Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Пт, 22.11.2019, 17:56

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Семья
Здоровье
Духовное здоровье
Детская страничка
Интересное
Вопросы-ответы
О ведущих раздела
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

Відкриття офісу Партії регіонів:

З 8 березня!:

-12:

З 8 березня!:

 
- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
загрузка...
вебмайстрам, які бажають встановити цю рекламу на сайт

Головна » Статті » Ваша сім'я, Ваше здоров'я » Духовное здоровье

ЩО НАМ ВІДОМО ПРО ТРІЙЦЮ
ЩО НАМ ВІДОМО ПРО ТРІЙЦЮ
(До свята Трійці)
Слава триєдиному Богу – Отцю, Сину і Святому Духові, що ми дожили і збереглися до цього дня! Тож нам важливо розуміти співпрацю цих трьох Особистостей Єдиного Бога для нашого спасіння і повсякденного перебування.
«Бог є ЛЮБОВ» - саме так говорить про Нього Свята Біблія, в якій Він відкривається, як Творець і Господар Всесвіту. І це є найголовнішою функцією однієї з Особистостей Бога, тої, яку ми називаємо Отець, тому що ця Особистість підтримувала в порядку Всесвіт, коли інша – та, яку ми називаємо Син, відправилась на спасіння населення нашої планети Земля, яке впало в гріх. Також, Святе Писання називає Його – Отець, бо від Нього, за допомогою Святого Духа і народився від діви Марії Ісус Христос – Спаситель людства від гріха та вічної загибелі. Тому-то й пишеться в оригінальному тексті Біблії слово «Бог» в множині. Слава Богу за чудо втілення Христа!
Отже, особистості Бога, в вічному Своєму існуванні, не мають між Собою таких відносин, якими ми їх називаємо: «Батько і Син». Але Вони стали Батьком і Сином для нашого розуміння, коли втілили в життя, задуманий Ними план спасіння людства від гріха. Тому-то Біблія і називає Ісуса Христа Богом, бо Він і є однією з співвічних особистостей Бога. (Наприклад: Вих.3:14 – Ів.8:25,58; Ів.1:1-3. І ще багато разів).
І ще однією Особистістю Бога є та, яку Біблія називає Святий Дух. Я навмисне не називаю Особистостей Бога Першою, Другою, Третьою, а кажу: «Інша Особистість Бога», бо між Собою Вони рівні, лише виконують різні функції в керуванні Всесвітом та в спасінні людства нашої планети від гріха та вічної загибелі. Так Особистість Бога - Святий Дух надихає нас прийняти жертву Ісуса Христа і Його Самого, як нашого особистого Спасителя і Господа. Тож давайте не будемо чинити Йому опір в серцях і душах наших!
Слава Богові – Святій Трійці за те, що Він дав нам життя, підтримує нас, намагається спасти через жертву Ісуса Христа! Тому Ісус за повідував Своїм учням: «Дана Мені всяка влада на небі й на землі. Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку!» (Дії Ап.5:4; Мф.28:18-20)
І я хочу закінчити цю статтю словами благословення апостола Павла: «Благодать Господа нашого Ісуса Христа, і любов Бога й Отця, і причастя Святого Духа нехай буде зо всіма вами! Амінь» (2Кор.13:13)
Категорія: Духовное здоровье | Опублікував: kalamurza (05.06.2017) | Автор: Пастор Церкви АСД Каламурза І. В.
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz