Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Ср, 01.04.2020, 23:02

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

---40:

З 8 березня!:

Візит М.П.Круглова до Баштанської ЗОШ №1:

Виставка робіт Олександра Бондаренка:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Виконавча влада

Звертайтесь до нас
    Роботі зі зверненнями громадян в управлінні праці та соціального захисту населення надається першочергова увага, адже знаємо, що майже за кожною скаргою – матеріальні, моральні потерпання людей.
    Протягом І кварталу 2008 року нами розглянуто вже 94 звернення. Більша половина з них надійшла безпосередньо до начальника управління під час особистих прийомів та по телефонному зв’язку «Гаряча лінія», інші адресувалися заявниками до розгляду у вищестоякі організації.
    Майже половина з них – від мешканців міста, а серед сільських рад найбільш «проблемними» були Добренська, Доброкриничанська, Привільненська, Кашперо-Миколаївська, Лоцкинська.
    Найбільше хвилювало громадян призначення допомог – державної соціальної малозабезпеченим сім’ям, субсидії, допомоги на дітей, які знаходяться під опікою та піклуванням; правильність їх нарахування, питання трудового законодавства, пенсій, пільг на житлово-комунальні послуги. Значно зросла кількість звернень за матеріальною допомогою, хоча і збільшилася кількість громадян, яким надано таку допомогу в рамках виконання Програми «Турбота».
    Нас, звичайно, не може не хвилювати чимала кількість звернень, адресованих громадянами вищестоящим органам виконавчої влади, Секретаріату Президента України, депутатам усіх рівнів. Виникає запитання: чому люди обминають можливість вирішити свою проблему в коротший термін безпосередньо на місці – у сільському центрі чи в управлінні праці та соціального захисту населення? До того ж, у нас працюють постійно «гарячі лінії» за телефонами: 2-24-34,        2-52-08, 2-13-71, 2-14-68; ведеться щоденний (крім неділі) прийом громадян без перерви на обід.
Управління праці та соціального захисту населення, забезпечуючи конституційне право кожного громадянина на звернення, діє в рамках законодавства і намагається робити усе можливе, щоб відновити порушені права та забезпечити кожному надійний соціальний захист.
    Тож, шановні заявники, не обминайте нас, з усіма болючими проблемами зверніться спочатку в соцзахист. Адже часто буває так, що питання на місці вирішуються кількома днями, а ви, написавши «далекого» листа, чекаєте тижнями, а то й місяцями. Якщо ж вас щось не задовольнить, знайте,  ми завжди залишаємо за своїми клієнтами право вибору.

Категорія: Виконавча влада | Опублікував: bashtanka (05.05.2008) | Автор: Якимчук Ніна
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz