Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пн, 08.03.2021, 18:20

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка
Меню сайту

Категорії  СТАТтЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
Баштанка рекламна
 
Головна » Статті » Баштанський район » Виконавча влада

В категорії матеріалів: 63
Показано матеріалів: 31-45
Сторінки: « 1 2 3 4 5 »

Сортувати за: Даті · Назві · Коментарям · Переглядам
    Напередодні Міжнародного жіночого свята 8 Березня у районному Будинку культури відбувся урочистий вечір – вшанування жінок Баштанки та району.
     У вщерть заповненому залі, де зібралися представниці трудових колективів, ветерани війни, праці, колективи художньої самодіяльності, яблуку ніде було впасти. Перед початком концерту редактор районного радіо Станіслав Мисліцький представив до уваги присутніх фільм про жінок-трудівниць нашого міста. З екрана керівники підприємств, установ і організацій Баштанки вітали свої жіночі колективи та всіх жінок району зі святом.
     – Немає такої галузі, сфери, де б не працювали жінки. Чимало їх і на керівних посадах. Окремим чоловікам-керівникам треба повчитися у жінок, – відзначив  в. о. голови райдержадміністрації Іван Рубський, вітаючи присутніх у залі. Він вручив великій групі жінок – працівниць відділу культури дипломи лауреатів управління культури облдержадміністрації, трудівницям інших галузей виробництва – Почесні грамоти райдержадміністрації. Серед них – директори СТОВ «Авангард» та «Дружба» Валентина Левицька та Тамара Кравчук, Мар’ївський сільський голова Надія Орлова та інші.
     Багато теплих слів вітання і шанування жінкам висловили й голова районної ради Михайло Бенюх, міський голова Володимир Рибаченко, які теж вручили Почесні грамоти районної та міської рад групі жінок.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || АВТОР: Лідія АВРАМЕНКО | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 10.03.2009

 
Кризі протиставимо згуртованість

Як зазвичай, у перший робочий день місяця в. о. голови райдержадміністрації Іван Рубський провів розширену апаратну нараду з міським та сільськими головами з участю керівників структурних підрозділів, установ та організацій. Відкриваючи нараду, керівник ра-йону зосередив увагу на нинішньому кризовому становищі в державі: не було б кризи політичної, не було б і економічної.
Що стосується нашого району, то ситуацію слід оцінювати адекватно. Ніякої паніки щодо кризи не повинно бути. Район працює сьогодні стабільно. За два перші місяці року ра-йонний бюджет виконано на 110%. Хоча державний бюджет не виконується, про що свідчить зменшення дотації вирівнювання, що надходить у регіони. Тільки Баштанський район за І квартал недоодержить 1,5 млн. грн.
Тому в нинішній ситуації, наголосив І. В. Рубський, всі зусилля слід спрямовувати на виконання місцевих бюджетів та продуктивну роботу підприємств, товариств і організацій усіх форм власності. В умовах еконо-мічної кризи треба поменше політики, зайвої самостійності й метушні. В таких ситуаціях люди тримаються купи й діють спільно заради виживання. Сьогодні, як ніколи, важливі – впевненість, дисципліна, узгодженість позицій усіх гілок влади.
Баштанський район – міцний, один з кращих в області, наші люди вміють добре працювати. Тому слід так тримати й надалі.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || АВТОР: Валентина СВИРСА | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 10.03.2009

 
    На жаль, реалії нашого життя не завжди складаються на користь дітей. Безробіття в селах, стрибок цін на продовольчі товари, енергоносії боляче відбиваються на підростаючому поколінні. При всьому бажанні батьки часто-густо не в змозі забезпечити всім необхідним своїх діток. Тому відновлення роботи сільських дошкільних навчальних закладів – найкращий вияв турботи з боку громади і держави.
     Більше 10 років сиротіло без дитячих голосів приміщення дитсадка «Струмочок» в Новоолександрівці. Тепер воно світле, з усіма побутовими зручностями. Такий подарунок сільській дітворі творився цілою когортою небайдужих людей, різних за посадою, партійною приналежністю, по-літичними поглядами, профе-сійною діяльністю та умілими руками звичайних добродіїв протягом шести років. Ідею цю винесла на загал ініціативна група новоолександрівців при підтримці батьків, вчителів, тодішніх сільського голови Зофії Іванівни Саваріної та методиста відділу освіти Ольги Андріївни Гібець.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || АВТОР: Леся КУРЧИК | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 05.02.2009

 
    Днями по теленовинах показували заклад для тимчасового перебування осіб без постійного місця проживання в одному з обласних центрів України, де      опікуються долею таких осіб (бомжів). Знаючи, що така кімната створена й при Баштанському управлінні праці й соцзахисту населення, поцікавилася у начальника управління Ніни Якимчук, чи користуються такі люди її послугами.
     Ніна Іванівна показала простору, затишну кімнату у приміщенні колишньої санепідемстанції для нічного перебування осіб без постійного місця проживання. Сім акуратно застелених ліжок, тумбочки, покриття на підлозі. Кімнату обігріває газовий конвектор. Поряд у невеликій кімнатці стоїть електроплитка для приготування їжі.
     – Цю кімнату обладнали ми власними силами. В минулому році тут у нічний час перебувало 4 чоловіки, – розповідає Н. І. Якимчук. – Ми годували їх раз у день гарячою їжею за рахунок продовольчого фонду, який збираємо завдяки благодійним внескам наших спонсорів – сільгосптоваровиробників, підприємців. У цьому році в управління ще ніхто не звертався з питань проживання. Хоча за офіційними даними РВ УМВС таких людей зареєстровано 8. Ми розклеїли оголошення в центрі міста в людних місцях, але бажаючих поки що немає. Можливо, холод ще не дуже дошкуляє, а можливо, стримує те, що одною з умов поселення є проходження ФГ-обстеження на предмет захворювання туберкульозом.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || АВТОР: Валентина СВИРСА | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 05.02.2009

 
Наша доля – в наших руках

    День народження держави – непросто свято. Це той день, коли з надзвичайною силою виявляється загальнонародна солідарність і кожен з нас відчуває – відповідальність за долю рідної Держави. Роки незалежності – це час напруженої праці, глибоких роздумів і повчальних висновків, невтомних пошуків нового змісту, нових форм нашого життя, ринкової економіки. Це саме привід проаналізувати, осмислити пройдене, зазирнути в перспективу.
    Про це передсвяткова бесіда нашого кореспондента з т. в. о. голови районної державної адміністрації Іваном Васильовичем РУБСЬКИМ.
    – Суверенітет, про який мріяло не одне покоління українців, прийшов до нас мирним шляхом, без збройних конфліктів, як у інших державах. Та серед пересічних громадян ставлення до процесу державотворення неоднозначне. Часто доводиться чути: «А що вона мені дала, ота незалежність?» Щоб ви відповіли на це запитання?
    – Незалежність – це великий обов’язок, перш за все, бути відповідальним перед собою, перед справою, якою ти займаєшся, і безумовно, перед державою. Головним здобутком 17 років незалежності є те, що вдалося провести великий корабель під назвою «Україна» без великих штормів, потрясінь і втрат. Сьогодні з впевненістю можна сказати, що Україна як суверенна держава відбулася. Вона стала повноправним   суб’єктом, а не сировинним придатком Європейського співтовариства, її визнав весь світ.
    Шлях цей був тернистий, не встелений рушниками. Доводилось самотужки опановувати все нове, долати труднощі, економічні та політичні перепони. І внаслідок справді революційних перетворень ми здобули власний дім. Наповнити ж його достатком, злагодою мусимо самі. Це добре видно на прикладі нашого району.
    – Про виробничі успіхи Баштанського району в області відомо. І сталися вони за останні кілька років, тобто за тих економічних умов, на які в нашій державі багато нарікають.
   ....
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || АВТОР: Газета "Голос Баштанщини" | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 08.09.2008

 
    У І півріччі 2008 року до Баштанської райдержадміністрації надійшло 120 звернень від жителів району ( у відповідному періоді 2007 року – 117), з них надійшло поштою – 78, на особистому прийомі – 42.
    Головою райдержадміністрації та заступниками голови райдержадміністрації на особистих прийомах розглянуто 42 звернення громадян, що становить 36,7% від їх загальної кількості.
Загалом (з урахуванням колективних звернень) до райдержадміністрації в І півріччі звернулося 200 громадян. Всього розглянуто 140 питань. 30 відсотків звернень стосувалися житлово-комунальних та дорожніх питань, 15% – сільського господарства, 23,8% – соціального захисту, 5,6% – законності й правопорядку.
    Аналіз даних про звернення громадян свідчить про те, що 69% звернень надійшло до райдержадміністрації безпосередньо від громадян. 31% звернулися до вищестоячих державних органів, тобто кожен четвертий заявник. Бо не розраховує вирішити питання на місці.

.....

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 06.08.2008

 
Спільна постанова Баштанської районної державної адміністрації, Баштанської районної ради, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, президії райкому профспілки працівників агропромислового комплексу від 28 липня 2008 року ПРО ПІДСУМКИ РАЙОННОГО КОНКУРСУ СЕРЕД КОЛЕКТИВІВ СІЛЬГОСППІДПРИЄМСТВ, ЗБИРАЛЬНИХ  АГРЕГАТІВ, ЖНИВАРІВ ПО СВОЄЧАСНОМУ І ЯКІСНОМУ ЗБИРАННЮ УРОЖАЮ ЗЕРНОВИХ 2008 РОКУ

    Розглянувши підсумки районного конкурсу серед колективів сільгосппідприємств, збиральних агрегатів, жниварів по своєчасному і якісному збиранню урожаю зернових 2008 року, районна державна адміністрація, районна рада, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, президія райкому профспілки працівників агропромислового комплексу постановили:
1. Баштанську філію ТОВ СП «Нібулон» (директор філії Микола Миколайович Росєєв) визнати переможцем конкурсу серед колективів сільгосппідприємств, яке забезпечило найбільший валовий збір зерна – 8814 тонн при урожайності 42,6 цнт/га та організоване проведення жнив.
Нагородити колектив Почесною грамотою.
2. Дочірнє підприємство «Баштанський Золотий Колос» (керівник Петро Іванович Жигалкін) визнати переможцем конкурсу серед колективів сільгосппідприємств, яке досягло найвищої врожайності ранніх зернових 70,1 цнт/га на площі 75 га.
Нагородити колектив Почесною грамотою.
3. ВАТ «Баштанська райсільгоспхімія» (голова правління Валентин Петрович Матвієнко) за валовий збір зерна – 7718 тонн при урожайності 42,2 цнт/га.
Нагородити колектив Почесною грамотою.
Відзначити позитивну роботу по зерновиробництву: .....
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 06.08.2008

 
Комбайн, зернозбиральна техніка, комбайни, комбайнер      Сонечко все вище, а жнива все ближче – про це не треба нагадувати керівникам нашого району та сільгосптоваровиробникам. Вони вже давно розпочали підготовку до цієї відповідальної пори.
    Стратегію і тактику цьогорічної косовиці, що незабаром стартує в нашому районі, обговорили учасники семінар-наради, на порядок денний якої виносилося вкрай важливе питання – організація збирання урожаю 2008 року. Перед сільгосптоваровиробниками району ставиться завдання за 10 - 12 днів зібрати ранні зернові. Швидко, якісно, без втрат.
    Не вперше доводиться бути на такій нараді. Вона проводиться практично щорічно. Однак традиційним нинішнє зібрання назвати не можна.
    По-перше: відновлені об’їзди полів. Як це робилося раніше, т. в. о. голови райдержадміністрації Іван Рубський та голова районної ради Михайло Бенюх особисто об’їхали район, залучивши своїх заступників, спеціалістів АПК, керівників служб району.
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 02.07.2008

 
    Роботі зі зверненнями громадян в управлінні праці та соціального захисту населення надається першочергова увага, адже знаємо, що майже за кожною скаргою – матеріальні, моральні потерпання людей.
    Протягом І кварталу 2008 року нами розглянуто вже 94 звернення. Більша половина з них надійшла безпосередньо до начальника управління під час особистих прийомів та по телефонному зв’язку «Гаряча лінія», інші адресувалися заявниками до розгляду у вищестоякі організації.
    Майже половина з них – від мешканців міста, а серед сільських рад найбільш «проблемними» були Добренська, Доброкриничанська, Привільненська, Кашперо-Миколаївська, Лоцкинська.
    Найбільше хвилювало громадян призначення допомог – державної соціальної малозабезпеченим сім’ям, субсидії, допомоги на дітей, які знаходяться під опікою та піклуванням; правильність їх нарахування, питання трудового законодавства, пенсій, пільг на житлово-комунальні послуги. Значно зросла кількість звернень за матеріальною допомогою, хоча і збільшилася кількість громадян, яким надано таку допомогу в рамках виконання Програми «Турбота».
Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || АВТОР: Якимчук Ніна | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 05.05.2008

 
Питанням постановки техніки на довгострокове зберігання, проведення ремонту сільськогосподарської техніки був присвячений семінар-нарада, що відбувся минулого тижня в райдержадміністрації. В його роботі взяли участь керівники, головні інженери сільгосппідприємств, фермери, керівники й спеціалісти служб АПК, сільські голови. Вів семінар голова райдержадміністрації Валентин Кунпан.

Про першочергові завдання по завершенню осіннього комплексу робіт та підготовці до посівної компанії 2008 року присутніх проінформував начальник управління агропромислового розвитку Юрій Мельник. Зокрема, він наголосив на прискоренні збирання соняшника, якого зібрано лише 70%, середня урожайність складає близько 7 цнт/га. Пізні строки його сівби не дали можливості повноцінно визріти. Але навіть при вологості 15-22% його можна продавати з-під комбайна.

Чималий обсяг робіт належить виконати й по оранці зябу. Грунту підготовлено на сьогодні 73,2%. Особливо слід прискорити оранку зябу під посів ранніх зернових.

Ю. А. Мельник порушив питання забезпеченості сільгосптовариств, господарств ....

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || АВТОР: Редакція районної газети | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 07.12.2007

 

Атестація робочих місць за умовами праці – це комплексна оцінка всіх факторів виробничого середовища і трудового процесу, що впливають на здоров’я і працездатність працівників у процесі трудової діяльності. Основна мета атестації полягає у регулюванні відносин між власником та працівником у галузі реалізації прав на здорові і безпечні умови праці.

Згідно з реєстром на 51 підприємстві, установі та організації району підлягає атестації 257 робочих місць, що мають шкідливі та небезпечні умови праці.

Атестація робочих місць з умов праці проведена на 29 підприємствах і атестовано 198 робочих місця, або 77% до загальної кількості робочих місць, що підлягають атестації.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || АВТОР: Якимчук Ніна | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 07.12.2007

 

20 листопада в Баштанському районі відбувся день обласної ради. Одинадцять робочих груп у складі заступників голови, працівників облради та представників районної влади побували у всіх 19 сільських радах району. Мета об’їзду, зазначила голова обласної ради Т. В. Демченко, не інспектування чи перевірка з метою виявлення недоліків, а, перш за все, надання практичної допомоги місцевій владі, спільний пошук варіантів вирішення проблем со-ціальної сфери. Це ще й своєрідний іспит представницьких органів влади на місцях з питань місцевої демократії.

День обласної ради складався з трьох етапів: об’їзд сільських рад, особистий прийом громадян головою обласної ради Т. В. Демченко та нарада з активом району.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || АВТОР: Свирса Валентина | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 07.12.2007

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України 01.12.90 № 357 “Про Державну експертизу умов праці” з метою забезпечення захищеності працюючих, зайнятих на роботах з несприятливими умовами, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації здійснює постійний контроль за станом і якістю проведення атестації робочих місць та наданням пільг і компенсацій працюючим, відповідно до законодавства.

З метою вивчення стану атестації робочих місць в районі, в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації створено реєстр робочих місць зі шкідливими і важкими умовами праці підприємств, установ і організацій району всіх форм власності.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || АВТОР: Чорна Л.О. | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 03.11.2007

 

Відповідно статті 4 Закону України «Про Національний архівний фонд і архівні установи», Національний архівний фонд (НАФ) – сукупність архівних документів, що відображають історію духовного і матеріального життя українського народу та інших народів, мають культурну цінність і є надбанням української нації.

НАФ – України є складовою частиною вітчизняної і світової культурної спадщини та інформаційних ресурсів суспільства, перебуває під охороною держави і призначений для задоволення інформаційних потреб суспільства і держави, реалізації прав та законних інтересів кожної людини.

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || АВТОР: Чорна Л.О. | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 03.11.2007

 

На території Баштанського району знаходиться 159 закладів охорони здоров’я, освіти та культури. В осінньо-зимовий період будуть опалюватись 114. Шкіл та позашкільних навчальних закладів – 32, які підготовлені до опалювального сезону. Проведено утеплення вікон, дверей, заміну чи встановлення, у разі відсутності, подвійного скла на вікнах. Завезено тверде паливо в кількості 731 т., що складає 100% від потреби на весь опалювальний період 2007-2008 рр. На кожен вагон вугілля, яке було доставлено, є в наявності сертифікат якості. Зберігається вугілля переважно в закритих складських приміщеннях, а де немає такої можливості – в спеціально відведених приміщеннях, які огороджені та охороняються. В Христофорівській, Кашперо-Миколаївській та Новоіванівській школах було проведено реконструкцію систем опалення та будівництво автономних топкових. Проводиться капітальний ремонт Новоіванівської школи, всього на роботи використано 1 млн. 118 тис. 413 грн., роботи продовжуються....

Читати далі » прочитати
РОЗДІЛ: Виконавча влада || АВТОР: Гриценко В.Т. | ОПУБЛІКУВАВ: bashtanka | 03.11.2007

 

Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

       Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz