Вулиця Театральна:

Головна » Статті » Різне: новини, робота, поради, відпочинок, цікаве » ФУТБОЛ

«Шахтар» знову втрачає очки у Львові

Інформ-служба ФФУ

2-й тур Прем’єр-ліги України, що завершиться у середу, 30 липня, матчем між «Металістом» та «Таврією», приніс перше очко у новому сезоні чинному чемпіону країни − донецькому «Шахтарю».

Прем’єр-ліга. 2-й тур
    «Карпати» − «Шахтар» − 1:1 (Кобін, 68 − Брандао, 75).
    «Арсенал» − «Кривбас» − 1:1 (Лисенко, 40 − Бюлюкбаші, 48).
    «Металург» Д − «Чорноморець» − 1:0 (Макрідіс, 41).
    «Ворскла» − «Зоря» − 0:1 (Діденко, 73).
    «Іллічівець» − «Львів» − 2:0 (Бяганскі, 12, Д.Воробей, 34).
    «Металург» З − «Харків» − 0:0
    «Дніпро» −«Динамо» − 1:3 (Назаренко, 90+3 − Гіоане, 37, Мілевський, 44, з пенальті, 82).

Фернандіньо рятує «Шахтар»
    І знову виїзд до Львова не додав позитивних емоцій вболівальникам «Шахтаря». Тріумфатор минулого сезону лише за десять хвилин до завершення поєдинку із «Карпатами» спромігся забити перший м’яч у новому сезоні, і таким чином врятувався від другої поспіль поразки на стадіоні «Україна». Перший тайм обидві команди провели обережно, з огляду на власні ворота − боротьба тривала у середині поля і до гострих моментів справа не доходила. В активі суперників тільки потужний удар Томаша Хюбшмана метрів з 25-ти, та вихід Максима Фещука сам на сам із Андрієм П’ятовим. Але «постріл» гірника пройшов вище воріт, а форварда львів’ян випередив кіпер. Після перерви обидві команди активізувалися, і на 68-й хвилині «Шахтар» опинився у ролі наздоганяючого. Сергій Зеньов, змінивший у другому таймі Фещука, після пасу врозріз на швидкості втік від оборонців донеччан і пробив на силу над П’ятовим − 1:0. Врятував чемпіонів Фернандіньо, який після розіграшу кутового головою переправив м’яч у сітку воріт Всеволода Романенко − 1:1.

«Моряки» без залікових балів
    По волі жереба донецький «Металург» проводив на своєму полі другий поєдинок поспіль. На цей раз до Донецька завітав «Чорноморець». Підопічні Віталія Шевченко останній раз святкували перемогу 6 квітня, коли саме у столиці Донбасу «моряки» виявилися сильнішими за «Шахтар». Прагнучи прервати шестиматчеву серію без перемог, одесити розпочали матч активніше та першими створили загрозу воротам суперника. Де Ла Аса, після помилки Боавентури, вийшов на ударну позицію, але постріл з гострого кута відверто не вдався. Також без перешкод з метрів п’ятнадцяти пробивав Васкес − несильно й неточно. На цьому атакуючий потенціал гостей практично вичерпався. А ось господарі навпаки, захопивши ініціативу, почали штурм воріт Руденка. Не дивно, що, маючи велику територіальну перевагу, «металурги» забили − багатоходову комбінацію, яку почав Макрідіс сам кіпріот і завершив точним ударом повз голкіпера «моряків». Після перерви донеччани грали по рахунку, тобто відійшли назад, але при нагоді проводили швидкі контратаки. Підопічні Костова мали нагоду збільшити рахунок, але гостей рятував Руденко. У свою чергу «Чорноморець» не зміг створити небезпеку у штрафному майданчику суперника і, програвши другий матч, посів останній рядок турнірної таблиці.

Перші перемоги «Іллічівця» та «Зорі»
    Маріупольський «Іллічівець» перші очки у Прем’єр-лізі здобув у матчі з ФК «Львів», разом з яким за підсумками минулого сезону піднявся в елітний дивізіон. Ще до перерви підопічні Олександра Іщенко двічі вразили ворота суперника. Спочатку Павел Бяганскі «розстріляв» Мар’яна Марущака, після штрафного у виконані Костянтина Ярошенка, а згодом, Дмитро Воробей збільшив рахунок. Першу перемогу у сезоні здобула і луганська «Зоря», яка у Полтаві з мінімальним рахунком переграла місцеву «Ворсклу».

Турнірна таблиця

3-й тур відбудеться з 1 по 3 серпня

Категорія: ФУТБОЛ | Опублікував: dm (28.07.2008)
    Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
    (можна через соцмережі та акаунти у "Фейсбук", "Гугл" та ін.)

ComForm">
    avatar

НОВІ КОМЕНТАРІ ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанка.НЕТ:

Щоправда, таки декілька ворожих куль прошило стаканчик-кав'ярню...

Завтра у місті Баштанка відбудеться відкриття пам'ятної дошки Сергію Семеліту.

На сервісі https://kolobus.com.ua/ можна здійснити безкоштовне бронювання білету з оплатою при посадці і самостійно поїхати вивчати Європу. Це безпечно, адже вони контролюють усі етапи: від створення бронювання до моменту посадки в автобус. Після оформлення квитка з вами звʼяжеться менеджер, щоб підтвердити замовлення.

Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.