Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Чт, 02.04.2020, 00:45

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Баштанський РВ УМВС:

-11:

Урочисті заходи до 97-річчя визволення району:

-6:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Виконавча влада

ДОВІДКА (з колегії) про стан проведення атестації робочих місць зі шкідливими умовами праці на підприємствах, в установах та організаціях

ДОВІДКА

про стан проведення атестації робочих місць зі шкідливими умовами праці на підприємствах, в установах та організаціях району

На виконання постанови Кабінету Міністрів України 01.12.90 № 357 “Про Державну експертизу умов праці” з метою забезпечення захищеності працюючих, зайнятих на роботах з несприятливими умовами, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації здійснює постійний контроль за станом і якістю проведення атестації робочих місць та наданням пільг і компенсацій працюючим, відповідно до законодавства.

З метою вивчення стану атестації робочих місць в районі, в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації створено реєстр робочих місць зі шкідливими і важкими умовами праці підприємств, установ і організацій району всіх форм власності.

Протягом року виявлено 257 робочих місць зі шкідливими умовами праці на 51 підприємстві району.

Атестацію робочих місць з умов праці проведено на 29 підприємствах, і атестовано 198 робочих місця або 77% до загальної кількості робочих місць , що підлягають атестації.

Завершено роботу по атестації робочих місць зі шкідливими умовами праці на таких підприємствах: ЗАСТ „Зоря Інгулу”, ТОВ “Будівельник”, ВАТ “Привільненське РТП”, Баштанський психоневрологічний будинок-інтернат, Гороженський психоневрологічний будинок- інтернат, Баштанське управління експлуатації газового господарства ВАТ “Миколаївгаз”, Центр електрозв’язку №1 Миколаївської дирекції ВАТ “Укртелеком “, Виноградівський психоневрологічний будинок-інтернат, ТОВ “Баштанське”, СЗАТ „Родина”, ВАТ „Богданівський плодорозсадник”, філія „Баштанський райавтодор” ДП „Миколаївський облавтодор”, ПП „Ткаленко”, ЗАТ „Баштанський сирзавод” та Баштанській центральній районній лікарні, ЗАТ “Росток”.

З початку 2007 року атестовано 8 робочих місць зі шкідливими і важкими умовами праці в Баштанському управлінні експлуатації газового господарства ВАТ „Миколаївгаз” та ЗАТ Росток.

На підприємствах, де проведено атестацію, пільги і компенсації працюючим на робочих місцях зі шкідливими умовами праці надаються відповідно до її результатів і згідно з діючим законодавством.

За 9 місяців 2007 року головним експертом умов праці управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації перевірено 50 підприємств, установ і організацій району і виявлено факти непроведення атестації з умов праці на 2 підприємствах при наявності 4 робочих місць з шкідливими і важкими умовами.

В актах перевірок керівникам підприємств вказувалось на порушення діючого законодавства щодо надання пільг і компенсацій на робочих місцях зі шкідливими і важкими умовами праці, рекомендовано терміни усунення порушень і взято на контроль їх виконання.

По створеному реєстру робочих місць зі шкідливими і важкими умовами праці підприємств, установ і організацій управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації станом на 1 січня 2007 року складено і погоджено з керівниками підприємств узагальнений графік проведення атестації робочих місць з умов праці на 2007 рік, згідно з яким підприємства зі шкідливими умовами праці повинні завершити проведення атестації до кінця 2007 року.

Не провели атестацію згідно з графіком - Баштанське професійно-технічне училище №9, ДНЗ „Дюймовочка”, ДНЗ „Чебурашка”, ДНЗ ”Ягідка”, ДНЗ „Віночок” (міська рада - атестація робочих місць кухаря в дошкільних навчальних закладах), районний відділ освіти (атестація робочих місць кухара та кочегара в ЗОСШ району)

Керівники вказаних підприємств ігнорують зауваження та рекомендації управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації щодо питань надання пільг і компенсацій працюючим на робочих місцях зі шкідливими умовами праці згідно з чинним законодавством та не проводять атестацію робочих місць з умов праці на своїх підприємствах згідно встановлених графіком строків.

Керівникам та фахівцям підприємств району постійно надається методична допомога і роз’яснення щодо проведення атестації робочих місць зі шкідливими умовами праці під час перевірок і за зверненням.

Щоквартально проводяться семінар-наради з керівниками та фахівцями підприємств, установ, організацій району, на яких розглядаються питання: “Про порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці”, “Надання пільг і компенсацій працюючим в шкідливих умовах за результатами атестації”.

Для висвітлення питань необхідності проведення атестації робочих місць за умовами праці та надання пільг і компенсацій працюючим на робочих місцях зі шкідливими умовами, в районній газеті “Голос Баштанщини” щоквартально публікуються статті, в яких надаються роз’яснення щодо проведення атестації робочих місць з умов праці.Другие материалы по теме


Джерело публікації: http://fotki.yandex.ru/users/bashtanschina/album/15858/
Категорія: Виконавча влада | Опублікував: bashtanka (03.11.2007) | Автор: Чорна Л.О.
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz