Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пт, 05.03.2021, 23:23

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Спорт
Освіта
Історія
Політика
Культура
Медицина
Економіка
Видатні люди Баштанки та району
РС ГУ ДСНС
Суспільство
Баштанське УЕГГ
Виконавча влада
Управління юстиції
Реєстраційна служба
Управління статистики
Місцеве самоврядування
Інформування населення
Баштанський відділ поліції
Державна фіскальна служба
Фонд соціального страхування
Центральна районна бібліотека
Баштанський міжрайонний відділ лабораторних досліджень
Управління державного казначейства у Баштанському районі
Управління Держпродспоживслужби в Баштанському районі
Управління фітосанітарної безпеки
Відкритий Міжнародний університет розвитку людини "Україна" у м. Баштанка
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

З 8 березня!:

-31:

Візит М.П.Круглова до Баштанської ЗОШ №1:

Виставка робіт Олександра Бондаренка:

 

Головна » Статті » Баштанський район » Виконавча влада

У об'єткиві - Баштанський район

Шановний Іване Васильовичу!

Висловлюю Вам щиру подяку за вагомий особистий внесок у розбудову Української держави та зміцнення її незалежності.

З повагою – Президент України

Віктор Ющенко

Цю подяку, датовану 22 лютим 2010 року, голова райдержадміністрації І. В. Рубський одержав недавно. Мабуть, це дещо символічно, адже саме 22 лютого 25 років тому він прийшов на державну службу й залишається їй вірним і донині.

З цієї нагоди наш кореспондент мав розмову з керівником району.

– Напочатку дозвольте, Іване Васильовичу, привітати Вас з високою відзнакою Вашої діяльності й побажати наснаги й сил на подальшу плідну роботу на благо Баштанського району. Чи не шкодуєте Ви, що присвятили своє життя державній службі, адже свого часу Вам пропонували й очолити господарство в районі, й високі посади в області?

– 25 років роботи на одній службі, як на мене, стаж досить солідний. Це – практично все моє трудове життя. Пам’ятаю, коли у 1985 році після 7 років роботи головним бухгалтером у райоб’єднанні «Сільгосптехніка» мені запропонували очолити фінансовий відділ райвиконкому, це була солідна посада. На той час фінвідділ поєднував у собі й казначейство, й КРУ, й податкову інспекцію, й фонд соцстрахування.

Мій попередник Іван Петрович Рубан наголошував, що за цифрами бюджету – благополуччя жителів району. Тому разом з колективом фінвідділу ми напружено працювали над дотриманням бюджетної дисципліни, націлюючи на це міську, сільські ради, керівників бюджетних установ, підприємств. І Баштанський район завжди був у числі кращих в області по виконанню бюджету.

Очолював я цю службу 23 роки підряд, 11 з яких був одночасно заступником і першим заступником голови райдержадміністрації. Так що до всього, що створювалося в районі, маю безпосередню причетність. І я цим пишаюся. Я вдячний долі, що мені довелося пройти хорошу школу під керівництвом таких досвідчених керівників як  О. Г. Захарченко, А. М. Адамов, М. В. Бардачов, В. М. Хамчич, С. М. Марковський.

Кожен з цих керівників був талановитий по-своєму, але завжди в житті району червоною ниткою проходила одна й та ж політика: бюджет району – не для проїдання, а для його сталого соціального й економічного розвитку. Таку політику веду й я: кожна бюджетна копійка повинна працювати на громаду. За кожною цифрою – перспектива розвитку району.

– А що залежить від конкретної людини, яка обіймає державну посаду?

– Від особистості керівника районної влади залежить майже все. Насамперед, мікроклімат соціально-економічної сфери. Працювати треба так, щоб лишати добрий слід у душах людей.

Чесно кажучи, коли мене в період кризи призначили головою райдержадміністрації, думав – не справлюся. Тепер ті страхи позаду. Розпочав свою роботу з того, що об’їхав кожне село, щоб побачити, в якому стані перебувають школи, дитсадки, ФАПи, будинки культури. Оглянув кожен гектар сільгоспугідь, бо боявся побачити землю в бур’янах, без хліба. Рік перед цим був засушливим, неврожайним.

Можливо, доля була до мене прихильною, але погодні умови двох останніх років допомогли нашому району виростити найвагоміші в області врожаї зерна – більше 200 тисяч тонн.

Й економічну кризу Баштанщина пережила практично безболісно. Тоді як у державі спад виробництва промислової  продукції склав за 2009 рік 30%, в області – 18%, Баштанський район виробив у цих складних умовах промислової продукції на 11,8% більше запланованого. В цьому, в першу чергу, заслуга нашого флагмана – колективу ЗАТ «Баштанський сирзавод», який свого часу районна влада підтримала і він з року в рік нарощує виро-бництво.

Ефективно працюють і ЗАСТ «Зоря Інгулу», ВАТ «Баштанська сільськогосподарська МТС», ВАТ «Баштанська райсільгоспхімія», ППАФ «Хлібодар», ВАТ «Богданівський плодорозсадник» та інші трудові колективи, яких на Баштанщині чимало.

– Куди спрямовуються фінансові потоки районного бюджету?

– Рівних Баштанському району по виконанню бюджету серед сільських районів області немає. В минулому році з виконанням бюджету район справився за 9 місяців. І за два місяці 2010 року маємо суттєве перевиконання.

Ми не економимо на медикаментах для райлікарні, на харчуванні дітей, на дитсадках, на коштах для освітянських закладів, розвитку культури, для благоустрою. Більше 1 млн. грн. вкладено в сільські школи. Нам випала честь у минулому році ввести в експлуатацію добудову корпусу початкових класів Баштанської ЗОШ №1, будівництво якого 14 років було «заморожене».

Чимало коштів вкладається в облагородження районних об’єктів. Маємо кращий в області, а може й в Україні центр соціальної реабілітації для ветеранів праці та інвалідів війни «Калина». До нас їдуть за досвідом, у нас вчаться.

Справжній захват викликають у приїжджих освітянські, медичні заклади. Баштанка часто приймає учасників обласних, всеукраїнських семінарів, нарад, конференцій. Ми з задоволенням ділимося досвідом. І це додає баштанцям снаги, попри всі складнощі нестабільного й  тяжкого буття, весь час знаходити сили й таланти придумувати щось нове й захоплювати            інших.

– Дехто інколи закидає, що працюєте на показуху.

– Показуха – це коли є що показати, що створюється не на один день задля якогось семінару, а в першу чергу для людей. Тож показуха – це наші результати спільних зусиль влади й громади. Бо вміємо працювати разом і не байдужі до всього, що нас оточує.

Я казав і казатиму, що попри будь-яку політичну ситуацію в нашій державі, єдина партія, якій ми повинні служити, це – Баштанський район і його працьовиті люди.

Категорія: Виконавча влада | Опублікував: bashtanka (01.04.2010) | Автор: газета "Голос Баштанщини"
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:

ПОШУК за ключовими словами (тегами): голова райдержадміністрації, особистий внесок, подяку, Рубський, розбудова Української держави
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

       

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz