямку, 5 – з питань охорони здоров’я, 17 – з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики, 4 – з питань правопорядку, 5 – з питань екології. Про хід виконання цих програм райдержадміністрація систематично звітує на сесіях районної ради.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || АВТОР: Валентина СВИРСА | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 20.03.2009

 
    Відповідно до ст. 28 Бюджетного кодексу України, наказу головного фінансового управління облдержадміністрації від 21.01.2009 року №23 «Про порядок приймання та складання звітів щодо виконання місцевих бюджетів за 2008 рік», фінансовим управлінням райдержадміністрації  у ра-йонній газеті «Голос Баштанщини» 21 лютого 2009 р. було надано інформацію про виконання місцевих бюджетів Баштанського ра-йону за 2008 рік, а 5 березня т. в. о. голови райдержадміністрації Іван Рубський та начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Євдощенко звітували перед громадсь-кістю. Це – одна з нових форм роботи райдержадміністрації.
    Хоча питання виконання бюджету за 2008 рік розглядалося депутатами районної ради на постійних комі-сіях, на сесії районної ради, на колегії райдержадміністрації, неодноразово  про це йшла мова на різних нарадах, про це писала й районна газета, говорити керівнику району було про що. Адже 2008 рік був досить вдалим для нашого району – 7 млн. грн. коштів районного бюджету було направлено на розвиток соціальної сфери. Таких капіталовкладень у районі ще не було й багато було зроблено. Зокрема, майже 40% районного бюджету витрачено на розвиток освіти, поліпшення її мате-ріально-технічної бази. Так, лише на добудову Баштанської ЗОШ №1 було ви-ділено 1685 тис. грн. державної субвенції й 315 тис. грн. – з районного бюджету, а також 955 тис. грн. – на її капітальний ремонт. На ремонт Баштанської ЗОШ №2 було виділено 300 тис. грн., на облаштування басейну в гімназії, на ремонт елінгу, музичної школи – більше 300 тис. грн. Дуже багато зроблено по впорядкуванню міських дошкільних навчальних закладів. Міська рада виділила для цього більше 300 тис. грн.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 15.03.2009

 
    Розширена колегія управління праці та соціального захисту населення відбулася за участю сільських голів, спеціалістів управління, працівників сільських соціальних центрів, керівників установ, організацій, служб району.
     Відкриваючи зібрання,  т в. о. голови райдержадміністрації Іван Рубський сказав: «Робота з людьми ніколи легкою не буває. У вас вона пов’язана із особливою категорією населення нашого ра-йону. І хочу висловити вам усім подяку за те, що ви з нею успішно справляєтеся, а наше управління посідає провідне місце в області. До вас приїздять з усієї України переймати досвід і дуже приємно чути на вашу адресу похвальне слово».
     Користуючись нагодою, керівник району висловив щиру вдячність також всім сільським головам за те, що попри свою повсякденну зайнятість безкінечними проблемами, вони дбають про со-ціальний захист членів своєї громади, побажав плідної роботи, успіхів у праці і в особистому житті.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || АВТОР: Галина Мельник | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 14.03.2009

 
З приходом тепла оживає не лише природа, а й надія хліборобів на вагомий врожай. Щодня все більше сповнюється гуркотом баштанський степ. Земля кличе селянина до праці. Треба поскоріше підготувати грунт, щоб засіяти за кілька діб, підживити озимину.
Про перші кроки на весняних гонах нашому кореспонденту повідомив начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрій МЕЛЬНИК.
– Юрію Анатолійовичу, 6 березня відбулася обласна селекторна
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || АВТОР: Галина Мельник | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 14.03.2009

 
   У перші весняні дні, коли тільки починає пробуджуватися природа, Баштанщина відзначає річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. Далекого 9 березня 1944 року 65 років тому над Баштанкою прогриміли залпи  перемоги, тому саме цього дня наше місто вшановує переможців, учасників Березнегуватсько-Снігурівської операції, які у смертельній битві вибороли свободу рідного краю.
   У тих жорстоких боях за Баштанку смертю хоробрих полягли понад 340 бійців. На місці масового поховання полеглих, на честь перемоги і увіковінення пам’яті про них у 1969 році на честь 25-річчя звільнення Баштанки і було споруджено меморіальний комплекс – Пагорб Слави. Саме сюди минулого понеділка прийшли на мітинг ветерани війни і праці, керівники району і міста, гості, представники трудових та учнівських колективів. Незважаючи на мряку і холод, колона була  досить численною, а прикрашали її прапори та квіти. Урочистості події додавала музика, почесна варта з учнів на алеї до Вічного вогню.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 13.03.2009

 
    Чергове засідання ко-місії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося під головуванням заступника голови райдержадміністрації Віктора Кота.
Члени комісії заслухали доповідь начальника РВ ГУ МНС Андрія Могилка про виконання заходів щодо безаварійного пропуску весняної повені, льодоходу та дощових паводків на території району у 2009 році та про хід виконання заходів комплексного плану пожежної та техногенної безпеки в осінньо-зимовий період 2008-2009 рр.
     Заступник голови комісії ТЕБ та НС, начальник відділу з надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Євген Звонов проінформував  про стан усунення недоліків, які було виявлено комісією МНС України у квітні минулого року в ра-йонних службах цивільного захисту. З цього питання було заслухано керівників ДП «Райавтодор», КП «Міськводоканал», центральної райлікарні. Відзначено незадовільну роботу з усунення недоліків у Новоіванівській, Новосергіївській, Новоолександрівській, Доброкриничанській сільських радах. Особливу тривогу викликає той факт, що недоліки мають місце і на потенційно небезпечних об’-єктах, таких як Явкинська нафтобаза та АЗС ПП «Казюка». Було заслухано пояснення відповідальних осіб, зобов’язано їх у найкоротші строки виправити становище.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || АВТОР: Мельник Галина | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 10.03.2009

 

Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

       Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz