Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Чт, 02.04.2020, 00:55

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Фотографія 7:

-6:

Пенсійний фонд:

Візит М.П.Круглова до Баштанської ЗОШ №1:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Виконавча влада

Кризі протиставимо згуртованість
Кризі протиставимо згуртованість

Як зазвичай, у перший робочий день місяця в. о. голови райдержадміністрації Іван Рубський провів розширену апаратну нараду з міським та сільськими головами з участю керівників структурних підрозділів, установ та організацій. Відкриваючи нараду, керівник ра-йону зосередив увагу на нинішньому кризовому становищі в державі: не було б кризи політичної, не було б і економічної.
Що стосується нашого району, то ситуацію слід оцінювати адекватно. Ніякої паніки щодо кризи не повинно бути. Район працює сьогодні стабільно. За два перші місяці року ра-йонний бюджет виконано на 110%. Хоча державний бюджет не виконується, про що свідчить зменшення дотації вирівнювання, що надходить у регіони. Тільки Баштанський район за І квартал недоодержить 1,5 млн. грн.
Тому в нинішній ситуації, наголосив І. В. Рубський, всі зусилля слід спрямовувати на виконання місцевих бюджетів та продуктивну роботу підприємств, товариств і організацій усіх форм власності. В умовах еконо-мічної кризи треба поменше політики, зайвої самостійності й метушні. В таких ситуаціях люди тримаються купи й діють спільно заради виживання. Сьогодні, як ніколи, важливі – впевненість, дисципліна, узгодженість позицій усіх гілок влади.
Баштанський район – міцний, один з кращих в області, наші люди вміють добре працювати. Тому слід так тримати й надалі.
Як на негативний приклад, І. В. Рубський вказав на бюрократію, тяганину, бездушність в діях Баштанської філії ВАТ ЕК «Миколаївобл-енерго», працівники якої часто безпідставно відключають електроенергію у споживачів, що викликає нер-возність серед населення та потік скарг до органів влади.
Керівник району ще раз закликав підтримувати місцевих сільгосптоваровиробників, купуючи продукцію ЗАТ «Баштанський сирзавод», ЗАСТ «Зоря Інгулу», ДП «Хлібокомбінат», фермерів, сільгосптовариств. Це дасть можливість вижити цим виробникам і зміцнить економіку району.
Начальник фінансового управління економіки Світлана Євдощенко проінформувала присутніх про виконання районного бюджету за два місяці 2009 року. Зокрема, план мобілізації податків і зборів по районному бюджету за січень-лютий склав 110,1%, по міському – 108,7%, сільських – 105,7%. Однак 9 сільських рад недовиконали бюджет. Серед таких – Плющівська (64,3%), Новопавлівська (72,8%), Новосергіївська (79,4%), Новоіванівська (80,4%), Пісківська (87,1%), Лоцкинська (87,4%), Ленінська (91,7%), Костичів-ська (93,5%), Мар’ївська (96,7%) сільські ради.
Вартість харчування дітей у дошкільних навчальних закладах в середньому залишилася на рівні 2008 року – 6 грн. 55 коп. на 1 дитину. Однак деякі сільські ради зменшили вартість харчування. Зокрема, Плющівська – на 1,96 грн.,  Костичівська – на 0,99 грн., Добренська – на 0,27 грн. та інші.
Питання надання послуг з водопостачання в сільських населених пунктах порушив заступник голови РДА Віктор Кот. Про методи оподаткування підприємств різних форм власності, що надають послуги з водопостачання, повідомила начальник ДПІ в Баштанському районі Надія Івасик. Про внесення змін до законодавства про зайнятість проінформувала директор РЦЗ Лілія Калугіна.
На нараді було порушено низку інших питань життєдіяльності територіальних громад району.
Валентина СВИРСА.Джерело публікації: районна газета "Голос Баштанщини"
Категорія: Виконавча влада | Опублікував: bashtanka (10.03.2009) | Автор: Валентина СВИРСА
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:

ПОШУК за ключовими словами (тегами): криза, згуртованість, Свирса, Рубський
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz