Головна сторінка сайту
 
 

Тут Ви можете розмістити лінки
на власні сайти:

    При розміщенні додавайте свої лінки до рубрики ОБМІН ЛІНКАМИ/ОБМЕН ССЫЛКАМИ. Не забудьте вказати звороній лінк до Вашого каталогу, де є наш сайт. Якщо Ви встановлюєте банер свого сайту, то і поставте до свого каталогу один із нищевказаних банерів Баштанського району.
    Після додавання сайту до нашого порталу Баштанки та району, він пройде перевірку та в наступний день буде допущений до переглду.

    Опис нашого сайту: Сайт, присвячений Баштанському району Миколаївської області (Україна), місту Баштанка: історії населених пунктів, видатним постятям, економіці краю, культурній та духовній спадщині. Також є розділ "Земляцтво", присвячений пошуку тих, хто раніше проживав на території Баштанщини.

Здесь Вы можете разместить
ссылки на собственные сайты:

    При размещении добавляйте свои ссылки к рубрике ОБМІН ЛІНКАМИ/ОБМЕН ССЫЛКАМИ. Не забудьте указать обратную ссылку к Вашему каталогу, где есть наш сайт. Если Вы устанавливаете баннер своего сайта, то поставьте к своему каталогу один из указанных баннеров Баштанского района.
    После добавления сайта к нашему порталу города Баштанка и Баштанского района, он пройдет проверку и в следующий день будет допущен к просмотру.

    Описание нашего сайта:
Сайт, посвященный Баштанскому району Николаевской области (Украина) городу Баштанка: истории населенных пунктов, выдающимся жителям, экономике края, культурному и духовному наследию. Также есть раздел "Землячество", посвященный поиску тех, кто раньше проживал на территории Баштанщины.


ВАША ССЫЛКА БУДЕТ УДАЛЕНА, если НА СВОЕМ САЙТЕ ВЫ НЕ ПОСТАВИТЕ ССЫЛКУ НА НАШ САЙТ!!!
 

НАШІ БАНЕРИ:

88х31 468х60
88х31 - адреса малюнкаhttp://bashtanka.pp.net.ua/b-a-nn/bashtanschina-88.gif
468х60 - адреса малюнка - http://bashtanka.pp.net.ua/b-a-nn/banner-bashtanka.gif
 
Головна сторінка сайту
Меню сайту

Опитування для Вас
Чи підтримуєте вступ України до Європейського Союзу?
Всього відповідей: 964

На головну » Каталог сайтів » Додати сайт

  • Культура
    Освіта
    Відпочиньте
    Міста-побратими  • Опис/Описание *:
    Слів: 0, Символів: 0 


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           

Інтернет сторінка обміну сайтами на веб-порталі міста Баштанка. Офіційний Web портал Баштанки, форум міста Баштанка.

Форма входу

Пошук по каталогу
Пошук по сайту від GOOGLE:

Користувачі
Сьогодні відвідували сайт:Copyright MyCorp © 2006
Хостинг від uCoz