Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Ср, 01.04.2020, 23:16

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Участь у суботнику:

День Захисника Вітчизни - 2011:

Конкурс "А я - україночка":

День Захисника Вітчизни - 2011:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Виконавча влада

Завершувати осінній комплекс, на черзі – ремонт техніки

Завершувати осінній комплекс,

на черзі – ремонт техніки

Питанням постановки техніки на довгострокове зберігання, проведення ремонту сільськогосподарської техніки був присвячений семінар-нарада, що відбувся минулого тижня в райдержадміністрації. В його роботі взяли участь керівники, головні інженери сільгосппідприємств, фермери, керівники й спеціалісти служб АПК, сільські голови. Вів семінар голова райдержадміністрації Валентин Кунпан.

Про першочергові завдання по завершенню осіннього комплексу робіт та підготовці до посівної компанії 2008 року присутніх проінформував начальник управління агропромислового розвитку Юрій Мельник. Зокрема, він наголосив на прискоренні збирання соняшника, якого зібрано лише 70%, середня урожайність складає близько 7 цнт/га. Пізні строки його сівби не дали можливості повноцінно визріти. Але навіть при вологості 15-22% його можна продавати з-під комбайна.

Чималий обсяг робіт належить виконати й по оранці зябу. Грунту підготовлено на сьогодні 73,2%. Особливо слід прискорити оранку зябу під посів ранніх зернових.

Ю. А. Мельник порушив питання забезпеченості сільгосптовариств, господарств усіх форм власності насінням ярих культур. Адже навесні належить засіяти 10-12 тис. га ранніми зерновими.

Виступаючий також проаналізував виплату орендної плати, звернув увагу сільських голів на заключення довготермінових договорів оренди земель державної та комунальної власності з сільгосптоваровиробниками. Інакше після 1 січня 2008 року ці землі будуть вилучені й виставлені повторно на конкурс.

Про організацію проведення ремонту та постановки сільгосптехніки на довгострокове зберігання вів мову зав. сектором матеріально-технічного забезпечення управління агропромислового розвитку Павло Старостенко. Для успішного проведення весняно-польових робіт 2008 року необхідно підготувати 513 тракторів, 367 культиваторів, 192 зернозбиральних комбайна, 349 сівалок та інший сільгоспінвентар. Для організованого проведення ремонту управління агропромислового розвитку своїм наказом затвердило склад районної оперативної групи з координації постановки техніки та проведення ремонту й затвердило його терміни.

П. О. Старостенко звернув увагу на забезпечення належних умов праці меха-нізаторам, харчування, створення для них побутових умов, наголосив на обов’язковому проведенні дефектовки техніки, особливо тракторів та зернокомбайнів. Слід затвердити графіки ремонту, створити ланки по ремонту техніки, розробити заходи матеріального стимулювання працівників, зайнятих на ремонтних роботах, забезпечити придбання якісних запчастин. Особливу увагу слід звернути на питання охорони праці та техніки безпеки, проведення щорічних медоглядів, переатестації працівників, забезпечення спецодягом.

Проблемні питання забезпечення насінням ярих культур під урожай 2008 року на нараді порушив начальник районної держнасінінспекції Леонід Федорчук. Про можливий розвиток фітосанітарної ситуації на посівах озимих культур говорив начальник районної інспекції захисту рослин Віталій Богун. Ряд проблемних питань порушили у своїх виступах перший заступник голови РДА Лідія Грицюк та начальник фінуправління Іван Рубський.

Учасники семінар-наради прийняли звернення до всіх сільгосптоваровиробників по підготовці техніки до польових робіт 2008 року.
Звернення

учасників районної наради по підготовці сільськогосподарської техніки до польових робіт 2008 року

З метою своєчасної та якісної підготовки техніки до польових робіт 2008 року ми, учасники районної наради по підготовці сільськогосподарської техніки до польових робіт 2008 року, звертаємось до всіх механізаторів та інженерно-технічних працівників району всіх форм власності забезпечити постановку техніки на довгострокове зберігання, якісно провести ремонт техніки та сільськогосподарського інвентарю в такі терміни:

– борін та тракторних зчепок – до 1 грудня 2007 року

– культиваторів – до 15 грудня 2007 року

– сівалок, плугів, борін дискових – до 25 грудня

тракторів – до 25 лютого 2008 року

– поливних машин – до 25 березня 2008 року

– кормозбиральних комбайнів – до 25 квітня 2008 року

– зернозбиральних комбайнів, зерноочисних машин – до 10 червня 2008 року

– кукурудзо-, бурякозбиральних комбайнів – до 30 червня 2008 року

Широко застосовувати передову технологію ремонту машин, створити спеціалізовані бригади по ремонту тракторів, комбайнів, інвентарю.

Економно витрачати запасні частини і вузли, застосовувати заходи матеріального заохочення для працюючих на ремонті техніки. Установити контроль за якістю ремонтних робіт, постановкою техніки на зберігання.

Категорія: Виконавча влада | Опублікував: bashtanka (07.12.2007) | Автор: Редакція районної газети
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz