Баштанка.НЕТ
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Чт, 13.08.2020, 22:58

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

РеєстраціяВхід

 
Головна сторінка Баштанка.НЕТ
Меню сайту

Категорії  СТАТЕЙ

Постаті Миколаївщини
Економіка Миколаївщини
Суспільство Миколаївщини
Виконавча влада в області
Міста, райони Миколаївської області
Місцеве самоврядування в Миколаївській області
 
Форма входу

Зверніть увагу!
Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 
 

ВИПАДКОВІ ФОТО:

День міліції:

ВЕЛИКЕ переселення народів:

З 8 березня!:

Участь у суботнику:

 

Головна » Статті » Миколаївська область » Суспільство Миколаївщини

Підсумки роботи управління Держгірпромнагляду по Миколаївській області за 9 місяців
    На засіданні Ради управління Держгірпромнагляду по Миколаївській області розглядувалися питання про стан промислової безпеки в Миколаївській області та підсумки роботи управління Держгірпромнагляду по Миколаївській області за 9 місяців 2010 року та пріоритетні завдання на ІV квартал 2010 року, про якість проведення експертиз з питань охорони праці ВАТ «Миколаївський ЕТЦ».
    У проведені роботи Ради управління взяли участь начальник управління Держгірпромнагляду по Миколаївській області М.Л. Єропунов, представники Миколаївської облпрофради, головного управління праці і соціального захисту населення по Миколаївській області, управління виконавчої дирекції ФССНВ в Миколаївській області, начальники структурних підрозділів управління.
    Як повідомив начальник відділу організації державного нагляду та обліку травматизму А.Є. Звонов, в області загальний виробничий травматизм зріс. У ІІІ кварталі 2010 року було травмовано 36 осіб, зі смертельним наслідком - 3 особи. За аналогічний період 2009 року було травмовано 34 особи, в тому числі 1 - зі смертельним наслідком.
    Упродовж 9 місяців 2010 року рівень загального виробничого травматизму в порівнянні з аналогічним періодом минулого року зріс на 11 осіб (у 2010 році травмовано 97 осіб проти 86 у 2009 році), виробничий травматизм зі  смертельним наслідком в порівнянні з аналогічним періодом минулого року зріс на 3 особи.
Але зменшився рівень травматизму на підприємствах котлонагляду,
машинобудування, автодорожнього транспорту, в сільському господарстві та в соціально-культурній сфері.
Разом з тим за 9 місяців 2010 року збільшилась кількість потерпілих на виробництві та підприємствах будівництва, ЖКГ -1, газової промисловості,
пошти та зв’язку, харчової промисловості, ЖКГ-3.
В енергетиці та в хімічній промисловості загальний травматизм залишився на тому ж рівні.
    Аналіз загального травматизму показав, що 17,5% нещасних випадків сталися по технічним причинам, 72,2% потерпілих травмовано з організаційних та 10,3% – з психофізіологічних причин.
    Головним завданням до кінця 2010 року було визначено вдосконалення державного нагляду за створенням та дотриманням безпечних і нешкідливих умов праці, комплексного управління промисловою безпекою і охороною праці та усунення наявних недоліків.
    Про якість проведення експертиз з питань охорони праці ВАТ «Миколаївський ЕТЦ» надав інформацію начальник відділу організації гірничого нагляду О.В. Глуховський. З доповіді Олега Вікторовича Рада відзначила, що експертизи проведені на Вознесенській виправній колонії №72 та ДП «Врадіївське лісове господарство» були формально з грубими порушеннями нормативного акту з охорони праці (НАОП).
    Тому було запропоновано виконавчому директору ВАТ «Миколаївський ЕТЦ» Л.М. Шамраєвій розглянути питання про невідповідність займаним посадам експертів, що формально виконали вказані експертизи та вжити дієві заходи для недопущення таких випадків в майбутньому.
    До 25 листопада директор ВАТ «Миколаївський ЕТЦ» повинен надати інформацію до управління Держгірпромнагляду по Миколаївській області про виконану роботу щодо усунення порушень.

Прес-центр Держгірпромнагляду
по Миколаївській області.
Категорія: Суспільство Миколаївщини | Опублікував: bashtanka (04.11.2010) | Автор: Прес-центр Держгірпромнагляду
Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям через соціальні мережі:

ПОШУК за ключовими словами (тегами): Держгірпромнагляд, підсумки роботи, Управління Держгірпромнагляду
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Ваш коментар до публікації:
(можна через соцмережі та акаунти: "Фейсбук", "ВК", "ОК", "Гугл", "Яндекс" та ін.)

avatar
 
 

10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ
ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ  ДО НОВИН ТА СТАТЕЙ сайту Баштанського району:

 Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz