Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Чт, 17.01.2019, 06:44

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
 
Форма входу


ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

Пісня Loosing Sleep
00:03:42
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
-1:

Баштанський РВ УМВС:

Конкурс "А я - україночка":

Вітання Донченко Світлани Анатоліївни:


 
Опитування для Вас
Ви відвідуєте подібні сайти?
Всього відповідей: 138
 

 

 

- ваша реклама на Баштанських Інтернет-сайтах -
↓ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↓
загрузка...


На головну » 2007 » Квітень » 2
Координаційно-методична рада з правової освіти населення
30 березня під головуванням заступника голови райдержадміністрації В.Т.Гриценка відбулось засідання координаційно-методичної ради з правової освіти населення. Основні питання, що розглядались: звіт право освітньої роботи райдержадміністрації за 2006-й рік; стан реалізації районним управлінням юстиції Національної Програми правової освіти населення в районі за 2006 рік; організаційно-правові заходи щодо покращення роботи громадської приймальні по наданню правової допомоги малозабезпеченим верствам населення району, затвердження її складу та графіку роботи.

Голова координаційно-методичної ради з правової освіти населення, заступник голови райдержадміністрації В.Т.Гриценко ознайомив присутніх із заходами райдержадміністрації щодо проведення прав освітньої роботи за 2006рік:
- Два рази на тиждень проводиться правове навчання з представниками трудових колективів, установ міста, структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради.
- Постійно проводиться роз’яснення виборчого законодавства в місцевим засобах масової інформації: в районній газеті „Голос Баштанщини” та на районному радіомовленні. Постійними стали рубрики «Правовий всеобуч», „Закон”, „Соцзахист консультує”, „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, «Відповіді на запитання громадян». І взагалі, налагоджено співпрацю з районними ЗМІ щодо публікації законодавчих актів, роз’яснень до них, висвітлюється діяльність Президента України, Кабінету Міністрів України.
- Протягом 2006 року членами інформаційно-роз’яснювальних груп райдержадміністрації проведено 107 зустрічей з трудовими колективами району, лекції з правової тематики (найбільша кількість – з роз’яснення виборчого законодавства). Розповсюджено 150 примірників бюлетеню райдержадміністрації.
- Протягом січня – березня 2006 року у зв’язку з виборчою кампанією велика увага приділялась роз’ясненню виборчого законодавства: основних положень Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», Закону України «Про вибори народних депутатів України». Проведено цикли радіопередач, тематичних статей в місцевих ЗМІ. Протягом січня-березня в сільських бібліотеках діяли інформаційні стенди щодо роз’яснення основних положень Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», Закону України «Про вибори народних депутатів України».
- На постійному контролі знаходиться питання підвищення рівня правової освіти серед педагогічних працівників, батьків учнів. В навчальних закладах району діють гуртки з правового навчання. А результат успішної роботи – призові місця учнів зі шкіл району на обласних олімпіадах по правознавству.
- На належному рівні проводяться заходи в районній, сільських та шкільних бібліотеках, де діють інформаційні стенди з матеріалами щодо роз’яснення законодавства України, відзначення державних свят, зокрема 15-ї річниці Всеукраїнського референдуму, що підтвердив Акт проголошення незалежності України, щодо роз’яснення основних положень проектів Концепції державної мовної політики в Україні, Закону України «Про Голодомор 1932-1933 років в Україні» та ін.

У ході засідання було висловлено ряд зауважень діяльності районної газети «Голос Баштанщини» щодо публікації нормативно-правових документів, роз’яснень до них.

У заході взяли участь керівники відповідних відділів райдержадміністрації, районної ради, управління юстиції, районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районних ЗМІ.

Категорія новин: Виконавча влада | Переглянули 1061 чол.
Опублікував: bashtanka
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

загрузка...
↑ за зміст оголошення відповідає рекламодавець ↑
Всього коментарів користувачів сайту: 0

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

загрузка...
 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:


Від Віктора Коваленка:
"Щиро дякую вам, друзі, за гарний відгук! Я вражений вашою гостинністю та культурно-мистецькими заходами. Всього найкращого і до нових зустрічей!"

Луцький "Оберіг" 2018 щиро захопив мене своєю чудовою організацією та високим рівнем проведення. Дякую Вам, Вікторе Коваленко, за цей гарний допис. Своєю творчістю у цій публікації Ви узагальнили усі мистецькі події, що відбувалися в рамках фестивалю. Раді будемо бачити Вас і на Львівщині із творчим візитом. Щиро рада знайомству! З поваго...

Шановний Вікторе Коваленко! Дуже дякую Вам за чудовий репортаж про "Оберіг" 2018, який подарував мені багато незабутніх вражень!!! І, звичайно, знайомство з Вами та іншими творчими особистостями. Вітання із Львівщини. З повагою - Марія Гев.

Дякую за коментар. Цей розділ у фотоальбомі був давно створений.
До речі, його назву можна замінити. Вкажіть на яку.

На жаль такої структури. як Баштанське районне упраління юстиції не існує.

До речі, оголошення про презентацію у бібліотеці ім. Гмирьова переглянули понад 800 чол. - у Типовій Баштанці, що у соцмережі ВКонтактє.


Кількість переглядів цієї публікації у групі "Типова Баштанка", що у соціальній мережі "Вконтактє":


Які цікаві світлини - це історія творчого життя і великої праці через творчість. Вітаю, пане Вікторе, з Днем народження! Нехай пісні у вашому виконанні лунають ще дуже довго. hands


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

           
РОЗДІЛИ НОВИН
Події, свята [662]
Суспільство [573]
Освіта, медицина [485]
Культура [190]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [501]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [151]
Економіка [60]
Інформування [522]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [17]
Куточок споживача у м. Баштанка [39]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [321]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [39]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

загрузка...

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
загрузка...
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz