Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Чт, 02.04.2020, 00:48

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Візит М.П.Круглова до Баштанської ЗОШ №1:

-18:

---30:

Конкурс "А я - україночка":

 

Головна » Статті » Баштанський район » Виконавча влада

ДОВІДКА (з колегії) про упорядкування документів Національного архівного фонду в установах, організаціях, підприємствах району

ДОВІДКА

про упорядкування документів Національного архівного фонду в установах, організаціях, підприємствах району


Відповідно статті 4 Закону України «Про Національний архівний фонд і архівні установи», Національний архівний фонд (НАФ) – сукупність архівних документів, що відображають історію духовного і матеріального життя українського народу та інших народів, мають культурну цінність і є надбанням української нації.

НАФ – України є складовою частиною вітчизняної і світової культурної спадщини та інформаційних ресурсів суспільства, перебуває під охороною держави і призначений для задоволення інформаційних потреб суспільства і держави, реалізації прав та законних інтересів кожної людини.

НАФ формується з архівних документів органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій усіх форм власності, також документів громадян і їх об’єднань.

Документи вносяться до Національного архівного фонду впорядкованими за рахунок власника відповідно до вимог, встановлених центральним органом виконавчої влади у сфері архівної справи і діловодства (Державний комітет архівів України).

На 01.11.07 джерелом комплектування НАФ у Баштанському районі є 34 установи, організації, підприємства. Це міська та сільські ради, районна рада, райдержадміністрація та її структурні підрозділи - управління фінансів, агропромислового розвитку, економіки, відділи освіти, культури і туризму, ЗАСТ «Зоря Інгулу», Держлісгосп, районний відділ статистики та інші.

Відповідно до плану роботи архівного відділу райдержадміністрації за 10 місяців поточного року упорядковано документи Баштанської районної ради за 2003-2006 роки, міської ради – 2002-2006 роки, Привільненської сільської ради 1994-2006 роки, Лоцкинської сільської ради – 2004 – 2006 роки, Інгульської сільської ради – 1999- 2005 роки, Явкинської сільської ради – 1990-2001 роки, ВАТ «Баштанська рай сільгоспхімія» - 1999 – 2006 роки, Баштанське управління експлуатації газового господарства – 1999 – 2006 роки. Усього упорядковано 1386 справ постійного зберігання та з особового складу.

На сьогодні проводиться упорядкування документів фінансового управління райдержадміністрації за 1998-2006 роки, районної державної адміністрації за 2000-2006 роки (документи фінансово-господарського відділу), ЗАСТ «Зоря Інгулу» за 2005-2006 роки.

Заплановано у ІІ-й декаді листопада 2007 року розпочати упорядкування документів відділу освіти райдержадміністрації за 2000-2006 роки.

Статтею 35 Закону України «Про Національний архівний фонд і архівні установи упорядкування, науково-технічне опрацювання документів віднесено до платних послуг архівних установ. Роботи виконуються на договірних засадах з оплатою відповідно до цін і тарифів, затверджених згідно із законодавством.

Не своєчасне упорядкування документів приводить до втрати документів, пошкодження їх. У ході упорядкування документів у минулі роки виявлено часткову нестачу документів у Ленінській, Новопавлівській, Явкинській, Старогороженській сільських радах за 1990-1994 роки, Доброкриничанській сільській раді за 1994- 2002 роки.

Причини нестачі документів – не проведено передачу документів при зміні відповідальних осіб (секретарів) сільрад, несвоєчасне упорядкування документів. Не упорядковані документи Плющівської сільської ради за 1998-2004 роки, Кашперо-Миколаївської сільської ради за 1998 – 2004 роки, Добренської сільської ради – 1998 -2004 роки, Новоолександрівської – 1990 – 2004 роки.

Причина: відсутність коштів.

На сьогодні документи, що віднесено до Національного архівного фонду сільськогосподарських підприємств з колективною формою власністю (колгоспів, КСП) повністю упорядковані по 2000 рік, документи ліквідованих сільгосптовариств прийнято на державне зберігання.

На 01.10.07 у архівному відділі зберігаються документи НАФ 89 фондів, із них 44 фонди-документи колгоспів, радгоспів району.

Поповнення фондів документами НАФ не можливе без правильної організації ведення діловодства та архівної справи. 33 установи, підприємства, організації – документи, яких є джерелом комплектування Національного архівного фонду мають відомчі архівні або архівні підрозділи для зберігання документів. Розроблено та затверджено нормативно-правові документи, що регулюють їх діяльність.

Не вирішено питання створення відомчого архіву у комунальному підприємстві «Добробут». Архівним відділом райдержадміністрації керівнику підприємства 30.08.07 надано роз’яснення з питань ведення діловодства та архівної справи, надано перелік питань, які необхідно опрацювати, спеціалістами міської ради надано зразки нормативно-правових документів з цього питання.

Керівництвом КП «Добробут» станом на 25.10.07 дане питання не вирішено і не узгоджено із архівним відділом райдержадміністрації, виконкомом міської ради.

При плануванні роботи відділу на 2008 рік передбачається упорядкування документів:

- Новоолександрівської, Кашперо-Миколаївської, Плющівської сільських рад;

- Держлісгоспу;

- Філії «Баштанський райавтодор»;

- Територіальної виборчої комісії №129 (позачергові вибори народних депутатів України).Другие материалы по теме


Джерело публікації: http://fotki.yandex.ru/users/bashtanschina/album/15858/
Категорія: Виконавча влада | Опублікував: bashtanka (03.11.2007) | Автор: Чорна Л.О.
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz