Головна сторінка
Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вт, 21.01.2020, 09:06

Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка Сайт Баштанського району. Баштанський район, Баштанська республіка - наша історія. Найкраще місто - Баштанка

Вітаю Вас, Подорожній | RSS

 
Головна сторінка
Меню сайту
 
Форма входу


ЦІКАВО:

ВИПАДКОВЕ ВІДЕО НА САЙТІ:

Вітання жінок від дітей д......
00:01:39
ВСЬОГО БІЛЬШЕ 400 ВІДЕО!


Випадкові світлини з фотогалереї сайту:
-3:

Будинок "пристарілих":

День Захисника Вітчизни - 2011:

-28:


 
Опитування для Вас
Ви відвідуєте подібні сайти?
Всього відповідей: 138
 

 

 

На головну » 2007 » Травень » 18
Сесія районної ради

    15 травня відбулася ХІІ позачергова сесія районної ради 5 скликання в ході якої було розглянуто питання – Про виділення коштів із районного бюджету на газифікацію села Привільне. З доповіддю по даному питанню виступив голова райдержадміністрації В.В.Кунпан, який ознайомив депутатів із станом фінансування, будівництва газопроводу до с.Привільне та запропонував виділити 300 тис.грн. із районного бюджету з метою уточнення існуючої проектно-кошторисної документації на газифікацію села Привільне та співфінансування будівництва газопроводу. Після обговорення даного питання депутати підтримали відповідну пропозицію та прийняли рішення про виділення із районного бюджету необхідної суми(300 тис.грн.) на добудову газопроводу. Зокрема в рішенні зазначається, що в разі виділення коштів державної субвенції в 2007 році гарантувати: за підсумками виконання районного бюджету за І півріччя виділити кошти на співфінансування недостатньої суми для завершення будівництва газопроводу до села Привільне до кінця року, просити обласну раду та облдержадміністрацію передбачити в 2007 році виділення коштів за рахунок субвенції із державного бюджету на завершення газифікації села Привільне. Депутати доручили фінансовому управлінню райдержадміністрації підготувати проект рішення про внесення змін до районного бюджету Баштанського району на 2007 рік із врахуванням даного рішення та подати для затвердження на черговій сесії районної ради(яка планується 25 травня).
    По завершенні обговорення питання газифікації села Привільне депутати виловили своє обурення щодо діяльності на своїй посаді директора Баштанської філії ВАТ ЕК «Миколаївобленерго» Г.А.Ларіна по відношенню до місцевих сільгоспвиробників (через судові справи Обленерго із обласним управлінням зрошувальних систем по питанням обліку використаної електроенергії – насосні станції Баштанського управління зрошувальних систем відключені від енергопостачання і не подають воду сільгоспвиробникам, які в свою чергу мають договори на поставку води для зрошення та несуть великі збитки у зв’язку із несприятливими кліматичними умовами). За підсумками обговорення даного питання депутати прийняли звернення до Прем’єр-Міністра України:

    З В Е Р Н Е Н Н Я

    Депутати Баштанської районної ради Миколаївської області та сільгоспвиробники району звертаються до Вас з проханням про надання невідкладної допомоги по вирішенню проблеми подачі води в зрошувані системи району для поливу.
    На території району практично не було дощів, температура повітря зростає, гине майбутній урожай. Укладені договори на подачу води, зроблено проплату за електроенергію, однак, судова тяганина між ВАТ „Миколаївобленерго” та Миколаївським облуправлінням водного господарства призводить до зриву подачі води, спричинює величезні втрати та приведе до загибелі частини врожаю сільгоспкультур.

Звернення прийнято
на ХП позачерговій сесії
Баштанської районної ради

    У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради В.В.Когут(ПРУ), заступники голови райдержадміністрації, представники місцевих ЗМІ. Всього 55 чол.

    Р І Ш Е Н Н Я

    15 травня 2007 року ХІІ позачергова сесія 5 скликання

    Про виділення коштів із районного бюджету на газифікацію села Привільне

    Завершення будівництва газопроводу до села Привільне має значну соціально-економічну значимість для району. Дане будівництво вже двічі розпочиналось, були витрачені значні державні кошти, але через припинення фінансування будівництво було незавершено.
У зв’язку з тим, що за період з 2003 року відповідно до Постанов Кабінету Міністрів України виділялись кошти: 195 тис. грн. (2003 р.), 203 тис. грн. (2004 р.), 260 тис. грн. (2005 р.) та 1,5 млн. грн. (2006 р.), завершено І чергу цього газопроводу.
    Відповідно до пункту 17 частини першої статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та з метою недопущення повторної втрати державних коштів, а з ними втрати довіри людей, які проживають на території 5-ти сільських рад заінгульської зони, відчуваючи свою відповідальність перед виборцями, районна рада

    В И Р І Ш И Л А :

    1. Виділити кошти в сумі 300 тис. грн. на уточнення існуючої проектно-кошторисної документації на газифікацію села Привільне та співфінансування будівництва за рахунок вилучення коштів, виділених на будівництво газопроводу до села Добре в сумі 200 тис. грн. та зарезервованих на співфінансування об’єктів житлово-комунального господарства в сумі 100 тис. грн.
    2. В разі виділення коштів державної субвенції в 2007 році гарантувати: за підсумками виконання районного бюджету за І півріччя виділити кошти на співфінансу-вання недостатньої суми для завершення будівництва газопроводу до села Привільне до кінця року.
    3. Просити обласну раду та облдержадміністрацію передбачити в 2007 році виділення коштів за рахунок субвенції із державного бюджету на завершення газифікації села Привільне.
    4. Фінансовому управлінню райдержадміністрації підготувати проект рішення про внесення змін до районного бюджету Баштанського району на 2007 рік з врахуванням даного рішення та подати для затвердження на черговій сесії районної ради.
    5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та економіки та з питань промисловості, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства, торговельного та побутового обслуговування населення, будівництва, приватизації та власності.

Категорія новин: Самоврядування
Опублікував: bashtanka
Сподобалася новина? Розкажіть про неї своїм друзям через соцмережі:

Всього коментарів користувачів сайту: 0

Додати коментар. Можна коментувати через відомі соціальні мережі "Однокласники", "Фейсбук", "Вконтактє":
avatar
 

 


10 НОВИХ КОМЕНТАРІВ ДО УСІХ РОЗДІЛІВ САЙТУ:

Добре, що ви взяли участь у цьому заході, адже треба зберігати пам'ять про ці трагічні події, щоб подібне не повторилося.

Подобная Testlio платформа для тестирования мобильных приложений есть и в Украине. Компания QAwerk тестирует популярные приложения и публикует отчеты об ошибках в своем блоге https://qawerk.com/bug-crawl/ Любой стартап может подать заявку на бесплатное тестирование в рамках проекта, и получить список ошибок найденных в его продукте. Таким образом к...


Від Віктора Коваленка:
"Щиро дякую вам, друзі, за гарний відгук! Я вражений вашою гостинністю та культурно-мистецькими заходами. Всього найкращого і до нових зустрічей!"

Луцький "Оберіг" 2018 щиро захопив мене своєю чудовою організацією та високим рівнем проведення. Дякую Вам, Вікторе Коваленко, за цей гарний допис. Своєю творчістю у цій публікації Ви узагальнили усі мистецькі події, що відбувалися в рамках фестивалю. Раді будемо бачити Вас і на Львівщині із творчим візитом. Щиро рада знайомству! З поваго...

Шановний Вікторе Коваленко! Дуже дякую Вам за чудовий репортаж про "Оберіг" 2018, який подарував мені багато незабутніх вражень!!! І, звичайно, знайомство з Вами та іншими творчими особистостями. Вітання із Львівщини. З повагою - Марія Гев.

Дякую за коментар. Цей розділ у фотоальбомі був давно створений.
До речі, його назву можна замінити. Вкажіть на яку.

На жаль такої структури. як Баштанське районне упраління юстиції не існує.

До речі, оголошення про презентацію у бібліотеці ім. Гмирьова переглянули понад 800 чол. - у Типовій Баштанці, що у соцмережі ВКонтактє.


Кількість переглядів цієї публікації у групі "Типова Баштанка", що у соціальній мережі "Вконтактє":


Згідно Правил адміністрація сайту не впливає на зміст публікацій і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють у коментарях та блогах.

 

         
РОЗДІЛИ НОВИН
Куточок споживача [43]
Цікаві, якісні, дешеві товари у Інтернет-магазинах та у м. Баштанка. Корисні поради і т.д.
Події, свята [663]
Суспільство [575]
Освіта, медицина [485]
Культура [191]
Бібліотека [2]
Надзвичайно [501]
Спорт [205]
Історія [26]
Політика [151]
Економіка [60]
Інформування [522]
Допомога українській армії [40]
Виконавча влада [392]
Самоврядування [194]
Сесії районної ради [72]
Вітання жителів району [91]
Пошук земляків-баштанчан [7]
Запитували - відповідаємо [12]
Конкурси, акції [17]
Миколаївщина: політика [146]
Миколаївщина: економіка [96]
Миколаївщина: суспільство [844]
Мик-щина: к-ра, мед., освіта, спорт [184]
Україна: політика [355]
Україна: економіка [321]
Україна: суспільство [884]
Україна: к-ра, мед., освіта, спорт [341]
Духовність [39]
Православним християнам [122]
Світ: суспільство [350]
Світ: наука і техніка [201]
Світ: цікаво-корисно [46]
Важливо про сайт! [36]
Цитата на Баштанка НЕТ [13]

Зверніть увагу!
Найбільше коментарів:


Сьогодні відвідували сайт:

 
 
Баштанка рекламна
 

Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz