Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Нд, 16.06.2019, 04:22

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Влада, установи
Добренська сільська рада
Доступ до публічної інформації
Історія
Громада
Люди, твої, Добре!
Освіта, культура, медицина, спорт
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

День Захисника Вітчизни - 2011:

Виставка робіт Олександра Бондаренка:

Виставка робіт Олександра Бондаренка:

З 8 березня!:

 
- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
загрузка...
вебмайстрам, які бажають встановити цю рекламу на сайт

Головна » Статті » Добренська сільрада » Влада, установи

Новорічний подарунок добренцям
Новорічний подарунок добренцям

Напередодні Нового року на жителів села очікував досить приємний подарунок, хоча вони й самі доклали до цього руки. 19 грудня 2008 року ввійде в літопис села, як визначна, справді історична дата – день відкриття фельдшерсько-акушерського пункту.
У селі проживає майже 1,5 тисячі осіб, серед них багато пенсіонерів, то кому, як не їм, при нашій економічній скруті, не зрадіти, що вже не потрібно добиратися в Новоєгорівську лікарську амбулаторію чи їхати до райцентру.
Згідно пропозиції депутатського корпусу сільської ради, яку розглянуто і затверджено на сесії, було прийнято рішення про офі-ційне відкриття ФАПу. Адже Добре – велике село і фе-льдшеру Миколі Гузєєву, який обслуговує цей населений пункт, незручно щодня йти то в Новоєгорівську амбулаторію, то повертатись назад на виклики хворих.
Приміщення під фельдшерсько-акушерський пункт безкоштовно надав керівник СГВК «Колос» В. В. Локатир, як правонаступник  колишнього колгоспу «Світлий шлях». За кошти місцевого бюджету поки що зробили косметичний ремонт та виготовили технічну документацію на ФАП.
Водночас депутати сільської ради звернулись до голови райдержадміністрації і головного лікаря Баштанської ЦРЛ з проханням надати допомогу в придбанні медичного обладнання.
У цей чудовий зимовий день т. в. о. голови райдерж-адміністрації Іван Рубський та головний лікар ЦРЛ Володимир Гандзюк приїхали на свято не з пустими руками. Вони привезли в подарунок медичне обладнання на 36 тис. грн., яке надійшло на їх клопотання відповідно до обласної комплексної програми «Здоров’я нації» на 2002-2011 роки.
вітаючи присутніх з цією визначною подією, І. В. Рубський підкреслив, що відкриття нових об’єктів завжди було приємною подією, а особливо цього року в період назріваючої економічної кризи в країні. Незважаючи на всі труднощі, район має хороші показники, що є результатом спільної праці всіх гілок влади. Зокрема, виділялись кошти на реконструкцію дитсадків, ФАПів, інших об’єктів соціальної сфери. Під кінець року вдалося відкрити два ФАПи: в Доброму і с. Перемога Лоцкинської сільської ради.
– Ми працювали не на проїдання бюджету, а на розвиток району, – підкреслив Іван Васильович. – Тож ті темпи, які район наростив по всіх показниках, будемо підтримувати й надалі.
Добренський сільський голова Олександр галагуз подякував районній владі за підтримку і допомогу у вирішенні нагальних проблем громади.
– Формуючи бюджет на 2009 рік, плануємо виділити кошти на реконструкцію приміщення ФАПу, яке потребує чимало коштів, – сказав сільський голова, – а також ввести посаду медсестри. Адже для цього в селі є кадри.
Як сільський голова, так і головний лікар Новоєгорів-ської лікарської амбулаторії В. І. Самбуров, якому підпорядкований Добренський ФАП, попросили керівника району посприяти у придбанні автомобіля для амбулаторій.
Завідуючий ФАПом Микола Гузєєв ознайомив присутніх з медобладнанням, серед якого – фельдшерська сумка-укладка, апарат визначення глюкози в крові, електрокардіограф портативний, медичні дитячі ваги, повивальний стіл, 4 інструментальні столики, 2 медичні шафи, 2 кушетки, крісло гінекологічне, опромінювач бактеріоцидний, інгалятор аерозольний, апарат УВЧ-терапевтичний, стерилізатор повітряний та інше. Крім цього, для оперативності обслуговування населення сільська рада придбала фельдшеру велосипед.
Багато теплих слів звучало від присутніх на адресу районної і місцевої влади, які створили всі умови для ефективного функціонування цього медичного закладу. Тож сподіватимемось, що і  наступний рік буде плідним у вирішенні соціальних питань. Здійсняться мрії добренців: до ФАПу підведуть природний газ, воду, зроблять каналізацію, капітальний ремонт приміщення. І Добренський ФАП стане одним з кращих у районі.

Олена ВИНОГРАДОВАДжерело публікації: Районна газета "Голос Баштанщини"
Категорія: Влада, установи | Опублікував: bashtanka (05.02.2009) | Автор: Олена ВИНОГРАДОВА
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Статтю переглянули 1326 чол.
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz