Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Чт, 02.04.2020, 00:00

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Баштанський РВ УМВС:

-4:

-11:

Покладання квітів:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Виконавча влада

Добра справа – в ім’я дітей
Добра справа – в ім’я дітей

На жаль, реалії нашого життя не завжди складаються на користь дітей. Безробіття в селах, стрибок цін на продовольчі товари, енергоносії боляче відбиваються на підростаючому поколінні. При всьому бажанні батьки часто-густо не в змозі забезпечити всім необхідним своїх діток. Тому відновлення роботи сільських дошкільних навчальних закладів – найкращий вияв турботи з боку громади і держави.
Більше 10 років сиротіло без дитячих голосів приміщення дитсадка «Струмочок» в Новоолександрівці. Тепер воно світле, з усіма побутовими зручностями. Такий подарунок сільській дітворі творився цілою когортою небайдужих людей, різних за посадою, партійною приналежністю, по-літичними поглядами, профе-сійною діяльністю та умілими руками звичайних добродіїв протягом шести років. Ідею цю винесла на загал ініціативна група новоолександрівців при підтримці батьків, вчителів, тодішніх сільського голови Зофії Іванівни Саваріної та методиста відділу освіти Ольги Андріївни Гібець.
Значний внесок у реконструкцію типового приміщення дитячого садка зробив екс-губернатор Миколаївської області, голова обласної організації політичної партії «Народний  Союз Наша Україна» Олександр Валерійович Садиков, надавши 20 тис. грн. депутатських коштів для газифікації та монтажу системи опалення, а пізніше, сприяючи виділенню коштів у сумі 80 тис. грн. для реконструкції будівлі. За такий прояв турботи наймолодші новоолександрівці, їхні батьки та педагоги в знак щирої вдячності назвали Олександра Валерійовича хрещеним батьком «Струмочка».
Велике спасибі хочемо висловити начальнику відділу освіти райдержадміністрації, депутату райради, члену НСНУ Любові Іванівні Голодівській, яка доклала чимало зусиль для здійснення задуманого не лише як посадовець та однопартієць, а й як справжній патріот, якому небайдужа доля майбутнього України. Слушні поради та підтримку ми, пра-цівники ДНЗ, постійно отримуємо від методиста дошкільного відділу райво Т. В. Приходько, за що їй дуже вдячні.
Не без участі й голови районної ради Михайла Петровича Бенюха здійснювалась мрія новоолександрівських малюків. Від райради наш дитсадок отримав у подарунок комп’ютер, за що усі працівники та вихованці висловлюють велике спасибі.
Щирої подяки від усіх новоолександрівців заслуговують працівники Баштанського УЕГГ, які здійснювали монтаж системи опалення та газифікацію приміщення, приватний підприємець М. І. Смульський  – за роботу по електрифікації приміщення дитсадка, М. А. Лашин та бригади столярів і малярів  – за будівельні та оздоблювальні роботи.
Велику роль у наближенні новосілля відіграв батьків-ський комітет на чолі з Т. О. Герасимович. За особистий внесок у налагодження побутових умов дитячого садка щире спасибі О. О. Даніленку, М. М. Курчику, В. М. Каплі, Д. М. Яхнівцю, В. Д. Яхнівцю, К. М. Яхнівець, Л. О. Лимар, Л. М. Дяденко та вчительському колективу місцевої школи за підтримку та плідну співпрацю.
Особисту подяку через газету хочу висловити політраді районної організації політичної партії «Народний Союз Наша Україна» за дієву і активну позицію, моральну підтримку у розв’язанні проблеми відновлення роботи Новоолександрівського ДНЗ.

Леся КУРЧИК, завідуюча Новоолександрівським ДНЗ «Струмочок».

Джерело публікації: Районна газета "Голос Баштанщини"
Категорія: Виконавча влада | Опублікував: bashtanka (05.02.2009) | Автор: Леся КУРЧИК
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz