Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Ср, 01.04.2020, 23:40

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

День Захисника Вітчизни - 2011:

Конкурс "А я - україночка":

---23:

З 8 березня!:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Виконавча влада

Атестація робочих місць – якою вона є

Атестація робочих місць – якою вона є

Атестація робочих місць за умовами праці – це комплексна оцінка всіх факторів виробничого середовища і трудового процесу, що впливають на здоров’я і працездатність працівників у процесі трудової діяльності. Основна мета атестації полягає у регулюванні відносин між власником та працівником у галузі реалізації прав на здорові і безпечні умови праці.

Згідно з реєстром на 51 підприємстві, установі та організації району підлягає атестації 257 робочих місць, що мають шкідливі та небезпечні умови праці.

Атестація робочих місць з умов праці проведена на 29 підприємствах і атестовано 198 робочих місця, або 77% до загальної кількості робочих місць, що підлягають атестації.

Завершено роботу по атестації робочих місць зі шкідливими умовами праці на таких підприємствах: ЗАСТ «Зоря Інгулу», ТОВ «Будівельник», ВАТ «Привільненське РТП», Баштанський психоневрологічний будинок-інтернат, Гороженський психоневрологічний будинок-інтернат, Баштанське УЕГГ, Центр електрозв’язку №1 ВАТ «Укртелеком», Виногра-дівський психоневрологічний будинок-інтернат, ТОВ «Баштанське», CГ3AT «Родина», ВАТ «Богданівський плодорозсадник», філія «Баштанський райавтодор», ПП «Ткаленко», ЗАТ «Баштанський сирзавод» та центральна районна лікарня, ЗАТ «Росток» та інші.

Поряд з позитивними результатами на підприємствах і організаціях району залишається незадовільною робота по атестації робочих місць за умовами праці для права працівників на пільгове пенсійне забезпечення, додаткові відпустки, доплати та інші компенсації, передбачені чинним законодавством в професійно-технічному училищі №9 (Процак О. В.), ДНЗ «Дюймовочка», «Чебурашка», «Ягідка», «Віночок», районному відділі освіти, шкільних закладах району.

Керівникам цих установ надано терміни проведення атестації з умов праці та забезпечення реалізації державної політики щодо соціального захисту працюючих, зайнятих на роботах з несприятливими умовами праці.Другие материалы по теме
Категорія: Виконавча влада | Опублікував: bashtanka (07.12.2007) | Автор: Якимчук Ніна
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz