Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Чт, 02.04.2020, 01:02

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

-11:

_-30:

День Захисника Вітчизни - 2011:

Виставка робіт Олександра Бондаренка:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Виконавча влада

Наша доля – в наших руках
Наша доля – в наших руках

    День народження держави – непросто свято. Це той день, коли з надзвичайною силою виявляється загальнонародна солідарність і кожен з нас відчуває – відповідальність за долю рідної Держави. Роки незалежності – це час напруженої праці, глибоких роздумів і повчальних висновків, невтомних пошуків нового змісту, нових форм нашого життя, ринкової економіки. Це саме привід проаналізувати, осмислити пройдене, зазирнути в перспективу.
    Про це передсвяткова бесіда нашого кореспондента з т. в. о. голови районної державної адміністрації Іваном Васильовичем РУБСЬКИМ.
    – Суверенітет, про який мріяло не одне покоління українців, прийшов до нас мирним шляхом, без збройних конфліктів, як у інших державах. Та серед пересічних громадян ставлення до процесу державотворення неоднозначне. Часто доводиться чути: «А що вона мені дала, ота незалежність?» Щоб ви відповіли на це запитання?
    – Незалежність – це великий обов’язок, перш за все, бути відповідальним перед собою, перед справою, якою ти займаєшся, і безумовно, перед державою. Головним здобутком 17 років незалежності є те, що вдалося провести великий корабель під назвою «Україна» без великих штормів, потрясінь і втрат. Сьогодні з впевненістю можна сказати, що Україна як суверенна держава відбулася. Вона стала повноправним   суб’єктом, а не сировинним придатком Європейського співтовариства, її визнав весь світ.
    Шлях цей був тернистий, не встелений рушниками. Доводилось самотужки опановувати все нове, долати труднощі, економічні та політичні перепони. І внаслідок справді революційних перетворень ми здобули власний дім. Наповнити ж його достатком, злагодою мусимо самі. Це добре видно на прикладі нашого ра-йону.
    – Про виробничі успіхи Баштанського району в області відомо. І сталися вони за останні кілька років, тобто за тих економічних умов, на які в нашій державі багато нарікають.
    – Наш район проголосив програму прискореного розвитку і всі разом ми забезпечуємо її динаміку. Починаючи з 2000 року, район стабільно нарощує обсяги промислового виробництва. Якщо у 2000 році було вироблено продукції на 18955 тис. грн., у 2003 році 61940 тис. грн., то за 6 місяців 2008 року вже маємо 125,2 млн. грн. А до кінця року плануємо наблизити обсяги виробництва до 285 млн. грн. Це буде у 15,8 рази більше, проти 2000 року і є одним з кращих показників у області.
    Звичайно, найвагоміший внесок у виробництво промислової продукції району належить ЗАТ «Баштанський сирзавод» на чолі з директором, депутатом районної ради А. П. Поручником. Підприємство демонструє стабільний розвиток і є одним з кращих підприємств, що виготовляють молочну продукцію в Україні. Завод має численні міжнародні нагороди за якість продукції, що забезпечує високий рівень виробництва.
    Відзначу, що за підсумками 2007 року по всіх рейтингових показниках, за якими оцінюється район, Баштанський займає перші та другі місця серед 19 сільських районів області. В І півріччі 2008 року Баштанщина теж утримує лідерство. Це ще один доказ того, що район працює ста-більно.
    – Баштанський – сільськогосподарський район. Цього року валовий збір ранніх зернових перевершив усі сподівання і, мабуть, рекордний за роки незалежності України?
    – Так, цьогорічний баштанський коровай найвагоміший в області – 201,1 тис. тонн зерна урожайністю 32,9 ц/га. Хоча фактично він набагато більший, бо окремі товаровиробники занизили свої показники. Крім цього, район посідає друге місце по збору ріпака, якого зібрано 19 тис. тонн. У районі посіяно ще 35 тис. га соняшника. Безумовно, цьогорічний валовий збір зерна більший за всі попередні роки.
    За всіма цифрами – важка, наполеглива праця наших сільгоспвиробників усіх форм власності. Тому із задоволенням відзначу кращих. Це Баштанська філія ТОВ СП «Нібулон» (керівник М. М. Росєєв), ВАТ «Баштанська райсільгоспхімія» (В. П. Матвієнко), ВАТ «Баштанська с/г МТС» (М. М. Гончаренко), ВАТ «Богданівський плодорозсадник» (П. В. Курило), ТОВ «Світоч» (Д. В. Чикина), ТОВ «Робуста Агро Інвест» (Б. Ф. Басов), СГЗАТ «Родина» (Ю. В. Базалій). Серед приватних підприємств вагомі результати мають ПП «Корона» (В. І. Онищук) та ПП «Енеїда» (Г. С. Шагінян), валовий збір в них відповідно складає 4887 та 4203 тонни. Більше 40 ц/га мають врожайність фермерські господарства: «Поле»  (голова В. М. Федоров), С. В. Хамчич, «Перлина степу»  ( П. І. Руденко), «Надія» ( Д. І. Василенко), В. В. Головченко.
    Серед одноосібників кращі результати у В. В. Когута, А. М. Тюхті, С. В. Семенова, О. М. Монастирчука.
     – Позитивна динаміка у галузі виробництва позначається й на наповненні бюджету району, що дає можливість збільшувати й витратну частину. На що вона спрямована?
    –  Справді, динаміка наповнення бюджету очевидна з таких даних:
2005 рік – 9,4 млн. грн.;
2006 рік – 11 млн. грн.;
2007 рік – 14,1 млн. грн.
    У першому півріччі 2008 року виконання плану йде з випередженням на 3 місяці, тобто вже виконано план по надходженнях до бюджетної частини за 9 місяців. Загалом же у цьому році очікуємо отримати 19 млн. грн.
Категорія: Виконавча влада | Опублікував: bashtanka (08.09.2008) | Автор: Газета "Голос Баштанщини"
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz