Хотілось би почути думку людей не тільки з нашої сільської ради, адже ця проблема зачепила більшість шкіл нашого району. Мені дивно, чому люди мовчать? Можливо їм байдуже?
Проблема, піднята новоєгорівцями, болить усім середнім школам району, адже вони теж на порозі так званої "оптимізації". Проте вона швидше нагадує "ліквідацію" середніх шкіл на селі. Хотілося б запитати тих, хто її "втілює" у життя, чи подумали вони про здоров'я дітей, про те, якими дорогами їх будуть возити до опорних шкіл, о котрій годині їм доведеться підніматися вранці (і чи до науки їм буде, коли хочеться спати), у яких автобусах дітей довозитимуть до місця навчання? Та саме головне: запитайте у депутатів, чи готові вони до особистої відповідальності за долю цілого покоління сільських дітей? Напевне, треба ще не забути і про таку "шкільну одиницю", як сільський учитель. Складається враження, що його доля сьогодні нікого не обходить.
В більшості з Вами погоджуюсь.Але непогоджуюся в тому, що депутати не переймаються долею сільської школи.23 червня на сесії районної ради буде розглянуте подання відділу освіти , щодо знищення сільських шкіл.Впевнений, що депутати дозвіл не дадуть та висловлять свою позицію до тих посадовців для яких знищення шкіл є сенсом життя.
Мавродієва Любов Францівна, вчитель-пенсіонер залишила ось такий коментар в Однокласниках: "Бідні діти, такі маленькі, а мусять перейматися такими проблемами. Люди!!! Може це страшний сон. Я пам"ятаю той час, коли у нас запрацювала середня школа. Хто б міг подумати, що вона комусь заважатиме. Я думаю, що ніяка це не реформа школи і країни в цілому!! Це " очередное" ( як потім через кілька років узнаємо) відмивання дитячих грошей. Щоб провести реформу чогось, навіть , дома зробити малюсінький ремонт, потрібні копійки. А вони у нашої держави є? Ага, як зараз бачу діти у нових автобусах, дороги, аж вилискують, такий новий асфальт, спозаранку личка дитячі усміхнені і виспані - летять здобувати знання у чужій школі. Моя старша донька ходила у ДобркнськуЗОШ за цими знаннями і я добре знаю, що таке нерідна школа, що таке віддаленість, погода і т.д. Господи милосердний, вбережи наших мужновладців від таких реформ, змимлуйся над бідним людом, бо по кому ще можуть плакати такі реформи. Народе мій, терпи, мужній, мудрій, ставай на захист своїх інтересів і все буде добре".
Дякую за публікацію коментаря цієї поважної землячки. Якщо в інших мережах будуть подібні матеріали, обов'язково публікуйте у коментарях до цього відео.
Плющівська ЗОШ І-ІІІ ст.повністю підтримує своїх колег із Н - Єгорівки. Те, що створювалося роками і десятиліттями учителями, батьками, сьогодні виявилося непотрібним. Результати роботи наших шкіл ніскільки не гірші за районні: випускники на ЗНО підтверджують і золоті медалі, і рівні навчальних досягнень, і стають студентами престижних вузів. Педагоги - люди творчі і відповідальні. Сталося так, що ми є заручниками економічних проблем у державі. Віримо, що здоровий глузд і відповідальність депутатів районної ради не дозволить знищити середні сільські школи!!!
І кому ж це на думку спала така "оптимізація"? Чи на часі вона? Батькам зараз би дбати про те, як оздоровити дітей влітку, де взяти кошти на підготовку дитини до школи та оплату комунальних послуг, а вони мусять тепер перейматися тим, куди подіти свою дитину після 9 класу. Не секрет, що сільські батьки у переважній більшості безробітні. Виживають сім'ї за рахунок підсобних господарств, тому зайвий раз економлять навіть на взутті для дитини. На місці ці проблеми їм простіше вирішувати. А що буде, коли доведеться відправляти дитину до іншої школи? Чи не втратимо ми контингент цих учнів для району взагалі? Чи не доведеться нам їх потім шукати по всій Україні, адже значна частина їх не буде продовжувати навчання.
(можна через соцмережі та акаунти у "Фейсбук", "Гугл" та ін.)